Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 15:05, Prince07 napisał:

A jak mam konto założone w Prophecies to bede mogł normalnie postacią z tego konta zagrac w Nightfalla ?


Tak. postacie z róznych rozdziałów mogą swobodnie podróżować miedzy kontynentami jeśli gracz posiada wiecej niż jeden rozdział na koncie. Polecam przeczytać FAQ na stronce Kolektywu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:05, Prince07 napisał:

A jak mam konto założone w Prophecies to bede mogł normalnie postacią z tego konta zagrac
w Nightfalla ?

Ta tak tak tyle, że będziesz musiał wykonać jakąś tam misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:30, Lucas201 napisał:

Czy łowca może mieć kilka zwierząt na raz?

1 łowca może posiadać tylko 1 zwierzę w użyciu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:30, Lucas201 napisał:

Czy łowca może mieć kilka zwierząt na raz?

Nie, GW to nie Pokemon.
Ywieryak jest pryzpisanz do skilla Charm Animal, można mieć tylko jednego.
Oczywiście możesz się pozbyć obecnego zwierzaka u specjalnych NPCów i złapać sobie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy healerzy herosi i henche leczą NPC''ów,którzych ma sie w drużynie albo któzy nam towarzyszą?Bo nie wiem czy jak będe robił Vizunah Square to szukać żywych ludzi czy henche i herosi sobie poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 16:09, Jarzy napisał:

Czy healerzy herosi i henche leczą NPC''ów,którzych ma sie w drużynie albo któzy nam towarzyszą?


Z tego co pamiętam to leczą. Poza tym NPC-e zwykle mają coś do leczenia. Ale ogólnie to chyba lecza, z tego co zaobserwowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 16:09, Jarzy napisał:

Czy healerzy herosi i henche leczą NPC''ów,którzych ma sie w drużynie albo któzy nam towarzyszą?Bo
nie wiem czy jak będe robił Vizunah Square to szukać żywych ludzi czy henche i herosi sobie
poradzą.

Ja dziś dałem radę za pierwszym razem (full hench po obu stronach), to i Ty sobie poradzisz.
Gra się nawet łatwiej niż z ludźmi. Można się nawet pokusić o mastera, jeśli weźmiesz hero MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwolennikiem 2 mm tam,gdzie pada dużo trupów :D Np.w Gyala Hetchery szedłem z Graczo to wzieliśmy 2mm.Tak samo jak będziemy robić mastera w Tahnnakai Temple to zabieramy 2mm :> W sumie więcej mocy miało by 2 ele,ale jednak kiedy walka staje sie nierówna,bo wróg otrzymuje posiłki wtedy trupy wyrównują szanse.

Ostatnio zauważyłem,że z guru w ogóle nie przychodzą mi powiadomienia o sprzedanych przedmiotach,zakończonych/zaczętych aukcjach itd.Czy tylko ja tak mam?

Okazało sie,że Bahnban''s Scepter wart jest ok.kafli :D Co jest lepsze dla wandów?5>50 czy 15/-1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chce nabić Lightbringer rank przy najmniej do R5, więc składam sobie team. Wziąłem 2x WoH P/W Party Support i do tego reszta bandy na dmg. Zobaczę jak mi to wyjdzie :-) Dzięki wszystkim za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam ten plus że moją podchodzi do gier jak diabeł do święconej wody, czyli wiesz o co chodzi ;-) Masz szczęście w nieszczęściu, mogę sobie pograć spokojne, z drugiej strony fajnie by było pograć z swoją drugą połóweczką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z moją, pogrywałem w Counter Strike, zawsze w jednej drużynie :) Ale to nie temat o tym, niech mi ktoś powie, gdzie najbliżej od Ascalonu mogę spotkać handlarza surowcami zwykłymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema
Miałbym pytanie co do SSa do farmienia oczywiście. W takim razie jak porozdzielać sobie punkty atrybutów na taki build:
1. Spiteful Spirit
2. Arcane Echo
3. Reckless Haste
4. Parasitic Bond
5. Spirit of Failure
6. Price of Failure
7. Insidious Parasite
8. Resurrection Signet

No, a kolejna sprawa to jaką polecacie zbroję dla tegoż SSa, oczywiście robioną w Droks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soz, że tak post prawie jeden pod drugim, ale wracając do tego wyżej wymienionego SSa, jaką broń polecacie, wand + offhand, czy staff i może od razu jakieś konkrety (nazwa czy co powinien zawierać).

I jeszcze ostanie pytanie po ile chodzi The Mindclouder (Chmuromyślarz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 20:18, Ziloh napisał:

Szybka piłka, po ile chodzi +30hp do staffa?


Na guru po 6-8k widziałem. W grze powinieneś sprzedać za 5-7k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować