Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 20:52, Łeber napisał:

Te misje to jakaś bzdura!!! Tego za chiny nie da się przejść :S

Przecież to jest bliźniacze do Shadow Nexus w Elonie...Banał :P

Dnia 06.07.2007 o 20:52, Łeber napisał:

A żuczki rullez!!! :D

Ano! Niestety niedługo mnie wypchną z top100 :( Jutro rano powinny być pingi ~100ms to spróbuję się jeszcze raz wbić...

@AQ
Rób Primary Questy aż dojdziesz do misji Gates of Desolation. Błagam, nie proś o tłumaczenie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 21:39, qrczak90 napisał:

Ano! Niestety niedługo mnie wypchną z top100 :( Jutro rano powinny być pingi ~100ms to spróbuję


Razem z Tobą popadamy w żałobe... :(

A tak na poważnie... skąd masz te info, że pingi będą normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 21:39, qrczak90 napisał:

Rób Primary Questy aż dojdziesz do misji Gates of Desolation. Błagam, nie proś o tłumaczenie

spoko, czyli muszę jeszcze poprzechodzić. nie wiem co tu tłumaczyć -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 11:44, qrczak90 napisał:

I czy nie mają racji? Wyobraź sobie, że Polacy w GW to jedynie mały odsetek :]


eh :P to takie bolesne :P EK Wiedzmina juz i tak oprozni mi kieszen :P a i jeszcze GW:EN czeka... no coz, trza sie zatrudnic do zmywaka czy cos xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 18:07, Azrathel napisał:

obecnie KAŻDA część ma straszliwe lagi :/
zdarza się to pierwszy raz (również mam 512, do tej pory GW śmigało wyśmienicie) i jest bardzo
irytujące. spowodowane jest to (jak napisał Krejt w innym temacie) tym, że nastąpiła awaria
serwera w Niemczech, przez co praktycznie cała Europa ma lagi.
tak więc nie martw się, nie jesteś sam.

Przynajmniej wszystko jest jasne.Ciekawe tylko kiedy leszcze naprawią te servery,bo gra w tej chwili jest daleka od komfortowej :/ Nie maiły im kiedy paśc servery tylko teraz :/

Urszula->premiera światowa jest 31sierpnia a my chyba nie będziemy gorsi od całego świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:25, urszula napisał:

wie ktos kiedy wydadzą GW:EN w Polsce ?

Najprawdopodobniej tego samego dnia, gdzie wszędzie indziej. Czyli - stan na dzień dzisiejszy - 31. sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu mam problem z grą. Po prostu nie chcę mi się włączyć, nawet po 5 minutach i jak dam na Ctrl+Alt+Del, to w procesach pojawia mi się, że działa Gw.dat i Gw.tmp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu.. GvG z Mateuszem :].

Dzisiaj graliśmy, pomimo lagów i odbiło się to na naszym miejscu w tabeli... Rozegralismy 3 mecze i wszystkie przegraliśmy.. -2, -2 ,-3.. GG.. W pierwszej walce monk DC (disconnect) i po krótkim czasie przegraliśmy.. Później nie było żadnych DC, graliśmy z słabszymi gildiami (tzn. oni mieli mniejszy rank) ale i tak z pomocą lagów przegraliśmy.. :/ Spadlismy znowu do top 800, mamy miejsce 887...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 23:07, Krejt napisał:

> wie ktos kiedy wydadzą GW:EN w Polsce ?
Najprawdopodobniej tego samego dnia, gdzie wszędzie indziej. Czyli - stan na dzień dzisiejszy
- 31. sierpnia.

Tez mam taka nadzieję, jednak troche mnie niepokoi że nie ma jej w planie CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 23:48, urszula napisał:

Tez mam taka nadzieję, jednak troche mnie niepokoi że nie ma jej w planie CDP


CDP często trzyma w niepewności dosyć długo, i choć zawala czasem premiery, to kolejne częsci GW wydawał w sensownych terminach. Parę dni w tą, czy w tamtą (jak to było przy NF) można jakoś przeboleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 23:40, m4teU5z napisał:

Spadlismy znowu do top 800, mamy miejsce 887...

Raz na wozie, raz pod wozem...
BTW 887 to chyba top900 a nie top800 :P

@Jarzy
Szit hepenz, American Districts FTW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała rada dla wszystkich którzy mają straszne lagi tak jak ja, jeśli gracie na europie to wiecie ze serwer w Niemczech padł i przez festiwal w kintaju mamy 19 dystryktów czyli w ch.. dużo ludzi, jaka zatem rada? wbijajcie na inter, tam nie ma lagów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 01:17, Dark SMG napisał:

Mała rada dla wszystkich którzy mają straszne lagi tak jak ja, jeśli gracie na europie to
wiecie ze serwer w Niemczech padł i przez festiwal w kintaju mamy 19 dystryktów czyli w ch..
dużo ludzi, jaka zatem rada? wbijajcie na inter, tam nie ma lagów :)



Ta tylko że lagi są nawet poza miastami ostatnio:) jak robilem misje tylko z hero i henhami to ping i tak oscylowal w okolicach 1000 ms;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem zakurząną już płytke CDA 13/06...gdzie jest trial Guild Wars Factions...szkoda, że tylko 10 godzin grania...ale jak się spodoba...to sobie full kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:40, qrczak90 napisał:

@Jarzy
Szit hepenz, American Districts FTW :D

International Disitricts FTW!Heh,heh...alright!(Quagmire style) :>

Walgierz->wielkie dzięki za podpowiedź z dysami na interze.Nie mam teraz nawet śladu laga :D Dzięki AN za intery.Intery właśnie ratują mój festiwal,bo może nawet jutro pofarmie tokeny albo i jakąs misje stukne...kto wie :> Fakt fakte,że na euro nie da sie grać,bo padły niemieckie servery i AN nie wie OCB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 01:34, Jarzy napisał:

International Disitricts FTW!Heh,heh...alright!(Quagmire style) :>

Na Interach, przynajmniej w moim przypadku, lagi nadal były. Za to u cfaniaków zza oceanu nawet w godzinach szczytu jest płynnie :) Chociaż oni sami też narzekają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie a u mnie na euro niema dziś lagów przez parę ostatnich dni były, strasznie się stresowałem ale dziś mam w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie. Zabawa w Shing Jea już rozpoczęta a ja niemama Factions;( Więc mam pytanie kiedy będzie najbliższa impreza w Nightfall''u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować