Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2007 o 08:57, Super gość napisał:

BTW. Jaki dodatek najlepiej kupić po podstawce ?


sam planuję zakup Factions. Propha już mam, teraz czas na kolejną część. a jak to stwierdził ktoś w tym temacie - "nie czyta się książki od końca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 08:57, Super gość napisał:

Heh, znam takich - porównują gry w które nie grali lub o nich prawie nic nie wiedzą.
BTW. Jaki dodatek najlepiej kupić po podstawce ?


Ja mimo wszystko poleciłbym ci Nightfalla. Zgadzam sie z tym co Azrathel powiedział, że "nie czyta się książki od końca"-ale Factions jest IMO sporo słabsze od NF. Ja po Proph kupiłem NF a potem na imieniny dostałem Factions. Tak więc polecam żebyś kupił NF a jak bedziesz miał jakąś okację (urodziny, Boże Narodzenie...) to poproś grzecznie o Factions:). Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 08:47, Jarzy napisał:

Ilu ludków typowaliście od udziału w konkursie?Ja dałem równo 1,5 miliona :D

Ja troszkę ponad 950 tysięcy :)

@Łeber
Taa, widziałem...Wyjątkowo ciężki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 00:38, Jarzy napisał:

Graczo->CO TY BRAŁEŚ?


Ahaaa :D. Nie gram rytem, to nie wiem. Co brałem? Hmm, była tam pepsi i jakiś 3bit :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 07:10, HumanGhost napisał:

> Swoją drogą, kto bierze udział:
>
> http://eu.guildwars.com/sweepstakes/ ?

Ja już wzięłem udział. Choć tak się zastanawiam, ze chyba lekko przegiąłem z szacunkowym wynikiem.
Ale zobaczymy, moze się uda. :-)



Ja też biorę udział :) . Zrobiłem dokładną (w moi mniemaniu, nie znam się na ekonomii itd. ;P ) analizę, na ile by tu można liczyć, aczkolwiek najpewniej będę się mylił. No, ale się zobaczy :) .

A bierzecie udział w tym nowym (hura, dwa eventy z nagrodami pod rząd) zadaniu, gdzie trzeba obmyślić imiona dla Bossów z GWEN? Coś na zasadzie tego, kiedy wymyślano imiona przeciwnikom z SF (choć wtedy wszystko musiało być powiązane z kamieniami, tu nie ma ograniczeń ;> ). Mam już pewną pomysł, zobaczymy jak pójdzie :) !

PS Sephirath: za tydzień z hakiem? Hmm, może do tego czasu skończę fabułę Kurzickami i wtedy zacznę Nightfalla, mógłbyś liczyć na pomoc :) . R/Mo, Barrager na ogół (20ty lvl, of koz, przechodzę nim wszystko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 08:55, Łeber napisał:

Widzieliście to stwierdzenie w temacie "L2 vs. GW", że GW ma abonament w formie dodatków
???
Normalnie już nie mogę powstrzymać śmiechu!! hahaha!


To posmiej się z siebie, bo imo to stwierdzenie jest prawdziwe- jak ktoś chce aktywnie uczestniczyć w życiu gry musi mieć dodatki, minimum jeden, grałem w samym proph dość długo i była to gra jak z zawiązanymi rekami, pvp bez dodatków niemal nie jest możliwe... jednym słowem- chcesz być na czasie, kupij dodatki. Nie mówiąc o eventach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 08:57, m4teU5z napisał:

Więc można już brać udział ? Bo jeszcze niedawno było dla Amerykanów tylko...


Jest i dla Europy, linka podałem dwie strony wcześniej bodajże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 08:57, Super gość napisał:

Heh, znam takich - porównują gry w które nie grali lub o nich prawie nic nie wiedzą.
BTW. Jaki dodatek najlepiej kupić po podstawce ?

Bierz śmiało Factions.Co prawda na początku pewnie odrzuci Cie klimat slumsów,ale po jakimś czasie giera staje sie tak samo super jak NF i P :>

Graczo->w takim razie podejrzewam,że nadmiar cukru sfermentował i klepnął w czache :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 11:36, Cafel napisał:

Mam pytanko: za ile mogę sprzedać zwój do FoW ?

Wejście do FoW to koszt 1k na jedną osobe,więc sam wyciągnij wniosek.

Czy do konkursu na imie bossa można tylko jedno imie wysłać?Bo mnie sie wymyśliło 40 imion i chętnie bym każde wysłał :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 11:49, Jarzy napisał:

> Mam pytanko: za ile mogę sprzedać zwój do FoW ?
Wejście do FoW to koszt 1k na jedną osobe,więc sam wyciągnij wniosek.

Czy do konkursu na imie bossa można tylko jedno imie wysłać?Bo mnie sie wymyśliło 40 imion
i chętnie bym każde wysłał :>

No tak wiem że wejściówka kosztuje 1k no ale nie zawsze ma się favor , no ale jeżeli nie opłaca się tego sprzedawać to sam wykorzystam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staraj się swoje wypowiedzi dawać w możliwie najmniejszej ilości postów. Forum to nie czat i tutaj się tak nie pisze. Pisanie kilku takich krótkich postów pod rząd to spam. Spokojnie mogłeś to napisać w jednym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale dodatki wychodzą co rok i nie bulisz co miesiąc. A abonament polega na co miesięcznym(lub w innych terminach) płaceniu za daną rzecz. Chyba nie? :P

Tak więc GW jest bez abonamentu. Do innych gier też wychodzą dodatki przecież. Np: WoW,płacisz abonament i jeszcze kupujesz dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 12:32, Łeber napisał:

No dobra, ale dodatki wychodzą co rok i nie bulisz co miesiąc. A abonament polega na co miesięcznym(lub
w innych terminach) płaceniu za daną rzecz. Chyba nie? :P


W wikipedii jest dobra definicja abonamentu: "Abonament to opłacone prawo do korzystania z określonego świadczenia, zazwyczaj wykupione przedterminowo przez abonenta na pewien okres."
Teraz analizujemy:
W gw nie trzeba płacić za prawo do grania w części które się ma - czyli na gw jako takie nie ma abonamentu.
Jednak podstawą gw jest mnoogość skilli i ilość różnych sposobów gry postacią. Kolejne dodatki dają kolejne skille i armory, w związku z czym jeżeli chcesz mieć pełnoprawne konto to musisz mieć wszystkie dodatki.
Czyli kupując kolejny dodatek przedłużamy sobie prawo do pełnego korzystania z gw.
Wniosek: dodatki w gw są formą abonamentu. Jeżeli nie grasz pvp to nie musisz go płacić, albo możesz zapłacić później, ale póki nie kupisz dodatku to masz tylko część gw.

Dnia 26.05.2007 o 12:32, Łeber napisał:

Tak więc GW jest bez abonamentu. Do innych gier też wychodzą dodatki przecież. Np: WoW,płacisz
abonament i jeszcze kupujesz dodatek.

Nie mówimy tutaj o innych grach. W gw pośrednio jest abonament, cała różnica polega na tym, że możesz nie płacić abonamentu i nie zablokują ci konta, oraz wychodzi na to, że płacisz znacznie taniej niż w takim wow''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 13:13, PirO 17 napisał:

Wniosek: dodatki w gw są formą abonamentu. Jeżeli nie grasz pvp to nie musisz go płacić, albo
możesz zapłacić później, ale póki nie kupisz dodatku to masz tylko część gw.

Bullshit. Idąc tym tropem, to takie gry jak Heroesi czy Simsy mają strasznie drogi abonament xD

Dnia 26.05.2007 o 13:13, PirO 17 napisał:

Nie mówimy tutaj o innych grach. W gw pośrednio jest abonament, cała różnica polega na tym,
że możesz nie płacić abonamentu i nie zablokują ci konta, oraz wychodzi na to, że płacisz znacznie
taniej niż w takim wow''ie.

Abonament to abonament a dodatki to dodatki. Zresztą każda z dotychczasowych kampanii jest samodzielna i nie wymaga innych do działania. Mając tylko jedną z nich wcale nie ma tak dużych braków, jak próbujecie wmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O rly? Przejrzyj swoje buildy zapisane i powiedz mi ile z nich ma skille tylko z jednego dodatku. Pvp nie da sie grać tylko z proph... grałem więc wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 13:30, Budo napisał:

O rly? Przejrzyj swoje buildy zapisane i powiedz mi ile z nich ma skille tylko z jednego dodatku.
Pvp nie da sie grać tylko z proph... grałem więc wiem.

O rly.
Spokojnie, mając jeden dodatek można zrobić (NA PRZYKŁAD, nie będę przecież wypisywał wszystkiego) SF Ele, SH Ele, ZB Monk, Burning Arrow Ranger.

Dodatki formą abonamentu, to sobie wymyśliliście xD Ale dobra, my tu gadu-gadu a ja muszę iść do sklepu zapłacić abonament za moje HoMM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować