Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Według wiki działa, disabled nie oznacza, że nie można rechargować przed czasem, jakoś zabicie bossa pięknie odnawia także avatary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 20:50, Łeber napisał:

po co się kłócić, spróbujcie to się przekonacie.


Po pierwsze, my się jeszcze nie kłócimy ;P
Po drugie, rację mają Qrczak i DragonLord. W tej chwili na pve dervish może non stop biegać pod postacią avatara :| To było tak nierealne, że aż nie chciało mi się tego wcześniej sprawdzać. Popieram więc zdanie Qrczaka, że Eternal Aura jest przekombinowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem niby czemu? PvE to nie PvP, tu nie ma prawie czegoś takiego jak balans. Poprzednio jedyne, co było wkurzające w avatarach to właśnie kwestia przeładowania, można było w tym czasie walczyć albo po prostu poczekać, na jedno wychodziło, w większości przypadków nie trzeba się spieszyć. A teraz po prostu wyeliminowali czekanie na recharge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 22:03, Pawlo09 napisał:

Fajnie by było jakby w gulid wars 2 dodali horde tak jak w world of warcraft
jest horda i szprzymierze


Tja. I statki kosmiczne takie jakie są w Star Treku...
GW to GW, a WoW to WoW. Każdy gra w to co lubi, a papugowanie nikomu nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Eh, naprawili buga od Heal as One, teraz pew nie jest wskrzeszany ze 100% hp, a szkoda bo często z tego korzystalem ;]
Za to Melandru Ressilience zapowiada sie świetnie, na ab gdzie masa hexów i stanów to powinno znacznie zwiększyć przeżywalność:P
Jeszcze nie testowałem, ale chyba zrobię na to jakiś build i na Warrior Endurance

btw nauka kurzickowego skilla daje teraz 6k a nie 3k do tytułu, nie wiem czy to bug, ale lepiej korzystać póki można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 22:00, DragonLord napisał:

Nie do końca rozumiem niby czemu? PvE to nie PvP, tu nie ma prawie czegoś takiego jak balans.
Poprzednio jedyne, co było wkurzające w avatarach to właśnie kwestia przeładowania, można było
w tym czasie walczyć albo po prostu poczekać, na jedno wychodziło, w większości przypadków
nie trzeba się spieszyć. A teraz po prostu wyeliminowali czekanie na recharge.


Fakt, ale teraz Derv może mieć non stop całkiem niezłe bonusy z elitarnych umiejętności + dodatkowe enchanty i ataki. Twoim zdaniem to nie jest zbyt wiele? Avatar of Lyssa - mam cały czas 50 energy i zadaję obrażenia +35 dla przeciwników aktywujących umiejętności. Wskaż mi profesję, która może się podobnym stałym bonusem pochwalić. Z mojego punktu widzenia to nie jest źle, bo ostatnio gram głównie dervishem, ale inni mogą się czuć poszkodowani, bo nie dostali takich frykasów dla swoich postaci. Ale mniejsza z tym... lecę pokorzystać z sytuacji zanim to znerfują ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to po kolei odpowiadam ^^

@Dragon
Hmm, szybkość ruchu chyba może przekroczyć +50%, więc wydawało mi się, że z atakiem jest tak samo...No cóż, zawsze pozostaje używać tego skilla zamiast RaO, i jest slot na elitka.

@Łeber
Oczywiście, że nie zapominam...Tylko po prostu wydaje mi się, że jak jedna profesja dostaje potężne buffy, a druga "ot, takie, można spróbować" to coś jest nie tak.

@Astropath
Tak, jak napisał Dragon - Eternal Aura recharguje również avatary. AoG wróci do łask w PvE :)

@Budo
Troszkę to osłabi R/P na HB, ale i tak niewiele...W ogóle Heal as One IMO jest za słaby jak na elitka. Tak samo było z MR, dobrze, że to poprawili. Do biegania może się przydać, w miejscach gdzie jest dużo "buba" ^^
O tym bugu już pisałem :P Trzeba z tego korzystać, dopóki nie naprawią. Ja wczoraj w 2-3h nabiłem 63k factionów...

@DevilQ
5-10k.

@walgierz

20070617084640

20070617084714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam prośbę, od dawna chciałem sobie pomalować zbroje na różowo (platemail 15k), ale jeszcze do kompletu brakowało mi celestial shielda i sworda. Możecie mi podać dobry przepis na różowy? Taki maksymalnie żarówiasty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 08:47, qrczak90 napisał:

@walgierz


Ja byłem między 18 a 19, wtedy była masa ludzi.
Była gra na bębnach, potem próba ustawienia się w kółko, niestety wszędzie znajdą się idioci, którzy chcą po prostu popsuć innym szyki.

20070617114937

20070617114958

20070617115019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować