Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 20:01, Ashakel napisał:

Mam nadzieję...właśnie znalazłem sposób na 6 misję w Elonie(mam nadzieję że dobry),byłem bliski
końca...i wtedy informatyk zażyczył sobie kawki...:).Widać nie wszystkim wyszła ona na dobre...
:P

A niech się tą kawą na drugi raz zakrztusi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 19:57, graczomaniak napisał:

Nie no, do poniedziałku to ona trwać nie będzie. Jeszcze dziś wieczorem informatyk powyciera
kable i będzie wszystko działać.:)


Gra zapewne dlatego nie działa, ponieważ ''informatyk'' ze zdenerwowania kopnął w kabel zasilające wszystkie serwery. Tak sie przypadkiem złożyło, że tego nie zauważył i próbując naprawić błąd podłącza teraz myszkę z serwera do portu COM. Myśląc, że to pomoże dodatkowo odprawia w około kompa taniec deszczu :P

Taki <joke> z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już wszystko działa !! :D
Informatyk szybko uporał się z problemem.
Na pokute dostanie 10 batów, a my będziemy szczęśliwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 19:44, oOreVenOo napisał:

nigdy outposta nie zalicza gdy jest err=40
a po nim 13 więc mamy lipe. Trzeba od nowa wszystko robić.

Robiłem w momencie error questa i właśnie wchodziłem do (nieodkrytego) Chantry of Secrets. I właśnie tam jestem, zaliczyło mi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 20:15, DragonLord napisał:

> nigdy outposta nie zalicza gdy jest err=40
> a po nim 13 więc mamy lipe. Trzeba od nowa wszystko robić.
Robiłem w momencie error questa i właśnie wchodziłem do (nieodkrytego) Chantry of Secrets.
I właśnie tam jestem, zaliczyło mi :).

Fuksiarz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tak samo tyle że Bone Palace, jetem w szoku pierwszy raz oO. Czytałem Twoją notkę i mogę się zgodzić z nią w 50%, fakt faktem można spotkać ładnych debili, ale na np zabiłem dzisiaj Varesh na mastera z totalnym noob teamem byłem lekko w szoku po wszystkim, więc nie jest do końca tak jak piszesz, oczywiście trzeba patrzeć kogo się wybiera do party. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Oreve Varesh jest prosta... Poźniej jest o wiele trudniej zwłaszcza, że jeśli przeszedłeś Nightfalla to chyba sam wiesz xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 19:55, graczomaniak napisał:

W Ascalonie jakiś ziomek krzyczał "Can any1 help me?! I need money! PLZ!", a jako, że PAZ3R
jest dobroduszny napisał mu "Ok, I can help you! I can give you 80k (80 000gold)! Do you want
it?". Na co nieznajomy odpowiedział " "Of course!".
Potem się już nei spotkali i teraz PZA3R żyje nieszczęśliwie w GW, a nieznajomy jest bardzo
zadowolony, zapomniał o długu i nie ma wyrzutów sumienia.:)

Pewnie tak.Jego strata.Jak sie trzyma sojusz?Forum mojej gildii jest lekko zdechłe,więc sie nic dowiedzieć nie moge co i jak.Więcej gildii dołączyło?Pomagacie sobie wzajemnie?
Co to ma być za event od jutra?Jakieś zabawy widziałem,ale nie wiem o co w nich chodzi.Spodobała mi sie bardzo opcja festiwalu na fazie :D Nabije kiedyś max tytuł drunkarda :D Tylko najpierw bimber sobie wykołuje i będe doił w wolnych chwilach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z questem: jak w GW używa się przedmiotów do questu? Mianowicie mam za zadanie użyć nasion na każdym z pól. Sęk w tym, że nie mam zielonego pojęcia jak ich użyć :P Farmer, który mi zadanie zlecał mówił tylko, że muszę przykucnąć na polu aby zasadzić ziarno, ale jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 23:27, Sth`Devilish napisał:

Mam problem z questem: jak w GW używa się przedmiotów do questu? Mianowicie mam za zadanie
użyć nasion na każdym z pól. Sęk w tym, że nie mam zielonego pojęcia jak ich użyć :P Farmer,
który mi zadanie zlecał mówił tylko, że muszę przykucnąć na polu aby zasadzić ziarno, ale jak?

Musisz stanąc w miesjcu gdzie ci pokazuje zielona gwiazdka na mini mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 23:28, garrick napisał:

Musisz stanąc w miesjcu gdzie ci pokazuje zielona gwiazdka na mini mapie.


No tyle to i ja wiem :] Tylko co mam tam zrobić (a raczej jak?), bo przecież samo stanie chyba nie załatwi sprawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 23:33, Sth`Devilish napisał:

> Musisz stanąc w miesjcu gdzie ci pokazuje zielona gwiazdka na mini mapie.

No tyle to i ja wiem :] Tylko co mam tam zrobić (a raczej jak?), bo przecież samo stanie chyba
nie załatwi sprawy? :)

użyj emotki /kneel (tłum. kucnij ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 23:37, toolek napisał:

użyj emotki /kneel (tłum. kucnij ;))


Tego mi było trzeba, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 23:45, oOreVenOo napisał:

W razie czego... http://guildwars.pl/?art=16 :-)


Przydatny link, sporo ciekawostek mozna na tej stronie znaleźć :) Tak sobie na allegro przeglądam oferty (bo na nówkę mnie nie stać, jestem więc skłonny zaryzykować te 15-30 zł) i zastanawia mnie jedno: czy w GW cd-key jest od razu łączony/wiązany z utworzonym przy tejże kopii gry koncie? Tak jak to jest np w WoW, że tworząc konto zużywa się cd-key i nie można już utworzyć nowego konta przy pomocy tej samej kopii gry. Chodzi o to, że mam obawy co do używek, nie chcę dostać pudełka z grą i wszystkim, ale bez możliwości samej gry :] Dlatego was pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować