Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Jak ja kocham AN. Zaś spieprzyli coś, zaś sie połączyć. Co oni tam robią? Grubemu informatykowi znowu się kawa na kable rozlała, czy co...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie błędy też dziś nie ominęły :/ Przed chwilą zakończyłem Nuundu Bay i po misji dostałem kod 40 cokolwiek to znaczy w oznaczeniach AN :/ Efekt taki,że do gry póki co nie wejde :/

Selv->osoba studiująca na codzień historię Japonii chyba ma pojęcie o ninja i shinobi.Ninja jako zabójcy to jest wytwór amerykańskiej TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się przed chwilą udało wejść do GW no ale po chwili kod=40 i lama. Wszyscy tak mają, wlazłem na chwilę i całe LA świeci pustkami, tylko jakiś tuman sprzedawał Book of Secrets za 55k :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mieliscie przypadek buga, ze was z gildi wywaliło?
bo ja skonczylem misje i patrze pelerynka zniknęła. Wchodze na G a tam pusto.. brak gildii :/ ale jakos udalo mi sie na chiwle wejsc do gry i wszystko bylo pozniej ok. Ale za chwile byl kod 13 i po grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 19:53, Jarzy napisał:

Mnie błędy też dziś nie ominęły :/ Przed chwilą zakończyłem Nuundu Bay i po misji dostałem
kod 40 cokolwiek to znaczy w oznaczeniach AN :/ Efekt taki,że do gry póki co nie wejde :/

Selv->osoba studiująca na codzień historię Japonii chyba ma pojęcie o ninja i shinobi.Ninja
jako zabójcy to jest wytwór amerykańskiej TV.


Nie do końca. Niejaki James Clavell w swojej powieści "Shogun" ukazuje w pewnym momencie ninja jako działających na zlecenie skrytobójców. Ja rozumiem że to początkowo może i mieli być zwiadowcy. Ale jeżeli jakiś rozsądny daimyo zauważył do czego są zdolni to na pewno wykorzystał ich umiejętności do swoich celów.. eliminacja przeciwników i te sprawy...

To są jedynie moje przypuszczenia. Nie mam zamiary kłócić się z wiedzą osoby, która uczy się o historii Japonii jakby co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:14, Psychol18 napisał:

czemu jak włanczam postać w guild wars to mi wyskakuje błąd??????

Problemy na serwerach, poczytaj posty wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:15, Krejt napisał:

> czemu jak włanczam postać w guild wars to mi wyskakuje błąd??????
Problemy na serwerach, poczytaj posty wyżej.

mój starsz jakoś wchodzie bez problemu (na inne konto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, dziwnym wytworem, jest, ze ninja jako zabójcy są tez przestawiani w japońskiej kulturze średniowiecznej. No nic, głuptasy z nich xD
To gdybyś mógł się jej spytać, w której książce można przeczytać o tym, ja niestety tylko po historii ogólnej jestem. Z chęcią uzupełnię braki historyczne. Serio piszę. Sporo nawał jest tego, ciężko się na coś zdecydować, to chyba mogłaby mi coś polecić?

Ja generalnie pograłem teraz 30 min, i znowu, kurka wywala :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro do chaty wróci to sie zapytam.Może nie zauważyłeś,że shinobi i ninja często są ze sobą myleni.Może Ty mi podasz swoje źródło wiedzy to zobaczymy co jest warte,skoro tak obstajesz przy swoim.Niewykluczone,że ninja zabijali,ale byli przede wszystkim zwiadowcami i szpiegami.

Latniak-> J.C to pewnie kolo z US,nie?Oni mają tendencje do największego przesadzania tematach średniowiecznej Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładny chłopcy tu offtop zrobiliście. Bardzo :D.
Tak nie bardzo rozumuje. Selv po japonistyce jesteś czy po historii japoni??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się noc to serwery europejskie trochę odpoczną, tylko jakieś mastahy i "pr0" boty, czy inne wytwory będą zapychać i tak już przeciążone łącza. A to co się będzie działo za tydzień podczas eventu to już sobie nie wyobrażam... Znowu ponad 70 disów angielskich i drugie tyle Niemieckich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja jestem masta albo pro bot :P Póki mam ferie to wysiaduje do 1.30 przed GW :> Dziś czas na 3poziom lightbringera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, weekend w GW mogę uznać za udany.
Stworzony w piątek Assassin ma już 19 level (i jest w połowie do 20), jest wyposażony w max. armor (Imperial - wygląda świetnie), runy wsadzone (fart niesamowity, bo tuż obok crafterki armorów w Bukdek Byway wypadł mi z Jade Brotherhooda Superior Vigor! To musi być dobry znak), sztylety kupione (na początek Everthorn''s Chakrams, bardzo przyzwoite), pierwsza elitka (Flashing Blades) złapana.
Teraz mogę iść spać. ;)

I chyba właśnie polubiłem Factions, przynajmniej nie trzeba się babrać dwa tygodnie, żeby postać była zdatna do użytku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byli tym, kim kodeks samuraja zabraniał być. W końcu to na ich potrzeby zostali powołani. Wchodził w to zwiad, sabotaż, szpiegowanie, zamachy (nawet przy świadkach, stary patent z ochroniarzem^^) oraz ciche zabójstwa. Byli czasem także używani do otwartych bitw, rzadko ale jednak.
Mojego źródła wiedzy nie jestem wstanie wskazać, opieram się na pęczku artykułów (pomijam teksty w stylu `jestem ninja i się na tym znam`) dotyczących historii japoni, powstania oraz zastosowania ninja. Wszystko ogólnodostępne, niestety nie jestem wstanie przejrzeć wszystkich książek dotyczących japoni w celu znalezienia tej jedynej, więc proszę o pomoc. A nóż widelec znajdzie się.W tych które znam, są praktycznie tylko wzmianki.
Opieram się także, o film dokumentalny z serii, `sztuki walki`, mówiący o jedynej szkole ninja na świecie. Wiem, że to brzmi tandetnie, ale polecam obejrzeć ten odcinek. Świetna rzecz.
PS: w naturo, shinobi = ninja, sprawdziłem na paru stronach fanowskich^^

graczomaniak: shhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA weekend również moge zaliczyć do udanych. Zrobiłem Protectora Elony, Canthan Explorera, którego nei miałem, bo w ogóle nei zajmowałem się Factions.:) Teraz moim necrem pracuje nad Protector of Cantha, co dami 4-ty tytuł na maksymalnym poziomie, no a potem Grandmastera Elony (narazie mam Mastera :P) i moge świętować Kind Of A Big Deal :D.
W każdym bądź razie, radość z GW powróciła na nowo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować