Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie


Ludzie ja mam 512 ram, radka 7000 i semrpona 2600+, płyta główna gigabyte K7 i ładnie chodzi o co wy się martwicie, ta gra jest super niewymagająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra mam jeszcze jedno pytanko jak wyglonda interfejs (pasek żysia itp.) w tej gerce. Bo w niektórych grach RPG to mnie odrzuca interfejs np. w BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 11:49, zawor1 napisał:

dobra mam jeszcze jedno pytanko jak wyglonda interfejs (pasek żysia itp.) w tej gerce. Bo w
niektórych grach RPG to mnie odrzuca interfejs np. w BG.


Interfejs jest taki jak na załączonym obrazku. Można sobie dowolnie zmieniać jego wielkość, położenie i inne mniej lub bardziej przydatne szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interfejs jest intuicyjny. Generalnie chyba da sie go przerobic, choc nie wiem w jakim stopnniu bo sie nie bawilem.

Generalnie widzisz tylko 8 kwadratow na samym dole [wysrodkowane i polozone jeden obok drugiego] oraz 2 paski nad nimi [po 1 pasku na 4 kwadraty]. Jeden pasek to zycie drugi to mana. Masz jeszcze mape itp. Z paska opcji mozesz sobie przenosic kwadraciki male z rysunkiem by miec szybki dostep do konkretnej rzeczy. Interface tak w ogole ma rozne wielkosci ktore sobie mozesz ustawc. mala, srednia, duza i chyba bardzo duza... ja mam srednia... naczy normal.

Chcialem ci dac screeny, ale nie wiem dlaczego nie chca mi tu wejsc... pokazuje, ze zly format, choc sa zapisane w jpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za skrina
niezna mikogo kto ma tą grę i mam wiele pytani.
1 Czy jest jakaś fabuła czy tak jak w Diablo chodzimy i zabijamy bez wypełniania questów.

2 Jeśli jest fabuła to jest liniowa czy wypełniając questy a innich nie zmienia się (a może trzeba wypełniać pokoleji wszystkie).

3 Jak sztbkie łącze jest potrzebne by płynnie grać 250 wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak... ta gra to jak polaczenie Singla i gry Online. Masz tam jakas fabule i jest troche Questow... nie jest to jakas bardzo duza liczba Questow, ale sa. Mordowanie stworkow jak w diablo, duzo XPekow tu nie daje, przynajmniej puzniej. Wiec wlasnie najlepiej Questy robic by zdobyc XP nizeli lac stworki. Sa Questy, ktore musisz zrobic, ale nie sa one jakies trudne, masz pelno pobocznych, ktorych nie musisz zrobic, lecz dzieki nim mozesz zdobyc itemy, zloto, xp, nowe czary czy umiejetnosci. Lacze jest ci potrzebne tylko w miescie i tylko wtedy jesli wychodzisz z kims poza miasto. Jesli wyjdziesz z miasta to serwer tworzy tylko tobie indiwidualnie swiat i tam innych graczy nie ma... chyba w tym momecie lacze nie jest ci potrzebne. Ale jesli wyjdziesz z kims to juz musisz je miec.

Kiedys slyszalem, ze GW jest chyba jedyna gra w ktora mozna autentycznie grac z kims innym przez modem, czy lacze 128... czy jest to prawda... nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprawdziliśmy z kumplem tę sprawę z odzyskiwaniem kont, rzeczywiscie działa. Poszło zgłoszenie do AN aby jak najszybciej się tym zajęli i zlikwidowali błąd, bo nie może byc tak, że ktoś komuś może konto za**bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko np. żeby wypełnić jakiś quest to trzeba dużo gadać z jakimiś koleśami czy tak jak w DS II (wystarczy pujść tam i zabić kogoś ewentualnie pogadać z jednym kolesiem ale nic skomplikowanego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic skomplikowanego... nawet niestety nie musisz czytac co tam pisze, wystarczy, ze idziesz za strzalka na mapie. Wiekszosci grom ONLINE podobnym daleko do jakiegos RPG ala BG, czy cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ATI... ale strony dokladnie nie pamientam. Ale to trzeba zrobic patentem, chyba ze masz dokladnie takiego radeona jak oni wymagaja.

Bo tam wymagane jest to, zeby wpisac seriala radeona, co jest dosc smieszne, bo trzeba kompa rozkrecac... ale wiem, ze jak sie wybierze jakas tam firme i wpisze 12 czy 16 bylejakich znakow cyfrowych to zadziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jaką brać drugą profesję dla mnicha? Zastanawiam się nad mesmerem, albo nekromantą.
I kolejne pytanie- jakimi broniami mnich posługuje się najlepiej? Ja używam różdżek wand/rod/staf, bo to miałem domyslnie ustawione na początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:58, zawor1 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko np. żeby wypełnić jakiś quest to trzeba dużo gadać z jakimiś koleśami
czy tak jak w DS II (wystarczy pujść tam i zabić kogoś ewentualnie pogadać z jednym kolesiem
ale nic skomplikowanego)


No niestety jak już kiedyś wcześniej pisałem rozgrywka PvE do szczególnie wymagających nie należy. Jest to coś w stylu hack''n''slash, czyli dostajesz questy od mobków (nie musisz nawet czytać o co chodzi, bo zielona strzałka Cię pokieruje) zadania to najczęściej zabij X, przynieś Y, znajdź zaginionego Z itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis zakupiłem sobie wlasna kopie GW. Oczywiście miodzio.. ale jest ktoś kto przygarnie niedoświadczonego w tej grze?:) (taki nieobeznany ze swiatem 2 lvl:)

Jak tak to na GG. Gram dzis od 22.30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować