Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 21:28, Dapis napisał:

No i pograłem w tego GW dni kilka. Mam 14 lvl... i latam ze skillami z początku gry... ale
i tak używam tylko 1 skilla... gubię się w tym ;/ Możecie mi doradzić jakiś build dla Dervisha?
Mam jedynie Nightfall. Robi się ciężko, najemnicy coraz częściej padają. Proszę o pomoc ( a
armor, nosze jeszcze z pierwszej wioski! Nie można kupić innego? W pozostałych wioskach nie
ma sprzedawcy opancerzenia!).


To że masz tylko NF, to w przypadku derva żaden problem ^^
Buildy znajdziesz tutaj:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Category:General_builds - ale zawierają one zapewne skille, do których nie masz dostępu. Na derwiszach nie znam się najlepiej, ale radzę nie rozbijać zbytnio punktów atrybutów i wybrać dwie dziedziny w które będziesz je lokował. Z tych dziedzin wybierz skille i metodą prób i błędów odkryjesz, które są użyteczne, a które nie.
Odpowiednio musisz też wyposażyć swoich bohaterów, są oni przydatniejsi niż henchmani.
Armor z Kamadanu nie jest taki tragiczny. Gdy będzie potrzebny lepszy, to na pewno będzie dostępny.
Musisz po prostu lepiej poznać tę grę, a stanie się łatwiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 21:33, ad0 napisał:

Mam dwa pytania:
1. Prosiłbym o wycenę (nawiasem mówiąc - pierwsza złota broń jaką znalazłem) <;

Niestety do mercha. Nie ma max dmg. Możesz jedynie wyciągnąć fortitude jeśli zamierzasz walczyć młotkiem, bo 29 to prawie perf. Tyle, że to nie na sprzedaż ;)

Dnia 29.06.2007 o 21:33, ad0 napisał:

2. Co sądzicie o tej broni w kategoriach bardzo słaba/słaba/średnia/dobra?

Ja bym powiedział, że średnia. Ma pomieszane klątwy, blood i dead, a to raczej mało przydatne. Ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 21:38, walgierz napisał:

Mam dwa pytania:
1. Prosiłbym o wycenę (nawiasem mówiąc - pierwsza złota broń jaką znalazłem) <;
Niestety do mercha. Nie ma max dmg. Możesz jedynie wyciągnąć fortitude jeśli zamierzasz walczyć
młotkiem, bo 29 to prawie perf. Tyle, że to nie na sprzedaż ;)


Aj, szkoda, akurat potrzebuje forsy. <;

Dnia 29.06.2007 o 21:38, walgierz napisał:

Ja bym powiedział, że dobra. Dorzuć fortitude (+30) i będzie bardzo dobra.


Do rady się zastosuje i dziękuje. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 21:40, ad0 napisał:

Do rady się zastosuje i dziękuje. <;


Mea culpa. Najpierw napisałem to, co zacytowaleś, potem zauważyłem, że staty są pomieszane i zmieniłem ^^
IMO lepiej poszukać kostura, który będzie miał bonusy do jednego atrybutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Ale ja nie wykonałem bonusa. Jeśli chcesz tzn. masz ochotę, i np nie korzystasz z weekendu albo po prostu nie masz Factions (tak jak np ja) bo chętnie bym bonus wykonał, misję przeszliśmy cudem dzięki 2 posaciom i wykonana była ona z przypadkowymi real-playerami. Wszystko jest możliwe, po za tym Outlander wykazał się jako takimi zdolnościami przywdóczymi ;)

Dnia 29.06.2007 o 18:01, gothicsheep napisał:

Ja do tej pory grałem z cinus`em, L33Tem oraz boogiem :>. Miałem także przyjemność spotkać
się Budem :P.

Jak coś to whispuj do: "Last Sacrifice" albo podaj swój nick :)
Ja niestety tylko dzisiaj z Outlanderem, ale bardzo mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łojezusie, Aurora Glade (a szczególnie bonus) jest tak prosta, że to aż boli ;]

bez problemu da się zrobić bonus w 15 minut ;] wystarczy, że ktoś będzie biegał z kryształami - Demagoga można zabić solo beż żadnych problemów ;] trzeba tylko obejść grupę Mantle''ów z prawej strony - Demagog stoi samiuśki jak palec, czekając aż ktoś strzepie mu skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:30, patrYX93 napisał:

/ciach/
Ale ja nie wykonałem bonusa. Jeśli chcesz tzn. masz ochotę, i np nie korzystasz z weekendu
albo po prostu nie masz Factions (tak jak np ja) bo chętnie bym bonus wykonał, misję przeszliśmy
cudem dzięki 2 posaciom i wykonana była ona z przypadkowymi real-playerami. Wszystko jest możliwe,
po za tym Outlander wykazał się jako takimi zdolnościami przywdóczymi ;)

\
Ze co ?! jako takie zdolności przywódcze ? :P lol wiem że sobie żartujesz :)
A co do samej misji. Nie, no to była tragedia, ludzie wbijają sięw grupę mantlów i każdy atakuje kogo innego i padają (mając wsparcie dwoćh monków healerów), to trzeba mieć talent.
No i zostałęm sam (no jeszcze jeden był afk koleś) i nosiłem te kryształy do shrinów, a co chwila ktoś do mnie walił i jeszcze co chwila przejmowali shrine. Aż mi się udało by na 2 sekundy wszystkie były Niebieskie. No ale wtedy był juzfilmik gdy jeden shrine stał sięczerwony ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:54, Outlander-pro napisał:

...


Ja tam mimo to doceniam, bo udała się misja.

BTW Właśnie wykonaliśmy z cinus''em, gothicsheep bonusa w tej samej misji. Wyglądało to tak, że na początku z powodu komputera tego drugiego trochę czekaliśmy, ale potem poszło z górki- kilka razy nie udało nam się dobiec na czas do osoby dającej bonus ^^

A kiedy w końcu się udało poszło jak z płatka- ja aktywowałem 2 kapliczki, reszta poszła się naparzać. Potem pobiegliśmy do demagoga i po tym jak zdążyliśmy go ubić triumfalnie zginęliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 00:07, Zieloonnyy napisał:

Szybko pomóżcie jaki jest darmowy program do odzyskiwania usuniętych plików ponieważ przypadkowo
usunąłem Guild Wars a to na moim łączu jest tragedią


Jeżeli usunąłeś z kosza/odinstalowałeś/usunąłeś bez przenoszenia do kosza, to raczej już po ptokach :) Z resztą jaki problem, bierzesz płytki, instalujesz, uruchamiasz grę z parametrem -image i ściągasz zaległości nocką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 00:07, Zieloonnyy napisał:

Szybko pomóżcie jaki jest darmowy program do odzyskiwania usuniętych plików ponieważ przypadkowo
usunąłem Guild Wars a to na moim łączu jest tragedią

Wklep w Google.A tak na serio to warto na dysku mieć kopie GW.dat na takie wypadki jak ten.Jeśli nie ma GW w koszu to raczej czeka Cie nocka ściągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem wczoraj fajny bug. Boss bone dragon w sanctum cay po zabicu podnosił łeb i konał co chwile;]
----------------------------------------------------------------------------------------------
Jak myślicie do premiery gw:en zdąże uzbierać na mergulcach koło gates of kryta(oczywiście hard mode) na 2 części elite gladiata i pełny set primevala dla warka? Bo przecież muszę się tam dobrze prezetować;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 00:07, Zieloonnyy napisał:

Szybko pomóżcie jaki jest darmowy program do odzyskiwania usuniętych plików

TuneUp Undelete z pakietu TuneUp Utilities.
Można ściągnąć 30-dniowy trial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 09:35, DemonFex napisał:

Ale miałem wczoraj fajny bug. Boss bone dragon w sanctum cay po zabicu podnosił łeb i konał
co chwile;]
----------------------------------------------------------------------------------------------


To chyba sie często zdarza, też tak miałem jak robiłem na hard mode i wcześniej kiedyś też :)
Fajnie to wygląda, czasem jeszcze "trup" sie kręci w kółko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbuję zdobyć Dyplom Wojownika. Nie mogę tylko przejść Zaawansowanych Technik Obrony. Aby zaliczyć muszę wytrzymać 2min, a ja wytrzymuję ledwo 1min. Macie może jakieś wskazówki jak ukończyć to zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zakładam że chodzi o factions i quest advanced defense techniques w Shing Jea. Dostajesz przy jego okazji rózne skille, przeważnie wystarczy sie w nie wyposażyć i odpowiednio przydzielić atrybuty, żeby przeżyć. Spróbuj też zmienić drugą klasę, albo kupić jakieś inne skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować