Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 13:11, DragonLord napisał:

Prawdopodobnie ustawiłeś opcję, by nie pokazywać nicków graczy (to jest możliwe przy ustawianiu
aukcji, by ktoś Ci np. nie podebrał kupującego oferując mu lepszą cenę), wtedy może będzie
pod inną zakładką. Jest też możliwe, że ustawiłeś cenę "reserve". A jeżeli nie to sam nie wiem.


Co do tej opcji, to sprawdzę, ale szczerze wątpię, bo zaznaczałem wszystko jak przy poprzednich aukcjach. Ceny zarezerwowanej nie było, zawsze daję tylko startową :)
Sypie się IMO po prostu guru i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:10, Outlander-pro napisał:

1. Nie znam sięna staffach dla Mesmerów ale one z reguły sąmało warte. Ten stawiam że5 - 10k,
ale to tak na oko, ba na staffach dla mesmerów, ja wyżej powiedziałem sięnie znam :)

Mesów w PvE prawie nie ma --> brak popytu --> ceny bardzo niskie, wg mnie 1-2k.

Dnia 29.06.2007 o 13:10, Outlander-pro napisał:

2.Ładny mieczyk, prawie perf, hmm jakieś 50 k wyciągniesz chyba. NO stawiam na między 35 -
50 k. Miesiąc nie grałem, ale ceny zmieniły się tylko ectosów/shardów, oraz runek a broń mniej
więcej tyle samo warta.

20k max imo

Dnia 29.06.2007 o 13:10, Outlander-pro napisał:

3. Daj up +30 hp i będzie git. Hmm wtedy jakieś 70 k weźmiesz na guru.

Tu nie ma szans, na farmie undeadów co chwila lecą max dead bowy, +15^50 jeszcze mi się nie trafił, ale przy tej ilości z pewnością nie jest tak rzadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:11, Outlander-pro napisał:

Sam co jakisczas sprzedaję cośna guru, ale w tym wypadku nie wiem o co chodzi. Radzę czekać aż ktoś się do Ciebie zgłosi w grze i powie że to on kupił.


7k to jakoś przeboleję, ale poprzednio sprzedałem itemik za 15k, a poprzez brak powiadomienia przeszło mi koło nosa i potem zarobiłem na nim 3 razy mniej ;)
Irytujące to, bo ja za często z aukcji nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:15, DragonLord napisał:

> 1. Nie znam sięna staffach dla Mesmerów ale one z reguły sąmało warte. Ten stawiam że5
- 10k,
> ale to tak na oko, ba na staffach dla mesmerów, ja wyżej powiedziałem sięnie znam :)
Mesów w PvE prawie nie ma --> brak popytu --> ceny bardzo niskie, wg mnie 1-2k.

No cóż bardzo możliwe.

Dnia 29.06.2007 o 13:15, DragonLord napisał:

> 2.Ładny mieczyk, prawie perf, hmm jakieś 50 k wyciągniesz chyba. NO stawiam na między
35 -
> 50 k. Miesiąc nie grałem, ale ceny zmieniły się tylko ectosów/shardów, oraz runek a broń
mniej
> więcej tyle samo warta.
20k max imo

Nie no daje tak 35 k minimum chyba na guru wyciągnie. czasme dziwni ludzi się trafiają :)

Dnia 29.06.2007 o 13:15, DragonLord napisał:

> 3. Daj up +30 hp i będzie git. Hmm wtedy jakieś 70 k weźmiesz na guru.
Tu nie ma szans, na farmie undeadów co chwila lecą max dead bowy, +15^50 jeszcze mi się nie
trafił, ale przy tej ilości z pewnością nie jest tak rzadki.


No tak, tu mój błąd, no ale bedzie jakośprawie perf, jakośkasę wyciągniesz. Tylko do mnie pretensji nie mieć, miesiąc czsau nie grałem :P a w tym czasie rynek ostro się rozwalił: to co keidyśbyło drogie jest tanie itp heh, trochę szkoda, bo ogólnie coraz trudniej cośsprzedać i teraz najbardfziej opłaca sięna guru wystawaići mieć nadziejęże ktośkupi bo krzyczeć nie ma co ... : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:15, DragonLord napisał:

Tu nie ma szans, na farmie undeadów co chwila lecą max dead bowy, +15^50 jeszcze mi się nie trafił, ale przy tej ilości z pewnością nie jest tak rzadki.


Masz rację, dead bowy poleciały na pysk. Sam już nawet nie próbuję ich sprzedawać, bo szkoda czasu. Ostatnio za req 9 15^50 nie mogłem nawet 15k zarobić.

BTW. Wie ktoś może ile dostanę za złoty sephis axe max dmg 15^50 furious/fortitude? Bo jak mniej niż 30k, to zachowam dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:16, kamciu609 napisał:

czasami oglądam filmiki na youtube i widzę jak postaciom sie świecą ręce np. przy tańczeniu,
a czemu mi sie nie świecą?


Ręce przy tańczeniu i przy innych emotach świecą się postaciom z Edyxji Kolekcjonerkich. Taki bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:23, kamciu609 napisał:

thx,
a gdzie najlepiej sie farmi elem ognia w prophacies?


Elem farmi się bardzo dobrze, wszędzie praktycznie. Choćby trolle pod Droks w jaskini: bierzesz same AoE i już. I jakiś skill do armoru z Earth magic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:30, Henrikoo napisał:

Wielie dzięki za wycene itemków ale byłbym bardzo wdzięczny gdybyś mi podał adres guru bo szukam
ale widzicznie za mało;/


Proszę bardzo: http://www.guildwarsguru.com/
Na górze masz zakładkę "auctions" czyli aukcje. Musisz siętylko zarejestrować ;-)

Ps: wystarczyło w google wpisać: guild wars guru :P

A Walgierz może do przypiętego posta dodać też przydatne linki typu wiki, guru guildwars.pl itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz zadam nietypowe pytanie, ponieważ mój kolega sie klucil ze mna ze w GW maja być czy tez są stringi u postaci płci żeńskiej, to jest prawda czy nie? (ja uważam ze mu brakuje siódmej klepki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 13:33, Outlander-pro napisał:

Ps: wystarczyło w google wpisać: guild wars guru :P

Wystarczyło tylko ja wpisywałem zawsze słowo ''guru'' anie '' guild wars guru'' Mimo to dzięki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:35, kamciu609 napisał:

teraz zadam nietypowe pytanie, ponieważ mój kolega sie klucil ze mna ze w GW maja być czy tez
są stringi u postaci płci żeńskiej, to jest prawda czy nie? (ja uważam ze mu brakuje siódmej
klepki)


Looknij sobie na stronę 1414 i 1415 :) a przekonasz się o co chodzi. A tak w ogóle to tylko jedna postać ma strongi :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 13:33, Outlander-pro napisał:

A Walgierz może do przypiętego posta dodać też przydatne linki typu wiki, guru guildwars.pl
itp :)


kiedyś były, ale Budo je odczepił. chodziło o jakąś kryptoreklamę, czy coś w tym stylu (ogłoszenia i reklamy są na forum zabronione bla bla bla).
mnie to w sumie strzyka, bo wszystkie linki mam w zakładkach, więc... mnie to lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:37, Outlander-pro napisał:

> teraz zadam nietypowe pytanie, ponieważ mój kolega sie klucil ze mna ze w GW maja być
czy tez
> są stringi u postaci płci żeńskiej, to jest prawda czy nie? (ja uważam ze mu brakuje siódmej

> klepki)

Looknij sobie na stronę 1414 i 1415 :) a przekonasz się o co chodzi. A tak w ogóle to tylko
jedna postać ma strongi :PP

cynna nosi stringi, lol a gdzie to można zauważyć? a można zrobić postać która nosi stringi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 13:47, kamciu609 napisał:

cynna nosi stringi, lol a gdzie to można zauważyć? a można zrobić postać która nosi stringi?


Zauważyc to można trochęponiżej pasa, a co do postaci ze stringami to .... n/c : |

@Azra
Ci to lotto mi to bingo, bo też mam w zakładkach linka, taka tylko propozycja ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 16:26, qrczak90 napisał:

Dragon Festival za tydzień. A ja tymczasem szykuję zapasy kofeiny na nadhodzące 60 godzin :D


No lifer. tylko bys grał i nabijał tytuły, co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować