Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 08:01, HumanGhost napisał:

Każde czasopismo czy gazeta ma zwroty. :-)

Z doświadczenia wiem, że nie wszystkie czasopisma mają zwroty - jedno jest ciężko osiągalne tuż po jego ukazaniu się, więc jak widać da się. ;)

Osobiście szukam kogoś kto kupuje to "czasopismo", bo jakoś nie mam ochoty tracić kasy na coś tylko po to, by mieć nowego minipeta, a co od razu wyląduje w śmietniku . :/ Może będą chociaż jakieś ciekawe gry na DVD to wtedy się zastanowię - niestety IMO czytać się tego nie da ze względu na styl jak i wygląd stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 08:19, HumanGhost napisał:

Nie martw się. Na Allegro na pewno pojawi się mnóstwo kluczy z Asurą. Pytanie po ile będą chodzily.
;-)


Wiesz co? To nie taki zły pomysł. Można by sobie trochę na tym zaoszczędzić, ale jak już to będę pewnie sprzedawał tego mini peta w grze, jak wreszcie dostanę tą kartę graficzną. A tak przy okazji z tymi kluczami to jak będzie jeden na płytę, czy będzie podanych około 150 tysięcy na każdej płycie, jak to było z kodami trialowymi do GW:F?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chyba jeden na płytę. Bo inaczej CDA może pożegnac się z dobra sprzedażą tego numeru. Na pewno jakiś zaradny "anfy fan" zamieściłbyod razu te klucze w necie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby pomyśleć chwile to dochodzi sie do wniosku,że po co komu ten(ta?)Asura tak naprawde?Jego ceny i tak pójdą na łeb w błyskawicznym tempie a i tak jest za brzydki,żeby go mieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś już napisał: "jego urok polega na jego brzydocie" - popieram to w całej rozciągłości. ;) Poza tym już mam obiecany kod i nie muszę kupować tego ... CDA. :D Gdybym miał płacić za CDA tylko dla tego minipeta to olałbym sprawę.
BTW: ktoś się orientuje jakie gry będą dołączone do tegoż numeru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 10:43, Pajonk78 napisał:

BTW: ktoś się orientuje jakie gry będą dołączone do tegoż numeru?


Jakieś trzy strategie, coś tam jeszcze i Another World 2006. W to ostatnie można zagrac i wrócić do korzeni. Wezmę sobie piwko i wskocze znowu w zamierzchłą przeszłość. :-D

Btw: Nie wiem co Wy chcecie od Asury. Według mnie bardzo fajnie wygląda. Choć niepotrzebnie dorobili mu te włosy na głowie. Ale i tak jest fajniejszy niż taki Bone dragon, który jest po prostu paskudny.
Cena Asury spadnie na łeb na szyje już niedługo, bo pisma europejskie z kodami bonusowymi zaczynają dopiero sie pojawiac na całym kontynencie. Asura będzie tani jak barszcz. Przewiduję, że jego cena spadnie do wakacji grubo poniżej 10k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 10:50, HumanGhost napisał:

Jakieś trzy strategie, coś tam jeszcze i Another World 2006. W to ostatnie można zagrac i wrócić
do korzeni. Wezmę sobie piwko i wskocze znowu w zamierzchłą przeszłość. :-D

Fuuuj nie lubię gier strategicznych. :/ A tego Another World kupiłem jakiś czas temu przez net - milutko było wrócić do przeszłości i znów bawić się doskonale choć diabelnie krótko.
BTW: mam już zaklepane dwie Asury. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 07:26, Jarzy napisał:

Nie potrafie rozwalić iChor''a,bo za szybko mnie zabija,ale inne insekty w ograniczonych grupach
rozwalam.Hekeci to prostaki.Łatwo sie ich rozwala i zawsze zaczynam od mnicha apote kończe
reszte.No i interrupty mają raczej wojownicy niż rangerzy.


Musisz zaggrować robale tak, żeby atakować Monka i jednocześnie dwa inne obok niego. Wtedy masz cały czas leczenie z Mistic Vigor, i jedyne co może Ci zagrozić to niepodtrzymanie któregoś z enchantów. Żaby Rangerzy mają Disrupting Lunge...

Rozstrzygnę Wasz spór (?) o Asurę: ASURA >> ALL! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, od wtorku moja postać już z Asurą paradować będzie. Nie będzie się opłacało jej i tak sprzedawać, więc lepiej z nią chodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 11:24, k0nrad napisał:

No, od wtorku moja postać już z Asurą paradować będzie. Nie będzie się opłacało jej i tak sprzedawać,
więc lepiej z nią chodzić :P


Czy ja wiem? obecnie chodzą po 40-45k, aż tak dużo nie spadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 11:24, k0nrad napisał:

No, od wtorku moja postać już z Asurą paradować będzie. Nie będzie się opłacało jej i tak sprzedawać,
więc lepiej z nią chodzić :P


Teraz Asura chodzi max po 5k. ;/

Podrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za offtopic. Ja też mam zamiar kupić CDA, a że w GW nie gram, to chętnie komuś oddam tą/tego Asure. Chętni proszę o kontakt na gg;5156900 lub tlen:lyda92@tlen.pl. Pierwsza osoba, która się odezwie, otrzyma kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 11:43, Pajonk78 napisał:

Mnie natomiast dziwi cena za Victo`s Battle Axe: 20k? SZOK!


20k powiadasz? wow, to lece szybko sprzedac bo mam takie 3 :P jakiś czas temu i po 10k nie moglem ich sprzedać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 13:07, Budo napisał:

To Cie zatkało? U mnie w gildii jest emerytka i polonistka i w ogóle mase belfrów :P


Hmm.. chyba musze jednak poczytac trochę ten dział na forum. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować