Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ja mam lepszy bulid A na AB od was ;]
Zmodyfikowałem ostatni swój dodając leczenie i jest genialny. Ktoś nie wierzy, mogę podać :) Na pve sprawuje się równie doskonale.
A to screen z wczoraj, się uśmiałem jak chciałem nabić trochę punktów baltazara. Ubiliśmy biegającego w kółko w/mo po czym postanowiłem go wyśmiać i wtedy, wyszła na jaw smutna prawda :P

20070214121734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tamten build to była istna żenada z Shiro, jak już Ci kiedyś powiedziałem dużo gadasz mało robisz. Co Ci z Shiro jak Ty heala nawet nie masz, zresztą chyba nigdy nie zabiłeś Shiro bo zadawanie mu obrażeń leczy go, tego także chyba nie wiesz, Shiro zabija się mass hexem, ale tego tak samo nie wiesz. Czekam nie cierpliwie na Uber build z AB, hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak jeżeli wykorzystujesz tego na Shiro to albo jesteś tak głupi albo nie masz pojęcia o tej misji. Jak już Ci kiedyś mówiłem dużo gadasz, mało robisz normalka w Polsce. Jednak że gdybyś wiedział melee ataki dodają Shiro zdrowia i to dosyć sporo, nie masz kompletnie heal=zgon, masz Flashing Bleedes ale też Ci się nie zda na wiele, bo będziesz tłukł Shiro a on będzie rósł w siłe, ale tego nie wiesz. Następnie Shiro zabija się mass hexem + SV Necro ale na pewno tego nie wiesz. Czekam na ten pr0 build na AB...

PS Wcześniej pisałem posta ale nie wiem czy go dodało czy nie, więc jeżeli będą dwa to z góry przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 13:04, oOreVenOo napisał:

Następnie Shiro zabija się mass hexem + SV Necro ale na pewno tego nie wiesz.

Jak się mu kasuje Battle Scars, to nie potrzeba ani SV, ani hexera w teamie. Więc sorry, to nie jest jedyna metoda ubicia badguya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może wyjasnić znaczenie złowa "zoning" w Guild Wars? Chodzi o zmianę outpostu za pomocą biegania od jednego do drugiego czy wystarczy samo klikanie na mapie głównej i taka zmiana lokacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO jest to nazwa każdego przenoszenia się do innej lokacji związane oczywiście z jego dograniem. Obojętne jest czy doszedłeś tam właśnie "na piechotkę", czy teleportowałeś się z poziomu mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha kapuję już. :-)

Nie wydaje Wam się przesadzone levelowanie niektórych tytułów? Część jest chyba trochę przegięta. Trochę chyba powinno być w cudzysłowiu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 13:50, HumanGhost napisał:

Aha kapuję już. :-)

Nie wydaje Wam się przesadzone levelowanie niektórych tytułów? Część jest chyba trochę przegięta.
Trochę chyba powinno być w cudzysłowiu. ;-)


Czemu? Im większy tytuł, tym więcej pracy i zabawy przy robieniu go.:) Otwieranie 10k skrzynek czy identyfikowanie przedmiotów, może ciekawe nei jest, ale jaką satysfakcje daje max tytuł i na koniec People Know Me? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 13:52, graczomaniak napisał:

Czemu?


Ano temu, że zeby wymaksowac większosc tytułów trzeba w grze spędzać drugie tyle czasu co w realnym świecie. A z tego co wiem doba ma swoje ograniczenia czasowe. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury :D. Możesz grać nawet 2 godziny dziennie i zrobić max tytuł po jakimś czasie.:) Wystarczy chcieć, a nei tracićżycie przed monitorem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym healem shiro, sam osobiście dobiłem go twisting fangiem jak to przechodziłem zabojcą. Nie widze problemu w atakowaniu go, self heal raczej też nie jest potrzebny, zabójcą na pve nie mam, nie po to tarmosze monków ze sobą, aby samemu musieć się leczyć i rozkładać punkty na 4 dziedziny. Flashing Blades na shiro to cud miód i orzeszki, bo shiro się leczy atakami JESLI trafi. Samo atakowanie go nie leczy a jesli nie ma na sobie battle scars to nawet atakami się nie leczy.
Mniej krzycz oOreVenOo a więcej sprawdzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze sie pochwalić,że w końcu udało mi sie przejśc NF :D W Gate of PAin nie miałem wcale lagów jak wczoraj.Robiliśmy tą misje z 1 mnichem żywym i jednym herosem a i tak poszło :D Gate Of Madness było po prostu genialne!-1healer,3wojów,2dervów(w tym ja) i 2 ele!Normalnie myślałem,że padne!Udało sie nawet z bonusem zrobić.Najpierw poszedł ten brzydki znany z pierwszej części(nie powiem kto) a potem ganiałem sie z tym drugim pajacem z pociętym ryjem.Najpierw skosił dużą część ekipy.Dlatego też pobiegłem z ekipą po wszystkie błogosławieństa.Nic pociętemu nie dało "impossible odds",bo mieliśmy technike "hit&run",czyli podbiegało sie,kosa i do tyłu :> Do tego 2 wojów miało wild blow :D No i sie udało pociętego wyłożyć bez degenu,bez oślepiania.Najlepsze było jak jeden tank z ekipy ganiał sie z nim przez jakieś 10 min a reszta latała i wskrzeszała.Potem on nadal musiał biedny tankować Shiro a my zbieraliśmy błogosławieństa.A najlepsze było to,że udało sie ekipe podnieść,kiedy w ekipie było żywych tylko mnich i jeden wojak :D Po prostu genialna misja!GENIALNA!Zaskakująca!A koniec NF jest po prostu super!Jednak kosy końcowe są lipne :/ Wziąłem Hand Of The Forgotten,bo cennik na guru nie działa i nie mogłem obczaić co jest najdroższe :/ Wole moją Briarwood Scythe-dużo ładniejsza od pazura na kołku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 13:04, oOreVenOo napisał:

Powiem Ci tak jeżeli wykorzystujesz tego na Shiro to albo jesteś tak głupi albo nie masz pojęcia
o tej misji. Jak już Ci kiedyś mówiłem dużo gadasz, mało robisz normalka w Polsce. Jednak że
gdybyś wiedział melee ataki dodają Shiro zdrowia i to dosyć sporo, nie masz kompletnie heal=zgon,
masz Flashing Bleedes ale też Ci się nie zda na wiele, bo będziesz tłukł Shiro a on będzie
rósł w siłe, ale tego nie wiesz. Następnie Shiro zabija się mass hexem + SV Necro ale na pewno
tego nie wiesz. Czekam na ten pr0 build na AB...

PS Wcześniej pisałem posta ale nie wiem czy go dodało czy nie, więc jeżeli będą dwa to z góry
przepraszam.


Panie kolego o ile mi wiadomo to shiro jest potężniejszy niz smoczyca z jedynki. Druga sprawa wypróbuj ten bulid na shiro a sam sie przekonasz. Trzecie do tej misji idziesz w 8 graczy !!! ( to nawet jakbyś wziął jakikolwiek bulid i poszedł sam to byś niewyrobił). Czwarte jesli umiesz grać assasynem i wiesz kiedy uciec przed cosami to możesz nakładać ten szereg ciosów praktycznie nie ustanie shiro nie ma żadnego skila zdejmującego hexy, ba! a pozostali członkowie również go nawalają. Po piąte świetnie spisuje się do nawalania przeciwnków w tejze misji. Tak jak obiecałem Bulid do AB którym ciągle gram podam jak będe miał dostęp do nazw skilli(dzisiaj na bank będzie podany). Po szóste ten wątek na forum ożył dzięki mnie na nowo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy silniejszy od Glint? NA Shiro pójdą 4 ściany (tankerzy), to nie ma szans, żeby go nie zabili. Glint można spokojnie rozwalić z henami i hero (jak się ma).
Shiro jak zapusci medytacje żniwiarza, to mało kto po niej jeszcze żyje.
Ten wątek żył cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować