Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2007 o 19:24, oOreVenOo napisał:

Niestety Czapla ma rację, odpowiedziałem na pytanie i na tym powinno się skończyć chyba wydaje
mi się że Qrczak wraz z m4teu5zem próbują nabić sobie posty.



Żeby nie było, że nabiją sobie posty, to jak pisałem odpowiedz na tego posta to nikt jescze nie odpowiedział, i jescze weszłem na gw.pl żeby się upewnic na 100%... Więc troche czasu mineło a przez ten czas strony nie odświeżałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na guru często są zawyżone ceny z dwóch powodów:
1) Tam głównie handlują amerykanie, z tego co wiem u nich itemki są droższe (Może inna ilość graczy? Mentalność? Nie wiem.)
2) Czasami tam ludzie kupują bo nie mają siły krzyczeć WTB albo są po prostu mniej doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym z podstawowych powodów czemu itemy są droższe jest Favor of The Gods trzymany w 60 a czasem nawet 75% przez Europę, Amerykanie w stosunku do nas mają favor krócej nawet o 4 godzin wiadomo zawsze jest to +/- i zdarzają się dni cudów, ale tak czy siak to właśnie Europa najdłużej ma Favor i to właśnie do serwera europejskiego migruję pełno graczy. Następnie z tego co wiem sojusz który trzyma Urgoza jest europejski ale nie jestem pewny więc mogę się mylić, zresztą coraz rzadziej już robione są Taxi to elite mission i coraz częściej trudniej je znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak mozna Panie Reven ;) Zaniedbujesz swoje obowiązki.Lider naszej gildii wspominał na gildiowym forum,że gildia sie chyba rozpada 0_o!Mam nadzieje,że sie myli,bo nie mam ochoty na wycieczki :/

Qrczak->ja tam dostaje po tyłku na Marga Coast od tego termitowego bossa :/ Fajnie farmi sie hekety,ale czasem jak przypadkiem dostanie sie za dużo interruptów to giniesz :/ Z resztą i tak farmić nie musze,bo mam hajsu aż nad to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, takie pytanie mam dla graczy majacych pewne doswiadczenie w graniu ele... Czy na RA i TA grajac uzywajac Searing Flames to bardziej oplaca sie wsadzic glypsika energii i Fire Storma czy glypsika sacrifesu i SM?? Moim zdaniem to pierwsze bo to dobrze dziala na Rt ktory kanonuje sie spiritami, ktore i tak stoja w miejscu a taki MS to co 3 sek tylko wali a i tak latwo uciec od tego i zwykly meteor juz jest lepszy... Pytam bo na tych guildwiki i innych stronkach lacza SF wlasnie z tym 2..

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 22:41, Tovaries napisał:

czy ktoś wie ile mogą być warte klasztorne kredyty (Monastery Credits)?

Swojego czasu skupowane byly po 80g z prostego powodu...mozna je wymienic:
a) na vino ^^
b) na scroll ktory wart jest 100g (tym samym można było nieźle na tym zarobić, bez wiekszego wysiłku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 22:04, oOreVenOo napisał:

Jednym z podstawowych powodów czemu itemy są droższe jest Favor of The Gods trzymany w 60 a
czasem nawet 75% przez Europę,

Czyli mają gorszych/inaczej grających/mniej graczy, ale to też nie do końca... Amerykanie przede wszystkim mają zupełnie inne strefy czasowe, i kiedy u nas disy są puste, to oni grają i trzymają favora. Niemniej przydałaby się statystyka kiedy kto ma favora i ile osób gra, bo teraz, to głównie gdybamy sobie, a trudno ocenić ile naprawdę Europa ma favora, ile Ameryka, a ile Azja i jak się do tego mają dni tygodnia. trzeba jeszcze pamiętać, że większość greenów farmi się bez favora, a favor jest do głównie farmu kasy.

A tak przy okazji, dałeś sobie spokój z gs''em? Szkoda, najwyraźniej dominują te o liczbie "znajomych" >300 :/

@Tovaries ok 133 u graczy, 100 u mercha. http://gw.gamewikis.org/wiki/Monastery_Credit
Ile ich masz? Z chęcią kupię wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 23:02, IMPERATOR1990 napisał:

ile maksymalnie czekałeś ?


Lepiej idź spać :)

ps mam to samo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja to mam pecha do tych Stolen Sunspear Armorów. Event nie event i tak nic mi nie wypada. Zabijam spokojnie czterech Guild Lordów i nic. Zero. Pustka. Normalnie chyba sobie daruje, bo szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie a grałem bez eventa. Może Human myśli, że one dropią jak przedmioty? ;P
Potem się okaże, że ma 10 w plecaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 08:54, Selv napisał:

U mnie było podobnie a grałem bez eventa. Może Human myśli, że one dropią jak przedmioty? ;P
Potem się okaże, że ma 10 w plecaku :)


No bez przesady. Prosze bez głupich docinków. Nie wiem czemu nic mi tam w ogóle nie wypadło jeszcze. Pech jak nic. Jedyne co dostaje to garstka złota na koniec. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 22:53, AN0WN1M napisał:

Swojego czasu skupowane byly po 80g z prostego powodu...mozna je wymienic:


można wyminenić, ale gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Heh, olałem to kupno klucza z allegro za 4 dychy, tylko ciekawi mnie skąd ci goście tyle ich mają w takich cenach... i ponawiam pytanie o druga profesję dla rt- na razie rozważam rangera, głównie przez serpent quickness, który może nieco pomóc przy długim recharge spelli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 09:52, Budo napisał:


Heh, olałem to kupno klucza z allegro za 4 dychy, tylko ciekawi mnie skąd ci goście tyle ich
mają w takich cenach... i ponawiam pytanie o druga profesję dla rt- na razie rozważam rangera,
głównie przez serpent quickness, który może nieco pomóc przy długim recharge spelli...

Może skosili dostawe pudełek z GW do jakiegoś sklepu i stąd mają klucze?

Human->ja nie mogłem wcale nawet w evencie wziać udziału :/
Reven->czy generalnie trudno zdobywa sie "ulepszacze" pancerzy herosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować