Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2007 o 21:30, Jarzy napisał:

Co do walki w zwarciu to jeśli np.masz magie ognia to dajesz Falem Djinn''s Haste i wojak może marzyć o dogonieniu takiego ele.


Nie przeczę, że woj wielkich szans w 1vs1 nie ma, ale nie do końca się zgodzę. Po pierwsze gra w GW nie polega na walkach 1vs1. Po drugie na wszystko jest sposób. Cripling slash na przykład i może elemelek rzucać jakie tam chce przyśpieszenia. Ale to i tak bezsesnowna dyskusja, bo patrz "po pierwsze" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2007 o 22:07, walgierz napisał:

W tabelce pod faction i elite :)


dziękuje, szukałem na tej stronce i nie mogłem znajść, thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 22:06, kamciu609 napisał:

Gdzie w factions można kupić Elite Armor ??

Walgierz rzucił linkiem, a ja tak szybko w skrócie: daleko. :)
U Luxonów w Leviathan Pits, u Kurzicków w Vasburg Armory a resztę w Divine Path - czyli po ukończeniu wątku fabularnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko myśle,że wój ma małe szanse.Zauważ,że często np.w czasie AB dochodzi jednak do pojedynków.Wój ma szanse jeśli da elemowi w ryj,czyli Skullcrack.

Spotkałem sie dziś z ciekawym przypadkiem:robiłem misje i bonus w Thunderhead.Pytam sie kolesi czy zna bonus.On mówi,że tak.Ustaliliśmy kto zapala który "znicz" i do boju.Gdy przyszło co do czego kolo leci za mną a ja sie pytam czego noob za mną leci.A on mi na to:"Głupcze,Ty masz pochodnie".Przemilcze fakt,że w THK jest po jednej pochodni pod każdym zniczem...Tak to jest jak sie bierze graczy na misje.Skończyło sie tak,że walnąłem Flame Djinn''s Haste i musiałem sam oba znicze zapalić,ale koniec końców skończyliśmy misje z bonusem.

Lordfett->po prostu ręce opadają! :/ A niech ich cholera weźmie.Choć w sumie trudno im sie dziwić-z czegoś muszą mieć hajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 23:18, lordfett napisał:

http://www.guildwars.com/press/missionpack/default.php - co o tym sądzicie?

Jak dla mnie ZGON na miejscu ;/ Myślałem, że nic "płatnego" ludzie z AN już nie wymyślą, a
tu taki "surprajs" ;/


Z jednej strony wystarczyłoby zamówić GW:EotN przez neta i bonus by się dostało, ale z drugiej strony dystrybucja cyfrowa gier nigdy mnie jakoś nie pociągała... Już bardziej się będe cieszyć ładną pudełkową wersją gry, niż jakimś tanim mission packiem z grą nagraną na zwykłą płytkę DVD-R...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam Twoją opinie.Chamska zagrywka ze strony AN :/ Jakby dodali mission-pack do pre-orderów to też by im sie nic nie stało,szczególnie,że cena za gre będzie obejmować wytyczone granice :/ Ale huk tam z nimi!Dowiem sie co z GWEN z guild wiki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 23:45, Jarzy napisał:

Mimo wszystko myśle,że wój ma małe szanse.

I masz rację. To samo przyznałem ;)

Dnia 05.07.2007 o 23:45, Jarzy napisał:

Zauważ,że często np.w czasie AB dochodzi jednak do pojedynków.Wój ma szanse jeśli da elemowi w ryj,czyli Skullcrack.

Tak, ale zdecydowanie skuteczniejsze na AB jest drużynowe pranie. Ja mam bardzo małe doświadczenie w tym trybie, ale niedawno graliśmy W/A/R/Mo i bardzo ładnie szło. Jak wsiadłem warkiem na kogoś, asek dołączył, ranger prał z dystansu, a monk trzymał nas przy życiu, to było zdecydowanie szybciej niż każdy z nas prałby innego. To nie turniej rycerski, tam się po prostu zabija. Kupą mości panowie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 02:25, Lord Asgaroth napisał:

Jeśli można prosić o wycenę tych trzech itemów... z góry wielkie dzięki :]


Co do upów to raczej nie wiele warte. Co do broni to na pewno niewiele warta. Req wysoki i zbędna kombinacja Air i Earth Magic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 23:18, lordfett napisał:

Jak dla mnie ZGON na miejscu ;/ Myślałem, że nic "płatnego" ludzie z AN już nie wymyślą, a
tu taki "surprajs" ;/


A dlaczego nic płatnego? Kupuje się grę w sklepie GW i za darmo dostaje się dodatkowe misje, co w tym dziwnego? To jest po prostu taki mały bonus dla tych co korzystają ze sklepu w grze i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 08:17, kamciu609 napisał:

Czy w GW eye of the north będą nowe profesje? jak tak to proszę dajcie link lub napiszcie co to za profesje ;]


Nie będzie z bardzo prostego powodu - GWEN będzie przeznaczony dla rozwiniętych i doświadczonych postaci. Nie będzie można w GWEN stworzyć nowej postaci od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 08:17, kamciu609 napisał:

jak tak to proszę dajcie link lub napiszcie co to za profesje ;]

Tak dla Twojej informacji: jest jeden link, gdzie dowiesz się wszystkiego: www.guildwiki.org. Na pewno masz o nim pewne pojęcie, więc nie pytaj o byle pierdołę od razu na forum tylko postaraj się sam znaleźć potrzebne Ci informacje. Przy okazji: jak już piszesz to staraj się korzystać z języka polskiego, a nie "polskawego". Jeśli nie wiesz o co mi chodzi to zaufaj mi na słowo, że nie ma w języku polskim słowa "znajść", którego wręcz nadużywasz. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Że niby jak? Hmmm zobaczymy jaką cene na gwen wymyśli cdp, jak taką samą, to ja chyba sie skusze na packa... ale zagranie faktycznie nie fair..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować