Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

hmm.. W sumie, podobo jak wyjdzie następne GW to mają podnieść do lvl do 30... ale ja się i tak tym nie przejmuje XD, że taki niski.. Bp to tylko się wydaje, że nisko ale jak grasz to i tak to nie ma znaczenia bo potwotry zazwyczj nie są silniejcze od ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:26, Łeber napisał:

hmm.. W sumie, podobo jak wyjdzie następne GW to mają podnieść do lvl do 30...

W której bajce o tym pisali? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:26, Łeber napisał:

hmm.. W sumie, podobo jak wyjdzie następne GW to mają podnieść do lvl do 30...


Plotkom mówimy stanowcze nie. Nie podniosą max levelu, bo jest to bez sensu. Niby po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2007 o 15:26, Łeber napisał:

i tak to nie ma znaczenia bo potwotry zazwyczj nie są silniejcze od ciebie...


no, chyba że rzuci się na Ciebie 10 Elementalistów (wybaczcie, że nie zarzucę jakimś fajniejszym przykładem - gram w GW od niedawna) każdy z jakimś obszarowym świństwem, i kulami ognia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak i tak połowa mnie mówi ,że tak jak jest , jest dobrze i nic nietrzeba zmieniać. A druga połowa jednak nieda zopomnieć o WoW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:39, kara55 napisał:

Czy ten shield jest cos wart? Czy sprzedac go merchantowi.

też mine się tak wydaje że do mercha- nic nie wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedziałem i sie nudziłem i wpadłem na pewien pomysł:czemu AN nerfi skille?Może dlatego,że chce sprawić,żeby buildy oparte o skille z GWP i GWF stały sie bezużyteczne specjalnie po to,żeby ludzie ostro siedzący w PvP(i nie tylko) kupili GWN,bo tam są mocne skille?Mam nadzieje,że nie znerfią Critical Barragera!Wszystko,tylko nie to!Dzięki temu nie musze podbiegać do wroga i moje szanse na przeżycie wzrastają bez porównania!Ciekawe w GW jest to,że czasami ludek mający drugą klase N może być w czymś dużo lepszy niż pierwszoklasowy N-np.taki Touch Ranger wymiata jeśli chodzi o macanie.Tak samo Crit Barrager wg.mnie jest nieco(jeśli nie dużo)lepszy od zwykłego barrage rangera!Dzięki łukowi i crit eye moge zadawać obrażenia rzędu 80!Normalnie dziś mnie to wbiło w fotel!

Selv->blok jest skuteczny.A co powiesz na to:koleś leci z mocnym ciosem na zabójce.Chce go skosić poziomo,zabójca kuca,uchylając sie dzięki temu przed ciosema następnie wsadza typkowi kose prosto w serce...albo w krocze(kto co woli :P)-może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarzy - tyle że nerf idzie też na skille z Nightfall.

Oczywiście żadnego podniesienia poziomu do 30 nie uświadczymy, no chyba że w AN się nudzą i chcą zrobić hurtowe przebalansowanie absolutnie wszystkich skilli w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szyletem/nożem walczy się inaczej (niż np: mieczem) i to walka bardzo kontaktowa i są podobne zagrania, ale to broń krótka i można z długą mieć tylko szanse po skróceniu dystansu. Uniki skracaja dystans, ale ja pisałem, ze bronia krotka wlaczy sie inaczej juz wczesniej ;]

Tez podoba mi sie bardziej podoba crit barrager, od zwyklego r :) Zwlaszcza po updacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 16:26, Bambusek napisał:

Jarzy - tyle że nerf idzie też na skille z Nightfall.

Oczywiście żadnego podniesienia poziomu do 30 nie uświadczymy, no chyba że w AN się nudzą i
chcą zrobić hurtowe przebalansowanie absolutnie wszystkich skilli w grze.

30lvl... mozna sobie wybic z glowy. Why? Za duzo. Nawet jesliby tak zrobili... to z rok zajeloby im dostrajanie otoczenia, by na pve mozna bylo sobie taki level nabic.

nerf. Oczywiscie, ze nowe dodatki niosa ze soba najlepsze skille, aby zachecic do kupna, ale tez do tego, by dodac expresji grze. Jesli najlepsze skille bylyby w Prophecies, to buildy by pozostaly takie same jak w 2005, nikt by nie biegal dziwolagiem o 2 sztyletach, kosie, oszczepie, ani z bandazem na glowie xD. BTW brak zmian buildow, to zero expresji, jak wspomnialem, a 0 expresji = nuda, co niesie za soba spadek zainteresowania Guild Warsem. Jakies pytania?
Dalej, co do nerfow... Nerf, to nic innego jak balans skilli, wiec po co tu nawet rozmyslac XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

helo, mam pytanie, jaki armor z droknar kupic do MM ? Dodatków nie mam, także tego co pisze w buildzie nie moge mieć, ale go mozna zastąpić jakims, a tego bonusa kupic i włozyc do zbroi, wie ktos co to mogła by być za zbroja ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Pajonku , jak możesz na drugi raz daj "Odpowiedz na posta" bo czasem nie jestem w stanie zauważyć czy ktoś odp czy nie i po prostu nie widze tego.

@Muro skoro to Granite Citadel to zaskoczyłeś mnie i to bardzo , ciekawy jestem co tym razem wykombinowali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scar Pattern , jest droższy niż pozostałe o jakieś 3-5k ale przynajmniej dodaje +7 energy więc sporo , a jeśli będziesz miła GWF to są stricto pod MM klase.

Armor +5 (while controlling 1 or more minions)
Armor +5 (while controlling 2 or more minions)
Armor +5 (while controlling 5 or more minions)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 17:01, oOreVenOo napisał:

Scar Pattern , jest droższy niż pozostałe o jakieś 3-5k ale przynajmniej dodaje +7 energy więc
sporo , a jeśli będziesz miła GWF to są stricto pod MM klase.

Armor +5 (while controlling 1 or more minions)
Armor +5 (while controlling 2 or more minions)
Armor +5 (while controlling 5 or more minions)



pogrzebałem jeszcze troche... i znalazłem :) Cabalist Armor :P ale cena zwala z nóg, 105ecto, i materiałów za 50k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba tylko jeden armor gdzie są ektosy czyli Obsidian lub tzw FoW Armor. Wy też nie możecie wejść do GW ? ja mam ciągle code=40...oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować