Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Pamiętam że ktoś podał mi link to tego, ale nie pamiętam go. Mianowicie chodzi mi o to że: Chciałbym wiedzieć ile % mapy ma dany obszar. Dla przykładu cały odkryty Istan ma 20,5%. A Kourna ? Albo teren misji ? Mógłby mi ktoś szybko odpowiedzieć z góry dziex ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio natknąłem się na coś takiego jak punkty Uznania u Baltazara...O co z nimi chodzi, mam ich 120 i nie wiem do czego służą oraz jak dostać następne. Proszę o pomoc !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 12:22, Probos napisał:

Ostatnio natknąłem się na coś takiego jak punkty Uznania u Baltazara...O co z nimi chodzi,
mam ich 120 i nie wiem do czego służą oraz jak dostać następne. Proszę o pomoc !! :)


To punkty które zdobywasz grając pvp (na arenach) za wygrane walki. Można je wymieniać na skille dostępne dla postaci pvp, więcej informacji u kaplanów Balthazara na arenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc, a powiedz mi, bo jedna osoba z Gildii, powiedziała, że nie liczą się punkty z Areny w Ascalonie :( czy to prawda czy nie ? Oraz jeszcze jedno, gdzie mogę zdobyćGarść Lśniącego Pyłu, oraz Skrawki Płótna w dużej ilości ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Musisz albo kupić to od handlarza (pył jest tani), albo rozkładać za pomocą salvage kitu przedmioty- np lśniący pył dają po rozłożeniu wszelkie fokusy dla elementalisty (np ogniste artefakty). Płótno z różnych szmat leci :)
Co do punktów- licza się wszystkie areny, wnoszę że swoje punkty nabiłeś własnie w Askalonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka rada na przyszłość, wywal ten język polski i graj na angielskim, tracisz cały urok gry grając na tej chorej polonizacji. Następnie jeżeli chcesz podawać nazwy materiałów/broni/armorow podawaj je w angielskiej nazwie, dużo więcej osób będzie Ci wstanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 12:16, Łeber napisał:

Mam takie pytanie: CZy jak nie mamy favoru to greeny z bosów nie wypadają czy jak to jest bo nie kumam....?


Greeny lecą bez względu na to czy Europa ma favor czy go nie ma. To decyduje tylko o wstępie do lokacji typu UW oraz o dostępie do kilku questów w normalnych lokacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie nie zatkało, ale po 24.00 padło forum, czyli właśnie wtedy kiedy dodawałem posta.
Poszperałem troszkę po różnych źródłach i dowiedziałem się, że shinobi = ninja, tylko, ze to inna nazwa. Sam shinobi pojawia się w wielu mangach oraz anime i ... tyle.
Połowa ekwipunku ninja, zawiera słowo shinobi i oznacza dokładnie tyle samo co ninja. Aby było ciekawiej, na wikipedii.pl nasmarowane jest, że to shinobi trudnili się zwiadem, a ninja zabójstwami. Jednak wikipedią się nie sugeruje, w każdym razie - ciekawe skąd to się wzieło. Nie wiem więc, na czym opierasz swoje twierdzenie, chciałbym poznać źródło, najlepiej jakieś oparte na źródłach historycznych, ja takich znaleźć nie mogłem które jasno okreslaja roznice miedzy ninja - shinobi. Same domowe opisy fanowskie oparte na anime, jak chociażby na naruto. Stąd motyw, o naoglądaniu się anime.
Nigdzie nie napisałem też, ze jestem masta bo sobie pomachałem. Wszystko to co napisałem, opieram na tym co zbroja przestawia.
Ninja nosił lekką zbroję pod ubraniem, może nie do końca zbroję, a ochraniacze. Dosyć często taka ochrona była potrzebna ze względów bezpieczeństwa. Łatwo było rozpoznać zleceniodawce/klan po martwym ninja. Podstawą były ochrony nadgarstków, tak aby umożliwiały zablokowanie metalowych broni praktycznie `gołym rękami`.
W otwartych starciach klanów ninja ubierał na siebie fragmenty zbroi, podobna do samurajskiej ale lżejsza, pokryta ubraniem.
Jarzy, poczytaj jak chcesz rozmawiac, bo argument, ze shinobi pojawia sie w naruto jest zabawny.
EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 13:01, HumanGhost napisał:

> Mam takie pytanie: CZy jak nie mamy favoru to greeny z bosów nie wypadają czy jak to jest
bo nie kumam....?

Greeny lecą bez względu na to czy Europa ma favor czy go nie ma. To decyduje tylko o wstępie
do lokacji typu UW oraz o dostępie do kilku questów w normalnych lokacjach.

W pewnym sensie tez drop zależy, czy dany region ma favor. Gdzies czytałem, że drop jest wyższy, gdy jest favor. To samo z greenami. A wejście do UW i FoW to inna, też istotna sprawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby favor, miał jakie kolwiek działanie na drop. Było by to bez sensu, regiony takie jak Taiwan, które w ogóle prawie nie mają favoru, bardzo by ucierpiały na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem wrażenie, że częściej goldy lecą ze skrzyń jak jest favor. Było to jeszcze zanim gw:f wyszło. Co favor do goldy, nie ma favoru, same purple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkocz sobie do Urgoz Warren, wczoraj byłem wyniąsłem 2 perf zodiac itemy, obydwa opylone +260k do storage znowu, hłehłe chyba zaczne zbierać na fowa już tak dużo mi nie brakuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę atakował Urgoza z kobietą i... herosami.
Tak już mamy, że uparliśmy się na przejście każdej lokacji z hero =]
W sumie, nie przeszliśmy bonusowej lokacji do NF no i właśnie elitów, z powodów trudności z dostaniem się tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować