Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 12:01, Outlander-pro napisał:

O będzie specjalny weekend .. i to jaki ! Podwojne punkty Luxonów/Kurzików :]
Ja jako fan ab, cieszę się, tytuł łatwiej siępodbije :D

Jeśli będziesz chciał kogoś jako "stały team", to ja bardzo chętnie - napisz do Raness Vatrox, albo daj swój nick ;)
No, chyba że nie chcesz, to np - ale w mojej gildii AB nie jest zbytnio lubiane, nie mam z kim grać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:02, qrczak90 napisał:

> Proszę o wycenkę
Kiedy się wreszcie nauczycie, że
PRZEDMIOTY NIE-ZłOTE, BEZ MAX DMG, Z REQ WYżSZYM OD 9, BEZ RARE SKINA NIE PODLEGAJą WYCENIE.
Dziękuję.


Nie wiem skąd wytrzasnąłeś taką zasadę. Być może Ty nie masz ochoty odpowiadać na takie posty, ale nie kojarzę, byś był rzecznikiem wszystkich forumowiczów grających w GW.
Odrobinę tolerancji poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:59, Earthshaker napisał:

Proszę o wycenkę


1 - merch
2 - ja bym wyciągnął +5 ene i sprzedał za 500g - 1k, albo zachował dla siebie
3 - nie ma pojęcia na scyzorykach się nie znam
4 - na guru jest kilka aukcji, ceny wahają sie od 8k do 17k. Nie ma jednak ofert więc nie wiem, czy ceny nie sa zawyżone. Jeśli masz konto na guru, to wystaw za 7k, jeśli nie, to pokrzycz w Kamadanie zaczynając od 15k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze - chce Ci się po raz tysięczny odpisywać "merch" bądź "może 1k ale musiałbyś znaleźć jelenia"? I zasada chyba całkiem słuszna. Sprzedasz jakikolwiek item bez r9/rare skina/perf up? Teraz nawet takie jest trudno opchnąć, a co dopiero "wybrakowane"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:31, qrczak90 napisał:

Powiedzmy sobie szczerze - chce Ci się po raz tysięczny odpisywać "merch" bądź "może 1k ale
musiałbyś znaleźć jelenia"? I zasada chyba całkiem słuszna. Sprzedasz jakikolwiek item bez
r9/rare skina/perf up? Teraz nawet takie jest trudno opchnąć, a co dopiero "wybrakowane"...


Ale komuś będzie się chciało odpisać. Jako początkujący gracz też wiedziałeś co jest przydatne, a co nie?
Sama zasada też nie jest do końca słuszna, choć przyznaję, że zazwyczaj tak. Były podawany przykłady kosztownych przedmiotów fioletowych i o badziewnych statach. Ja rozumiem, że nie chce Ci się na takie posty odpowiadać. Ale w takim razie po prostu je ignoruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pare pytań:
1. Gdzie moge preczytac o umiejetnosciach profesjach
2. Jakie są tryby gry GW? Kiedyś słyszałem, ze "normalny" (chodzisz, zabijasz:P) i tylko PvP
3. Na koncie można miec tylko 4 postacie? Odnosi się to do każdego trybu czy 4 łącznie? Kasowanie ich jest natychmiastowe, czy trzeba czekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2007 o 17:23, WhiteWolfIron napisał:

2. Jakie są tryby gry GW? Kiedyś słyszałem, ze "normalny" (chodzisz, zabijasz:P) i tylko PvP

jest PvE (player vs. enviroment) - czyli ''chodzenie i zabijanie'', zbieranie przedmiotów, nabijanie tytułów itp itd.
jest PvP (payer vs. player) w skład którego wchodzi multum trybów rozgrywki - gildia vs. gildia, alliance battles, random arenas, prestiżowe Hall of Heroes i potyczki pomiędzy graczami na specjalnych arenach w miastach.

Dnia 28.06.2007 o 17:23, WhiteWolfIron napisał:

3. Na koncie można miec tylko 4 postacie? Odnosi się to do każdego trybu czy 4 łącznie? Kasowanie
ich jest natychmiastowe, czy trzeba czekac??

wraz z każdym zarejestrowanym dodatkiem dostajesz dwa sloty na postacie. wygląda to tak, że kiedy masz jedną część, masz 4 sloty. kiedy dołączysz kolejną kampanię do swojego konta - masz już 6 slotów. kolejna kampania - 8 slotów.
miejsca na postacie są wspólne dla wszystkich trybów - masz X slotów na postacie i tyle. możesz na przykład zrobić tak, że masz kilka postaci PvE, a kilka PvP-only.
kasowanie postaci odbywa się natychmiastowo.
aha, sloty postaci (bodajże maksymalnie 2) można zyskać kupując specjalne dodatki (nie wiem jak to się nazywa) które dodają także kilka dodatkowych przedmiotów dla twoich postaci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj przyszła gra :) Mam już 6 level. Super jest :) Strasznie wciąga. Na razie gram tylko PvE bo na PvP mam za słabego kompa ale sobie dokupie 512ram i wtedy bede szalał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2007 o 17:44, WhiteWolfIron napisał:

Tylko nie angielskei strony :D


jeżeli nie znasz angielskiego, to raczej nie masz czego w GW szukać...
kontakty z większością graczy odbywają się po angielsku, tak samo handel i umawianie się na wypady... no, chyba, że należysz do polskiej gildii lub masz polskich znajomych, którzy ci pomogą. ale na dłuższą metę - znajomość angielskiego jest niezbędna.
po drugie - gwwiki to skarbnica wiedzy, rzecz bez której naprawdę trudno się obejść.
tak więc sorry, no bonus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:02, Warrior Within napisał:

Poprosze o wycene

merch

Ten nadchodzący weekend... ja dobrze rozumiem, że za 5k faction dostaje się 20k do tytułu? :| Jezusiczku... może z milion czy 2 się nabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, gram w Guild Wars Factions i mam problem no raczej 2:
1. czemu w niekorych miastach sa zamkniete bramy a ja musze tam isc aby zrobic qesta i niemoge go zrobic
2. zaczyna sie gre na wyspie, zrobilem tam 2 misje (wszystkie) i niewiem jak trawic na dalsza czesc mapy
prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:25, kamciu609 napisał:

mam pytanko, gram w Guild Wars Factions i mam problem no raczej 2:
1. czemu w niekorych miastach sa zamkniete bramy a ja musze tam isc aby zrobic qesta i niemoge
go zrobic

Wykonuj zadania z główego wątku, fabula sam Cię poprowadzi. Z czasem pootwierane będą wszystkie bramy.

Dnia 28.06.2007 o 18:25, kamciu609 napisał:

2. zaczyna sie gre na wyspie, zrobilem tam 2 misje (wszystkie) i niewiem jak trawic na dalsza czesc mapy prosze pomozcie

Naciśnij L otworzy się dziennik zadań. Zobacz co jest w zadaniach głównych.
Jeśli się nie mylę, to musisz popłynąć teraz z Seitung na kontynent.

<edit> ściągawka co do misji w F:
http://gw.gamewikis.org/wiki/Mission_overviews_%28Factions%29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:20, Astropath napisał:

Ten nadchodzący weekend... ja dobrze rozumiem, że za 5k faction dostaje się 20k do tytułu?
:| Jezusiczku... może z milion czy 2 się nabije.

Dwa?! Nie no, tyle to ja nawet nie zakładam, zadowoli mnie okrągły jeden milionik :P Zresztą musiałbyś cały dzień biegać, 500k rozłożone na 3 dni to nie prosto zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:56, Mashivi napisał:

> O będzie specjalny weekend .. i to jaki ! Podwojne punkty Luxonów/Kurzików :]
> Ja jako fan ab, cieszę się, tytuł łatwiej siępodbije :D
Jeśli będziesz chciał kogoś jako "stały team", to ja bardzo chętnie - napisz do Raness Vatrox,
albo daj swój nick ;)
No, chyba że nie chcesz, to np - ale w mojej gildii AB nie jest zbytnio lubiane, nie mam z
kim grać ;p


Tylko ja w tej chwili jestem jużkurzikiem, bo zmieniłem gildie :)
Tak to sobie szybko tytuł kurzikowksi nabiję ^^
Jełsi co to whispnij do Tal Windstrider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drobne pytanie - czy ma ktoś/należy/zna gildie, która przyjeła by takie n00ba jak ja? Co prawda w jednej jestem, ale po pierwsze - zaczyna się rozpadać. Po drugie - straszne tam głupki, obrzucają się niezbyt wybrednymi obelgami typu: "twój stary ble ble ble..." przy byle okacji. <;

Ale żeby tradycja była, wrzucam screeny. <;

20070628185411

20070628185452

20070628185501

20070628185525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować