Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2007 o 15:46, Jarzy napisał:

Intryguje mnie jedna sprawa-czy Kisu będzie znowu rozdawał prezenty?Coś na ten temat wiadomo?Jedyne,czego
sie dowiedziałem,to to,że znowu będzie ganianie w kółko za ładunkami :/

Możesz bardziej przybliżyć to "ganianie za ładunkami" ?
Swoją drogą AN powinno coś zrobić z lecherami na smoczej arenie rano jak grałem często trafiały się 2 takie osoby w drużynie, z czego nick jednej osoby dość często się powtarzał (jakiś bot ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 16:21, Cafel napisał:

Możesz bardziej przybliżyć to "ganianie za ładunkami" ?

Nie wiem czy uczestniczyłeś w Wintersday. Tam nosiłeś pojawiające się znikąd prezenty do dzieciaków rozrzuconych po mieście i goniły cię Grenthe. Z "ładunkami" jest podobnie. Na ekranie pojawia się licznik a z nieba spadają takie świecące kule. Musisz je podnieść i dostarczyć poustawianym tu i ówdzie NPCom, aby zdobyć punkt na korzyść dystryktu. Po mieście latają też graspy i niszczą kule, ścigają też noszących je graczy.
Jeśli w danym dystrykcie więcej "ładunków" zostanie doniesionych NPCom niż zniszczonych przez graspy, wtedy z nieba zaczynają lecieć prezenty. :)
Chyba wszystko jasne, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś kto spędził trochę czasu na Dragon Arenie? Może ja czegoś nie dostrzegam, ale to się wydaje strasznie nudne :| Wszyscy biegają z 3 identycznymi skillami i 5 resami. To wszystko, czy może umsknęło mi coś ważnego? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 17:46, Astropath napisał:

Czy jest ktoś kto spędził trochę czasu na Dragon Arenie? Może ja czegoś nie dostrzegam, ale
to się wydaje strasznie nudne :| Wszyscy biegają z 3 identycznymi skillami i 5 resami. To wszystko,
czy może umsknęło mi coś ważnego? :/


mi też to sie wydaje nudne i ciągle trafiam na tą samą arenę :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 17:46, Astropath napisał:

Czy jest ktoś kto spędził trochę czasu na Dragon Arenie? Może ja czegoś nie dostrzegam, ale
to się wydaje strasznie nudne :| Wszyscy biegają z 3 identycznymi skillami i 5 resami. To wszystko,
czy może umsknęło mi coś ważnego? :/

Jest to tragicznie nudne,ale dobre na nabicie FB i pare tokenów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami oglądam filmiki z GW na youtube i zauważyłem że niektórzy mają taki zielony pasek nad życiem i energią, co to jest i co daje? ja tez mogę go mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:26, kamciu609 napisał:

Czasami oglądam filmiki z GW na youtube i zauważyłem że niektórzy mają taki zielony pasek nad
życiem i energią, co to jest i co daje? ja tez mogę go mieć?


Pasek poziomu doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:31, kamciu609 napisał:

nie, nie ten, taki nad życiem i energią, tuż nad nimi


Ten zielony? No to jest pasek doświadczenia tylko przeniesiony.. Możesz to zmienić w opcjach gry, i ustawić jak Ci się podoba.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:13, Jarzy napisał:

Jest to tragicznie nudne,ale dobre na nabicie FB i pare tokenów :D

Na krótką metę to jest całkiem dobra zabawa ;) Natomiast siostrzany Dodgeball w gronie gildiowym - bomba! :D

@kamciu
To jest pasek doświadczenia, pobaw się interfejsem w opcjach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:37, kamciu609 napisał:

thx, a ja sie głowiłem co to jest. Mógłby ktoś obejrzeć ten filmik chociaż kawałeczek i powiedzieć
czemu mu życie nie ubywa? oto link: http://pl.youtube.com/watch?v=KZsYV-qFhLk


Na początku widziałem Armor of Earth i Stoneflesh Aura, które znacznie podbijają zbroję (o ile wiem zostało to znerfione, teraz z różnych źródeł bonusy do zbroi nie sumuja sie, jesli przekraczają +25).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy wy też macie ogromny ping ja mam ponad 3k, a Adamzzz mówił mi że ma 10 k. - chodzi mi o to że na evencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:57, Ari Zmc napisał:

Mam pytanie: Czy wy też macie ogromny ping ja mam ponad 3k, a Adamzzz mówił mi że ma 10 k.
- chodzi mi o to że na evencie :)

Szukajcie a znajdziecie!AN ma problemy z hubem w Niemczech i cierpi cała Europa.Przenieś sie na dystrykty inter i będzie git.

Qrczak->chwilaTo tam można dobierać ekipy,bo nie pamiętam dokładnie.Póki co ide z Ziloh kończyć GWP :D A potem dokończe wreszcie zbieranie tokenów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wycene, bo moja osoba od wycen pojechała na wakacje.:P
Guardian of the hunt(gold) q10tactics
30hp
insc: -5/20%

Chce wiedziec ile warty z dokładnoscią do 2k:P. BO wyceny coś koło 60k to i ja wiem. Bo takie coś koło nieraz osiąga 40k a nieraz 100+xx ecto.
Link do skina: http://gw.gamewikis.org/wiki/Guardian_of_the_Hunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: Mam wszystkie 3 kampanie GW. Gram w Prophecies i się na chwile przeniosłem do Canthy. Wiem, że zaczyna się na wyspie(w przypadku nowej postaci), ale mnie wysadziło gdzieś na północy kontynentu. Wiec czy jest jakaś możliwość, aby dojść na ta wyspę Shing Jea? I czy w Nightfallu tez tak można? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:46, head napisał:

Mam takie pytanie: Mam wszystkie 3 kampanie GW. Gram w Prophecies i się na chwile przeniosłem
do Canthy. Wiem, że zaczyna się na wyspie(w przypadku nowej postaci), ale mnie wysadziło gdzieś
na północy kontynentu. Wiec czy jest jakaś możliwość, aby dojść na ta wyspę Shing Jea? I czy
w Nightfallu tez tak można? ;)

Jasne,że jest opcja.Musisz tylko wskoczyć w statek na wyspe noobów.Ten statek jest zdaje sie w dokach w Kaineng albo Marketplace.

Solstheim->nie możesz po prostu sprawdzić sobie na guru w temacie z wyceną rare skinów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:46, head napisał:

Mam takie pytanie: Mam wszystkie 3 kampanie GW. Gram w Prophecies i się na chwile przeniosłem
do Canthy. Wiem, że zaczyna się na wyspie(w przypadku nowej postaci), ale mnie wysadziło gdzieś
na północy kontynentu. Wiec czy jest jakaś możliwość, aby dojść na ta wyspę Shing Jea? I czy
w Nightfallu tez tak można? ;)


Idziesz do The Marketplace, wychodzisz przez północno-zachodnią bramę, pojawiasz się w kaineng docks. Tam gadasz z First Mate Jakiśtam i przenosi cię do Seitung harbor.

BTW. wczoraj chciałem dojść do SJ Monastery i lag był tak wielki, że nie dałem rady pokonać drogi z Seitung do monastery. Ciągle ginąłem zabijany przez te niskolewelowe insekty :|

W nightfallu z tego co się orientuję od razy pojawiasz się na noob island, jeśli przenosisz się z innego kontynentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:46, head napisał:

Mam takie pytanie: Mam wszystkie 3 kampanie GW. Gram w Prophecies i się na chwile przeniosłem
do Canthy. Wiem, że zaczyna się na wyspie(w przypadku nowej postaci), ale mnie wysadziło gdzieś
na północy kontynentu. Wiec czy jest jakaś możliwość, aby dojść na ta wyspę Shing Jea? I czy
w Nightfallu tez tak można? ;)


można. z miasta w którym się pojawisz musisz iść na południe i aż do marketplace. A z tamtąd do Kaineng Docks.
Pogadaj tam z jednym z postaci obecnej w tej lokacji (nie pamiętam jakiej) ona zabierze cię na wyspę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować