Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2007 o 01:54, Astropath napisał:

> jedyne PvP jakie ja robie to Zaishen i Zaishen Elite każdego dnia

Zaishen to nie PvP. To challenge mission jak Dragon''s Throat itp. w Factions i NF

Dostajesz FB,więc masz namiastke PvP :D

Pajonk->no to gratzy za upór.Ten drugi sposób,o któym piszesz,to pewnie ten koło Kaineng-katowanie Jade Warriorów na HM.Ja tam wole katować SS/LB w Desolation :> Ale kolesie zamiast postwić na szybki farm pkt.stawiają na zyski i idą w 5.Zupełnie bez sensu-wydajność spada znacznie w takiej ekipie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 09:54, Jarzy napisał:

Pajonk->no to gratzy za upór.Ten drugi sposób,o któym piszesz,to pewnie ten koło Kaineng-katowanie
Jade Warriorów na HM.

Dokładnie ten - tylko koło Marketplace: ~140k exp w godzinę, jeden run: ~90 sekund. To by miało sens, gdyby questy w pozostałych dwóch kampaniach dawały tak samo mało exp jak te z Prophecies. Tylko, że mając 2.5k exp za głupi quest, w którym muszę tylko pogadać z kilkoma NPC (vide The Plot Thickens) nie opłaca mi się monotonne farmienie - poza tym dzięki questom często ładnie mapuje się dane strefy = odchodzi mi żmudne łażenie po lokacji, aby odkryć ją całą, bo robię to przy okazji. Cóż: oby tak dalej, bo poprzednią Rangerkę... usunąłem: idąc po ostatnie 15AP w Tyrii zginąłem przez własną nieuwagę tuż przed wykonaniem tego questa. :( Tam była trochę mniejsza strata: ledwo co zdobyłem pierwszy poziom - tym razem bym się chyba załamał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam pytanie : czy postacią przeniesioną z Factions do Propa da się robić wszystkie questy ? (Nie misje)
W całej krycie, pustyni, czy dzungli mogłem je robić bez problemu. Postanowiłem zrobić sobie Run do Ascalonu. I co mnie zdziwiło ? Ani w Ascalonie, ani w Dreszczogórach (sry, nie pamietam ang. nazwy) nikt nie daje mi questów :X
To normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 10:28, Jan IV napisał:

Witam !

Mam pytanie : czy postacią przeniesioną z Factions do Propa da się robić wszystkie questy ?
(Nie misje)
W całej krycie, pustyni, czy dzungli mogłem je robić bez problemu. Postanowiłem zrobić sobie
Run do Ascalonu. I co mnie zdziwiło ? Ani w Ascalonie, ani w Dreszczogórach (sry, nie pamietam
ang. nazwy) nikt nie daje mi questów :X
To normalne ?


Normalne, ponieważ "fabularnie" przenosi Twoją do Lion''s Arch. Od tego miejsca masz dostęp do zadań i misji (nie jestem pewien czy wszystkich, ale na pewno większości). Wcześniejszych, podobnie jak w wypadku przenoszenia postaci do Elony/Canthy i podróży na wyspy, nie da się robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 10:36, lordfett napisał:

...podobnie jak w wypadku przenoszenia postaci do Elony/Canthy i podróży na wyspy, nie da się
robić :)

Nie jest to do końca prawdą, gdyż... w Elonie robi się jeszcze sporo questów na newbie wyspie, a w Canthcie jest do wykonania jeden w Haiju Lagoon. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie jeśli chodzi o questy w kampaniach mam pytanie.
Czy postacią Proph mogę zrobić WSZYSTKIE MISJE z Factions i otrzymać tytuł za to ? Nie jestem do końca pewien bo trzeba wrócić na 2 misje na wyspę... eee... no samych początkujących, a to nie jest chyba łatwe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że możesz: jak inaczej mógłbyś zdobyć Protectora innych kontynentów? A dostanie się na wyspę w Factions jest prymitywnie proste, więc o co Ci chodzi tak właściwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 10:54, Pajonk78 napisał:

A dostanie się na wyspę w Factions jest prymitywnie proste, więc o co Ci chodzi tak właściwie?

Chyba musi być jakiś teleporter,bo morze nie przepłynę xD

....
Jeszcze przed dodaniem posta zobaczyłem ten post : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=28786 Chyba oto mi chodzi. Tak więc nie ma problemu...
Dzięx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 09:32, Krejt napisał:

> Dzięki Budo, a wie ktoś jak przenieść hara z propa do klasztoru szing jea?
Wyjdź z Marketplace do Kaineng Docks i zagadaj do First Mate Xiang.

ja niemam kaingen docks na mapie :/ a po polsku to jak sie nazywa? bo niemoge znajsc :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 10:52, Ari Zmc napisał:

Nie jestem pewny ale jak idziesz postacią z NF/Proph to zaczynasz na kontynencie a na wyspę
nie da sie dojść:)

Nie jestem pewien, ale jeśli się czegoś nie wie na 100% to lepiej siedzieć cicho, bo można wyjść na dur... źle poinformowanego. :> Dostanie się na "newbie island" w Factionsjest:
a) jak napisałem wyżej: prymitywnie proste;
b) niezbędne do zdobycia Protectora tegoż kontynentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu prosił o więcej fotek :D Proszę bardzo :)

gw016 - gildiowa imprezka nad przepaścią w Dunes
gw023 - imho najładniejsza lokacja w Prophecies - Mineral Springs
gw024 - Stefanowi odbiło i zaczął biegać po ścianie ^^
gw030 - duży zły brzydki z Dreadnought''s Drift czyli Maw the Mountain Heart

20070705105209

20070705105306

20070705105833

20070705105857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na tym trzecim obrazku to jest Tom chyba ;P. A zauważyliście, że NPC coraz częsciej (w polskiej wersji) mówią wyraz - rzyć? Ja jak grałem to chyba jescze tego nie było ^^ ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 11:03, m4teU5z napisał:

To na tym trzecim obrazku to jest Tom chyba ;P


No tak, my mistake ;) Dawno nie biegałem po Tyrii stąd zapomniałem który jest który :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 10:43, Pajonk78 napisał:

> ...podobnie jak w wypadku przenoszenia postaci do Elony/Canthy i podróży na wyspy, nie
da się
> robić :)
Nie jest to do końca prawdą, gdyż... w Elonie robi się jeszcze sporo questów na newbie wyspie,
a w Canthcie jest do wykonania jeden w Haiju Lagoon. :>


Mea culpa... faktycznie... niewyspanie robi swoje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz Drogi Pajęczaku,oj przesadzasz!Ja miałem robić derwiszką survivora,ale zaraz na noob wyspie skasowały mnie harpie w queście,w którm w kamieniłomach było mnóstwo harpii 2lv.Ja miałem chyba 12 albo 13 poziom i myślałem,że jestem gangsta...aż zebrało sie z 10 harpii i niedostatecznie szybko wcisnąłem "Guild Hall" :/

Skoro skriny nadal są trendy to zamieszczam kolejną serie :D Zdjęcia te robione były baaaardzo dawno temu,bo w styczniu 2006 :D

20070705111745

20070705111818

20070705111918

20070705111941

20070705111953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować