Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Czy ktoś na tym forun kto gra w Guild Wars ma gg??
Jeśli tak to skontaktujćie się ze mną na gg <4042079>.
Prosiłbym o pomoc w pierwszych krokach stawanych w świecie Guild Wars.
Dzięx z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 03:58, ConiX napisał:

aha i jeszcze jedno w trialu nie bylo mozliwosci wyboru serwa,rozumiem ze taka mozliwosc jest w fullu??


Serwery są dwa... na początku automatucznie znajdujesz się na serwerze europa ale możesz potem przejść na amerykę. Tylko 5 razy możesz zmieniać serw, potem koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodac by nalezalo tylko, ze zasadniczo zalogowanie sie na serverze innym niz europejski nie ma wiekszego sensu. Majac ochote na gre z ludzmi z poza regionu europejskiego wystarczy poprostu wybrac dystrykt miedzynarodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Duild Wars są descriptiony i jest tam ich z dwanaście. I drugie pytanie jak zdobyć jakąś sakwę do przechowywania przedmiotów , mam już jedną dodatkową jak zdobyć następne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 10:19, radeon1 napisał:

W Duild Wars są descriptiony i jest tam ich z dwanaście. I drugie pytanie jak zdobyć jakąś sakwę do przechowywania przedmiotów
, mam już jedną dodatkową jak zdobyć następne????


Możesz kupić torbe u Merchanta a potem runy które powiększają jej objętość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest tylko jeden serwer (czy jak to nazwac) bo kazdy na swiecie moze grac z kazdym, ale swiat zostal podzielony na 3 regiony (europa, ameryka, korea) ktore to regiony tocza ze soba walki w celu uzyskania dostepu do pewnych obszarow gry :)

ponadto w kazdym miescie sa dystrykty (tworzone w razie koniecznosci, tak aby liczba graczy w dystrykcie nie przekraczala 150 (chodzi u unikniecie tloku), domyslnie gracze sa umieszczani w dystryktach wg ustawionego jezyka gry(zeby nie bylo problemow z komunikacja)) ale dystrykt mozna zmienic w kazdej chwili

do przechowywania przedmiotow sluzy sakiewka (na 5 przedmiotow) i 2 torby kazda po 5 przedmiotow (z mozliwoscia zwiekszenia pojemnosci do 10)

sa 3 paki (jeden darmowy i 2 platne), dobrze ze w koncu ktos to zauwazyl, moze teraz dostane odpowiedz na moje pytanie z pierwszego posta w tym watku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 10:16, yun napisał:

Dodac by nalezalo tylko, ze zasadniczo zalogowanie sie na serverze innym niz europejski nie ma wiekszego sensu. Majac ochote
na gre z ludzmi z poza regionu europejskiego wystarczy poprostu wybrac dystrykt miedzynarodowy.


Ależ ma sens. I to ogromny. Na amerykańskim dystrykcie jest O WIELE więcej dystryktów. Przez co - o wiele łatwiej znaleźć sobie kogoś do party. Także - America ma częsciej Favor of the Goods - A więc możemy częsciej chodzić do UW :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 03:41, ConiX napisał:

witam,mam pytanko gralem w triala i czy po zakupie fulla bde mogl grac dalej postacia ktora stworzylem w trialu??


wie ktos moze jak to ztym jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 12:30, ConiX napisał:

> witam,mam pytanko gralem w triala i czy po zakupie fulla bde mogl grac dalej postacia ktora stworzylem w trialu??

wie
ktos moze jak to ztym jest??


Jakiego miałeś triala ? (Źródło) ATI?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to po wpisaniu cd-keya z oryginalnej gry mozna kontynuowac swoja przygode postacia, ktora gralo sie na tym 10 godzinnym trialu. Nie wiem jak to dokladnie jest to rozwiazane, ale pewnie gdzies w opcjach konta od ati jest mozliwosc ''przejscia'' do pelnej wersji gry :).

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 10:19, radeon1 napisał:

W Duild Wars są descriptiony i jest tam ich z dwanaście. I drugie pytanie jak zdobyć jakąś sakwę do przechowywania przedmiotów
, mam już jedną dodatkową jak zdobyć następne????


Ilość dytryktów nie jest ograniczona. Powstają "w locie". Zdaje się, ze jeden mieści 150 graczy. Kiedy 151 wejdzie do tego samego miasta, to gra automatycznie stworzy kolejny dystrykt. Post-searing Ascalon czy Lion''s Arch często majai po 15 dystryktow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 17:35, Bambusek napisał:

> W Duild Wars są descriptiony i jest tam ich z dwanaście. I drugie pytanie jak zdobyć jakąś sakwę do przechowywania
przedmiotów
> , mam już jedną dodatkową jak zdobyć następne????
>

Ilość dytryktów nie jest ograniczona. Powstają
"w locie". Zdaje się, ze jeden mieści 150 graczy. Kiedy 151 wejdzie do tego samego miasta, to gra automatycznie stworzy
kolejny dystrykt. Post-searing Ascalon czy Lion''''s Arch często majai po 15 dystryktow :)


Dzisiaj wlazłem na cometition Arene (american server) było ponad 50 districtów T.T. Nigdy nie widziałem tak wielu xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 08:46, IRASS71 napisał:

Ja mam pytanie do tych co grali w triala z strony Ati jak dlugo czekaliscie na email z access key bo ja juz 2 dni i nic

Ijeszcze jedno pytanko jak jest z utworzonymi postaciami mozna je sobie kasowac samemu i utworzyc inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozna miec 4 postacie jednoczesnie, w kazdej chwili mozesz skasowac dowolna postac z konta (bez obawy, zeby skasowac trzeba wpisac imie postaci, wiec przez przypadek sie jej nie skasuje :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z moim pierwszym postem chcialem sie z Wami przywitac i mam od razu pytanko,a mianowicie chodzi o to ze jestem w Old Ascalon czy jakos tak i chce kupic tam zbroje,ale problem w tym ze sie nie da,myslalem ze chodzi o to ze mam juz ciuchy i musze sie ich pozbyc zeby kupic nowe smile.gif wiec wyszedlem z miasta i pozrzucalem odziez i wrocilem do sprzedawcy ze zbrojami a tu dalej lipa....mysle to ch.. wroce teraz po stare ciuchy,a tu nie ma nic i jestem teraz goly jak nowo narodzony i gdzie nie zajde to dziwnie lukaj na mnie cool.gif co zrobic zeby kupic nowy armor???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować