Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

A to ja też się pochwalę, muszę się dowartościować po kilkunastu runach w UW bez żadnego ecto ;]
Tyria: 50/90
Cantha: 120/120
Elona: 100/141
SP: 133
Kto da więcej? :D

@Jarzy
Akurat Reven ma rację; na 10 Obsidianów ładnych jest może połowa z nich. Reszta wymięka przy Primevalach, Vabbianach właśnie, czy niektórych zbrojach z Tyrii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, że Revenowi chodziło raczej nie o to, co mu się podoba, a o cenę. Vabbian jest drogi, musisz kupić troche szafirób i rubinów, które stoją po 4-5k, a do tego dochodzą jeszcze zwykłem materiały i kasa za kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 23:22, kara55 napisał:

Ile jest wart Shiro''s Sword?


Kupiłem za 6k i koleś sprzedał bez targowania, czyli grosze (guru- 5-10k).
Ale to dobry miecz, ja latam z nim i jestem zadowolony (działa ładnie z hundred blades, sun and moon slash itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadł mi taki staff jak na załączonym obrazku. Ponoć to rare skin.
Zastanawiam się czy jeśli wpakuję tam inskrypcję HCT 10%, +30hp i +5 ene (mam te upy), to da radę wyciągnąć na guru 15k.
Bo jeśli nie, to niewarta skórka za wyprawę :)

20070510232453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 23:25, walgierz napisał:

Wypadł mi taki staff jak na załączonym obrazku. Ponoć to rare skin.
Zastanawiam się czy jeśli wpakuję tam inskrypcję HCT 10%, +30hp i +5 ene (mam te upy), to da
radę wyciągnąć na guru 15k.
Bo jeśli nie, to niewarta skórka za wyprawę :)



wlasnie, jest gdzies lista "rare skinow" ??

i jak je poznac? po nazwie? w tym wypadku "portal staff" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada na przyszłość: nigdy, przenigdy nie próbuj grać na giełdzie skoro opinię na temat spadku ceny danej rzeczy określasz po jej wartości w danym momencie. ;)

Abstrahując od ekonoomiki gry i coraz tańszego Ecto... Wczoraj padł Doppelganger, a wcześniej zrobiłem Thirsty River z hero i henchami razem z bonusem - myślałem, że ten bonus trzeba robić z ludzkim mnichem, który będzie leczył Króla, a tu taka niespodzianka. ;) Dragon`s Lair też miałbym zaliczone z bonusem, gdybym... nie zapomniał wziąć jakiegoś skilla do przerywania Cristal Hibernation. :/ Ogólnie jest coraz lepiej: mam już połowę exp do kolejnego poziomu Survivora i wydaje mi się, że dość szybko to nadrobię. Szkoda tylko, że ten weekend upłynie mi pod znakiem imprez, które będę prowadził lub będę na nich śpiewał i sobie po prostu nie pogram.
Trzymajcie się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to ja nie umiem grać na giełdzie :P i tylko tak napisałem szybciorem odpowiedź na tego posta z pytaniem: "Po ile chodzi ecto?", bo akurat grałem i musiałem oblukać coś w necie :P Także nie mniej oto do mnie żalu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj co pisze,bo ja nigdy nie twierdziłemze wszystkie obsydiany są ładne.Część ludzi z tego Forum doskonale wie,że od dawna czaje sie na obisidiana dla necruski,bo mi sie podoba.GFajny jest też dla aski i chyba tyle.Być może paragoni mają fajne,ale nie widziałem.

Graczo->jedyny prawdziwy koszt to złoto i kamienie.Reszte można spkojnie u artisana zrobić za grosze albo powyciągać z przedmiotów.

Walgierz->portal staff chyba nie jest rare,bo wypada zewsząd na wyspie noobów w NF.Fakt,Twój jest fajny i spokojnie zbierzesz z 15k albo i więcej.

>Dobra rada na przyszłość: nigdy, przenigdy nie próbuj grać na giełdzie skoro opinię na temat spadku ceny danej rzeczy określasz po jej wartości w danym momencie. ;)
Spokój Pajonku :P Widze,że lubisz ryzykować,bo robiąc survivora pakujesz sie w niebiezpieczne misje,do których należy przede wszystkim bonus w Dragons Lair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Co do thirsty river- pamiętasz jak kiedyś próbowaliśmy to zrobić z Elen? Spieprzyliśmy, bo źle poszliśmy (od lewej zamiast od prawej) i jeden z patroli "zahaczył" o króla- jak idziesz od prawej to wybijasz ten patrol zanim sie ruszy i król jest bezpieczny- sprawdziłem, bo robiłem to z henkami (nawet bez hero) i z Mei niedawno. Proste tylko trzeba iść z prawej strony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 22:57, Jarzy napisał:

Face it,po prostu wychodzisz z założenia,że skoro sam masz vabbiana to musi być on super,extra
prestriżowy.Ech te dążenia do wyróżniania sie w tłumie :P


Pozwól że tego nie skomentuję bo widać że coś ostro Ci zaszkodziło wiosenne słońce... Jedyny prawdziwy koszt Vabbiana jak i Obsidiana to dosłownie wszystko. Taa szafiry będziesz wyciągał nie wiem skąd i z jaką szansą tak samo jak byś ekto albo szardy chciał wyciągać, jedynie rubiny są bardziej dostępne. Poza tym część FoW armorow to takie paskudy że pancerzyki za 15k z Tyrii je przebijają więc nie ma nawet o czym mówić. A jeżeli chodzi o Vabbiana to już Ci coś powiedziałem ludzie kupują często to co drogie i "niby" najlepsze, równie dobrze najdroższym armorem może stać się 1.5k z Droknar''s Forge lata mi to.

Następnie Portal Staff jest rare ale trudno wyczaić perfekta więc stoją po 100k+. Walgierz jak odpowiednio zmodyfikujesz Twojego to trochę weźmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nie brzmiało: "ile teraz kosztuje Ecto?" tylko: "Czy ecto nadal idzie w dół? " - ale komu ja to tłumaczę: przecież Ty "umiesz czytać ze zrozumieniem". ;) Zresztą sam odpowiedziałeś:

Dnia 11.05.2007 o 07:26, Łeber napisał:

Trzyma się 7k za sztukę :D i chyba jak narazie zrobiło sobie przerwę, bo nie widze dalszego spadku cen

Niestety - choć słowon "naturlanie" lub "oczywiście" bardziej pasuje - znów nie miałeś racji. :P

Jarzy naprawdę bonus w DL okazuje się być bardzo prosty: gdybym tylko miał jakiegoś przerywacza to Glint padłaby jak kawka. ;)

Budo dokładnie: bo okazuje się, że Króla atakuje tylko ten jeden patrol od bossa Warriora - potem jest cisza i spokój i jeśli tylko ubije się wszystkich w czasie <10 minut to można mieć bonus bez najmniejszych problemów. W Dunes of Despair też można zrobić bonus bez męczenia się i kombinowania grając z herosami i heńkami: na około 3 i pół minuty przed końcem czasu Ghostly Hero jest atakowany wyłącznie przez Wurmy. Zostawia się przy nim Dunkoro (można ustawić go tak, że sam będzie bezpieczny), który go leczy, a reszta idzie ubić generałów. ;)

Dobra: spadam do Siedlec na imprezkę - trzymajcie się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh... no to jeżeli pytanie brzmiało: "ile teraz kosztuje Ecto?"
To odpowiedziałem, że ecot nadal po 7k (w każdym bądź razie wtyedy było) i się trzyma:D tak więc nie widze problemu w mojej odpowiedzi :P

Po ile chodzi perfect storm bow req9? najlepiej 20/20 i 30hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 21:42, oOreVenOo napisał:

No ja np na farmie w UW jak bym złączył całe dochody z tego w ciągu całej mojej gry w GW (17
miechów) to myślę że wyszło by grubo ponad 600k może i nawet więcej.


Ehh... źle mnie zrozumiałeś. Chodzi mi o to, czy po aktualizacjach z HM itp, zyski są dalej podobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 15:20, Łeber napisał:

Po ile chodzi perfect storm bow req9? najlepiej 20/20 i 30hp


Wydaje mi się, że item nie może być perfect jeśli nie jest np. w przypadku łuku nie ma max dmg, r8-9, 15^50, 20/20 i +30hp :D Taki łuczek o jakim mówisz może kosztować w okolicy 100k + 10e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 15:24, Yamamoto napisał:

Wydaje mi się, że item nie może być perfect jeśli nie jest np. w przypadku łuku nie ma max
dmg, r8-9, 15^50, 20/20 i +30hp :D Taki łuczek o jakim mówisz może kosztować w okolicy 100k
+ 10e.

hm... to narazie nie na moją kieszeń, bo czeka na mnie jeszcze primeval armor dla rangera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 15:22, Yamamoto napisał:

Ehh... źle mnie zrozumiałeś. Chodzi mi o to, czy po aktualizacjach z HM itp, zyski są dalej
podobne?


Zyski podobne ? Ale do których do tych sprzed roku czy miesiąca ? Skąd ja mogę pamiętać po ile było ecto przed HM. Skocz do UW i zobacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, co do Vabbian Armor dla Łowcy.

Moim skromnym zdaniem jest on TRAGICZNY. Postać w nim wygląda jak jakieś udzielne książątko jadące zapolować na tygrysa (siedząc w lektyce na słoniu, z ekipą kilkudziesięciu naganiaczy itd.). Równie beznadziejnej zbroi dla tej klasy nie potrafię wskazać...

Choć z drugiej strony-dobrze oddaje specyfikę Vabbi, najbogatszej prowincji książąt, kupców itd..

Nie zmienia to jednak faktu, iż dla mnie jest to wirtualne odzwierciedlenie złego smaku graczy, którzy chcą się popisać swoim majątkiem (bo to w końcu jedna z droższych zbroi), a na naprawdę drogą i świetnie wyglądającą (moja opinia) zbroję z FoW jednak ich nie stać.

Paskudna, ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować