Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

A ja zadam inne pytanie... duzo czasu na granie nie mam, wiec nie mam zabardzo kiedy kombinowac, ale... jakie skile do biernego uzytku w PvE proponowalibyscie dla Me/Ne na 13 levelu... kurde chyba zrezygnuje z Necro i przejde na Elementaliste, bo w mesperze brakuje mi umiejetnosci zadajacej jakies konkretne obrazenia... necromanta, tez ma niby, ale przydaloby sie cos ala Rain of Fire ;f...

Btw. jeszcze tego nie mam, ale kiedys bede mial... czy te stworki co przyzywa necromanta... chodzi o te Demon costam i costam servant co zabieraja za 25 many kazde... sa mocne?

I jeszcze jedno ile Many mozna miec Max dzieki itemom i ile regeneracji.. teraz mam jakies tam rzeczy z mana, To cos do lewej lapy dla Me +8, patyk do ataku mam z +1 niestety ale DMG ma calkiem, calkiem, przynajmniej lepszego nie znalazlem.

Armor w zbroi ma znaczenie? Nie ma nigdzie napisane jaka jest ogulna pula, ale jak przeszedlem z ubrania 15 do 30 ar to roznicy nie poczulem absolutnie zadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bone Fiend -> zarąbisty minion dla MM (przy DM na 16 mają 18 level) atakuje na odległość, jak będziesz potrafił zrobić ok. 10 i utrzymywać je przy życiu będą odwalały robotę za wszystkich graczy w teamie, a w SF przy farmie na 4 osoby będzie łatwo i będzie leciało dużo złotego i zielonego :-). MM jest cieżko na poczatku bo najpierw trzeba zabic zeby byly zwloki a potem trzeba narobic minionów i uważać np. na Stone Summit Gnasherów bo mają veratas aura i przekabacają w jednej chwili wszystkie miniony przeciwko tobie.

Bone Minions -> chyba miały być fajne ale są do kitu (tak mi sie wydaje bo nimi nie gram :-)) wyglądają identyko jak Bone Horror tyle że z 1 ciała wychodzą 2 i mają znacznie niższy level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 19:21, Galileo napisał:

Bone Minions -> chyba miały być fajne ale są do kitu (tak mi sie wydaje bo nimi nie gram
:-)) wyglądają identyko jak Bone Horror tyle że z 1 ciała wychodzą 2 i mają znacznie niższy
level.


Bo sie się użwya do masówki. ;) Czyli w przypadku gdy chcesz szybko zrobić dużo stworzaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak stworzyc 10... jeszcze nie mam Bone Fiend, ale Bone Horror sam sie rozpada po pewnym czasie... wiec co zrobic by sie nie rozpadl... mi sie chyba udalo przyzwac 3 a przy 4 sie 1 rozpadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie posty jak ten Siupakabrasa świadczą tylko o głupocie ludzi. :/
Widzę, że gość w poszukiwaniu ludzi do nabrania przemierzył kilka forów już.

To dla informacji ludzi z tego forum: To wszystko to jedna, wielka bujda!, cała zabawa polega na wysłaniu do tego gościa swojego hasła i nazwy konta, dzięki czemu będzie mógł on ukraść Wasze konto!

Zastanawiam się tylko po co ten frajer (Siupakabras) łazi także po polskich forach...aż taki wredny, że chce wkopać innych czy może też w tym uczestniczy...No nic...i tak sprawa już poleciała do AN. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu!Takiego gnojka powinni zamknąc.Ludzie wydają hajs,żeby sobie spokojnie pograć.Siedza ileśset godzin,żeby sie czegoś dorobić a tu tai frajer kradnie im hasło :/ Za kratki takiego leszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie dowody, że ukradłem komuś konto? Nie? No, to czego się czepiacie. A poza tym dostałem tego maila od kumpla i jest to juz sprawdzony i bezpieczny sposób. Jakby karali ludzi za zamiary to poszedłbym siedziec za zamiar dokonania podwójnego mordersta...na was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy ja wysłałem maila na podany adres, ale jak narazie dzięki bogu nic sie nie dzieje. Otrzymałem tylko wiadomośc zwrotną że "Requested account doest exist.Please check it again" ale to może dlatego, że nie byłem pewien jaki mój kolega ma login. Zapytam się go i sprawdzę jeszcze raz. Póxniej wam napisze to faktycznie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uraziel... wes lepiej nie eksperymentuj z kumpla loginem, bo to on moze stracic konto, nie ty...

Pozatym to jest kradziez i namawianie do niej, ja bym pana S zbanowal na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada tak:
http://www.gram.pl/upl/galerie/233/44.jpg
http://www.gram.pl/upl/galerie/233/2.jpg
http://www.gram.pl/upl/galerie/233/22.jpg

Zreszta chyba wszystkie sa prawdziwe... 1 napewno jest prawdziwy ;f.... bo tam bylem reszte nie dokonca pamientam. Ale tak to sreeeny sa prawdziwe, lecz niektore moga chyba pochodzic z rysunku jaki jest podczas przechodzenia z obszaru na obszar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 09:53, Night Elf napisał:

Wyglada tak:
http://www.gram.pl/upl/galerie/233/44.jpg
http://www.gram.pl/upl/galerie/233/2.jpg
http://www.gram.pl/upl/galerie/233/22.jpg

Zreszta chyba wszystkie sa prawdziwe... 1 napewno jest prawdziwy ;f.... bo tam bylem reszte
nie dokonca pamientam. Ale tak to sreeeny sa prawdziwe, lecz niektore moga chyba pochodzic
z rysunku jaki jest podczas przechodzenia z obszaru na obszar...


Ale ja bym chciał zobaczyć skrina gdzie widać postać i takie coć jak pasek życia lub mamna jesli coś takiego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 09:48, zawor1 napisał:

mam pytanko jak wyglonda grafa w tej gierce bo zamieżam kupić i niebardzo moge uwieżyć w skriny
jake są w sklepie.gram.pl


Ta gra Naprawdę wygląda tak jak na screenach gram.pl - wystarczy posiadać odpowiedni komp. Tutaj masz notkę z oficjalnego faq''u:

Are your in-game screenshots altered in any way? Do you rework them in an art program before adding them to the site?

No, our Screenshots Section includes only totally unaltered in-game images. We use a distinctive glow technology that gives a fantastical appearance to the game. All the in-game screenshots that are in our Gallery are completely unaltered, and come straight from the game to you.


Zaraz pewnie zlecą się fanboy''e WoW''a (joke chłopcy, to był joke :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra to jaki by trzeba mieć kompa by tak płynnie pograć niekoniecznie na najwyszych ustawieniach.

Mam Semprona 3000+
1,5 GB Ramu
i GeForce 6600

Starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starczy...

Chyba... ja mam na maxa i nie mam zacinki, a mam P4 1gb ramu Geil Ultra 667 w DualChannel i gf 7800gt... choc mysle ze 6600gt juz wystarczy na max detale... ewentualnie nie wlaczysz sobie Anizo... choc szczerze mowiac ja nie widze roznicy pomiedzy anizo na 0 a na x4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować