Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2007 o 20:12, qrczak90 napisał:

Prophecies - Crystal Desert;
Factions - Senji''s Corner;
Nightfall - Command Post;

Dowolnie co - Great Temple of Balthazar, po co się męczyć, skoro tam można się dostać bezpośrednio ze statku, a do tego nie trzeba wykonywać w Prophecies questów specjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 09:51, Krejt napisał:

> Witajcie czy ktoś się orientuje czy gdzieś można znaleźć dokładny spis wszystkich elitek
dla
> derwa i miejsc gdzie je można złowić ?
Masz na srebrnej tacy: http://gw.gamewikis.org/wiki/Dervish_elite_skill_locations
Jak masz jeszcze tego Long Sworda, to podaj IGN - złapię cię w grze.

Wielkie thx co do miecza to wybacz ale jeden kolo dal mi za niego 7k może go naciągnąłem ale życie jest brutalne a może po prostu mu na nim zależało ;-) Jak wpadnie mi jeszcze jeden to będę o tobie pamiętał i będziesz go miał za fryko ;-) To zadziwiające wpadają mi coraz fajniejsze przedmioty wszelkiej maści ale to na czym najbardziej mi zależy czyli kosy nie chce lecieć ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za 2 posty, ale... kolejny, który nie zna się na wycenie, a próbuje coś poradzić (a może Troll?) -_-
Młot oceniasz po głupim Zealous, zamiast po bardzo poszukiwanym skinie, niskim req i max 15%^enchant...
+30hp za 10k - n/c, oraz Death Magic i jego związek z AB, tylko autor wie, o co chodzi...
I 6k za jakiś grat, samo +14^50 kwalifikuje ten łuk do 1-2k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahaha PrO sie znalazł...
1. z tym AB to tak sobie powiedziałem wiec sie odczep lamusie xD
2. Po co zaczynasz z kłótnią i przezywaniem się?
3. Kto ocenia po skinie...ty?
4. Odrazu ze znasz sie na cenach to nie jesteś dobrym graczem...:)

PS. Jeśli masz podniete to nie wyrażaj jej na forum w typie"Kolejny który nie zna sie na cenach" (nie offtopuj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oszczędzcie sobie wyzwisk. Ale Dragon ma racje co do hammer''a. Każdy przedmiot ma wiekszą cene, jeżeli ma bardiej poszukiwany skin. Naprzykład Mursat hammer req9 20/20 30hp i 15^50 nie będzie kosztował tyle samo co ball hammer o tych samych statach.
i tak jak było na początku posta Dragona, jeżeli przyjaciele z forum się nie znacie na cenie itp. To się nie wyrażajcie, bo wprowadzacie ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 21:14, barteg napisał:

Buahaha PrO sie znalazł...
1. z tym AB to tak sobie powiedziałem wiec sie odczep lamusie xD


Tak sobie? Czyli spam.

Dnia 16.04.2007 o 21:14, barteg napisał:

2. Po co zaczynasz z kłótnią i przezywaniem się?


Bo Dragon nie lubi jak ktoś bredzi bez sensu i ma racje.

Dnia 16.04.2007 o 21:14, barteg napisał:

3. Kto ocenia po skinie...ty?


Jakbyś nie widział, to skin jest duuuzo warty we wszystkich broniach. Wiekszość broni kosztuje kupe kasy nie za upy, ale za skin.

Dnia 16.04.2007 o 21:14, barteg napisał:

4. Odrazu ze znasz sie na cenach to nie jesteś dobrym graczem...:)


Czemu? U dobrego gracza kupisz item warty tyle ile wynosi jego rzeczywista cena, od nooba kupisz zwykły item, za 100k+Xecto...

Dnia 16.04.2007 o 21:14, barteg napisał:

PS. Jeśli masz podniete to nie wyrażaj jej na forum w typie"Kolejny który nie zna sie na cenach"
(nie offtopuj)


Offtop? Gdzie go widzisz? Chyba Ci się coś pomyliło, bo sam napisałeś bzdety.

Wycenianie broni i innych rzeczy "na oko" jest niczym studiowanie w wieku 10 lat, tak samo uważasz się za pr0 choć nim nie jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromne nadzieje,że ktoś Ci pojedzie status albo banik,bo nie chce mi sie czytać paplania dzieci w tym wątku.
Przede wszystkim teraz liczy sie SKIN a zaraz po nim req. a na 3miejscu mody!Nie znasz sie to sie nie wypowiadaj!Ot co.

Łeber->owszem,nie będą równocenne,ale mimo wszystko młoty nie były i nadal nie są zbyt popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 21:37, barteg napisał:

WoW przestraszyłeś mnie boss...boje sie ciebie taki mi jedziesz bossie. Proszę nie bij mnie
? Błagam o wybaczenie xD


Ziom, jesli myslisz, że to jest smieszne i każdy leje przed kompem, to owszem masz racje, ale z Ciebie i z Twojej gadki. Piłeś coś? Brałeś? Bo jakoś nie wydaje mi się, żeby ktoś normalny odstawiał błazenadę w normalnym temacie, w którym ludzie chcą sobie pogadać o normalnej grze z innymi normalnymi ludźmi. Nie dziw się, że w grze dostałeś ode mnei ignora, bo nie lubie jak ktoś mnie drażni i kłóci się o każdą pierdołę. Nie obraź się, ale to nei jest tylko moje zdanie. Był Dravxocvx, chcesz być nastepnym tępionym w tym temacie? Nie radze, ludzie tu są poprostu opanowani, no może Jarzy czasami się wścieknie :D, ale jak kogosz chcesz wyprowadzić z równowagi to pobliskie czaty są dostepne 24/7....

Btw. Ma ktoś na sprzedaż dobre, zielone daggerki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ozncza "nei" na początku 3 linijki? Sorry nie umiem chińskiego oprócz tego : Czi junk czank graczomaniak dał mi ban sratatatat xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 21:37, barteg napisał:

WoW przestraszyłeś mnie boss...boje sie ciebie taki mi jedziesz bossie. Proszę nie bij mnie
? Błagam o wybaczenie xD


Do tego posta Wasza wymiana zdań, choć nasycona prywatnymi wycieczkami tyczyła się GW.
Od tego posta już niestety nie.

-1 do statusu za robienie syfu w wątku jakby to Budo powiedział.

A wszystkim pozostałym przypominam, że jak komuś ktoś na forum nie pasi, to niech go ignoruje, a nie prywatne wojenki sobie urządza. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 21:54, walgierz napisał:

A wszystkim pozostałym przypominam, że jak komuś ktoś na forum nie pasi, to niech go ignoruje,
a nie prywatne wojenki sobie urządza. :/


Wybacz, ale jak ktoś pieprzy o nie wiadomo czym, to mozna mu raz uwagę zwrócić, a nie czekac na zbawienie i mysleć, może jutro skończy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 21:43, graczomaniak napisał:

/ciach/
Btw. Ma ktoś na sprzedaż dobre, zielone daggerki?:)


Tylko BTW było na temat w tym poście :/
Ostrzeżenie za prywatne pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej weź no zapodaj do obywatela bo robol brzydko wygląda.
pS--> ja nie chce bana tylko jeszcze -1 .. no master weź zapoadaj xD
Thx m8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 22:00, barteg napisał:

Ej weź no zapodaj do obywatela bo robol brzydko wygląda.
pS--> ja nie chce bana tylko jeszcze -1 .. no master weź zapoadaj xD
Thx m8.


Informuję Cię uprzejmie, że za następne naruszenie regulaminu dostaniesz bana, w myśl tego oto punktu regulaminu:
"Jeśli mimo pouczeń i ostrzeżeń ze strony Moderatów lub Pracowników CD Projekt popełnisz kilkakrotnie ten sam błąd Moderator lub Pracownik CD Projekt może:
/.../
* tymczasowo lub nieodwołalnie pozbawić Cię możliwości korzystania z serwisu gram.pl"
Prosić to możesz o możesz świętego Mikołaja o sanki, statusy nie są prezentem. Koniec śmiecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 22:09, barteg napisał:

No dobra kolo nie chce mi zapodać? To ja ci zapodam -sto milionuf do statusu
a MAsz!!


Ech, żałosne to, ale sam chciałeś.
Żegnamy. Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować