Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

A co do peta Ghostly Hero. To nie on jest bogaty, tylko cała gildia, bo mamy taki zwyczaj, że jak razem graliśmy HA i wypadło komuś coś świetnego to dzielimy się kasą :P Będę milionerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 12:42, DEViANCE napisał:

LOL :P

Też się z niego śmiałem, ale okazało się, że nie doczytał że to jest Crystalline ^^
Myślę, że wycena guru/Jarzego jest niezła, wystaw za tyle na początek i najwyżej zmienisz potem. Ghostly pewnie koło miliona chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie mogę z zadowoleniem ogłosić, że już grałem w GW:) Masterlink po raz pierwszy mnie zaskoczył (kurier mówił, że będzie 11:00-13:00, a był o 10:) ). Widzę, że czekają mnie długie godziny obcowania z Guild Wars:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 12:47, graczomaniak napisał:

Przecież napisałem, że nie widziałem nazwy, nie krzycz :D.


Spokojnie jak na wojnie. Uśmiałem się jak zobaczyłem Twoją wycenę mojego sworda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ghostly wyceniłeś na 400k, też nie zauważyłeś ? ;> Ghostly chodzi o 3 do 5mln zależy. Jego cena będzie ciągle spadać bo bo ciągle przybywa pewnie parę sztuk na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:05, oOreVenOo napisał:

Ghostly wyceniłeś na 400k, też nie zauważyłeś ? ;> Ghostly chodzi o 3 do 5mln zależy. Jego
cena będzie ciągle spadać bo bo ciągle przybywa pewnie parę sztuk na dzień.


O Ghostlym słyszałem pare razy. Ludzie mówili 300-500k, więc myslałem, że te ceny są nadal.:)

Ludzie no, mój błąd, sorka, ale spałem jeszcze jak to pisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie,nie ma sie czym podniecać.Czy to Ghostly czy Crystalline-wszystkie są badziewna :P

Kolejna godzina mija a mnie nadal nie działa GW :( Ale mam zwałe!Gdyby nie to,że musze sie uczyć to bym miał jeszcze większą zwałe :/ Coś pisali przy logowaniu,że mają być jakieś prace konserwacyjne w dniu dzisejszym.Tylko ciekawe od której do której?Mam nadzieje,że to przez to nie chce mi sie GW z servem łączyć :(

Graczo->to nie firewall,bo go wcześniej wywaliłem.Sprawdziłem check diskiem i przeskanowałem anytwirusowo i nadal nie działa :/ Poczekam troche i później zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:20, Jarzy napisał:

Coś pisali przy logowaniu,że mają być jakieś prace konserwacyjne w dniu dzisejszym.


U mnie wczoraj było info mówiące o trzech godzinach. Tyle, że dotyczyło 03.05, a nie dzisiejszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile do ... może iść mój proph zamówiony(kurier) 2 maja no żesz k... >.< Jak myślicie,kiedy powinien być? argh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:51, seppuke napisał:

Ile do ... może iść mój proph zamówiony(kurier) 2 maja no żesz k... >.< Jak myślicie,kiedy
powinien być? argh

Przez święta nie idze, bo mają wolne, tylko w dni pracujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:51, seppuke napisał:

Ile do ... może iść mój proph zamówiony(kurier) 2 maja no żesz k... >.< Jak myślicie,kiedy
powinien być? argh


wysłali dopiero dzisiaj pewnie więc nie panikuj. Dostaniesz po weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące zmiany hasła.Jak zmienić hasło? Bo na PlayNC sie nie da a jak tylko sprobuje wejsc w Zmien haslo w GW to podaje mi link do PlayNC. Plz o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować