Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Event taki sobie.. Quest na tokeny nie robiłem.. za to je kupiłem za 8 k 250 i wymieniłem na maske..
A co do prezentów zebrałem wszystkich okoo 160~. Zarobiłem jakieś 25-30 k. Nie wiem skąd u Was wzieły się takie wielkie sumy z tego...np. 60k ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 12:59, m4teU5z napisał:

A co do prezentów zebrałem wszystkich okoo 160~. Zarobiłem jakieś 25-30 k. Nie wiem skąd u
Was wzieły się takie wielkie sumy z tego...np. 60k ?

Skądyś się jednak wzięły. Nie monitorowałem tego ani nie zapisywałem, jednak wiem że event rozpoczynałem posiadając w sakiewce 10k.
Po dzisiejszym rzucie okiem w inventory (po ostatnim finale) mieszek był cięższy i zawierał 90k.
Może to dlatego, że nie kupowałem tokenów (ani niczego innego), sprzedawałem za to graczom zdobyczne creme brulee i ciastka fasolowe. Alkohol szedł do mercha - bo nie robię ani sweet tootha, ani drunkarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 13:05, paweldomar1 napisał:

Mam takie pytanie do doświadczonych : Wy gracie w trybie PvP czy PvE?

Ja zazwyczaj PvE. Z PvP lubię tylko Alliance Battles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie pomyslałem i wszystko walnąłem do mercha.. A kasa już Ci się nie mieści w storage, że musisz przy sobie nosić ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 13:05, Krejt napisał:

Po dzisiejszym rzucie okiem w inventory (po ostatnim finale) mieszek był cięższy i zawierał
90k.


Podobna sytuacja - zaczynałem z 10k, skończyłem z około 100k. Zrobiłem questy festiwalowe 4 postaciami, więc tokenów na handel trochę było a i prezentów trochę się udało nazbierać (40-100 zależnie od pory dnia/nocy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 13:05, paweldomar1 napisał:

Mam takie pytanie do doświadczonych : Wy gracie w trybie PvP czy PvE?

A ja wszytko po trochu :) MOże niektórzy się ze mną nie zgodzą ale na PvP bardiej uczysz sie grać , skilli itd.
Ale jak zaczynasz przygodę z GW to zacznij od PvE. Najlepiej Warriorem bo jest łatwy do opanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 13:51, Farmer Widomo napisał:

A ja własnie mam zamiar robić te questy eventowe. On są jakieś trudne , czy spoko z henchami
i hero można je robić? I ile zajmuję zrobenie jednego takiego questa.


4 questy w stylu pobiegnij do X i zabij Y przeciwników. Z herosami nie będziesz miał żadnych problemów. Wszystkie 4 zajmują razem około 30-40min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 13:54, Pajonk78 napisał:

To sobie je porobiłeś aż głupio: ich już nie ma. :> A wszystkie 4 zajęły mi ~20 minut.

Kurde :/ A te czapeczki eventove można jeszcze zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 13:56, Pajonk78 napisał:

Maski demona można odebrać jeszcze przez tydzień.

Czyli za te 250 tokenów? A za jaką normalną cenę mogę kupić tyle tokenów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

fuck o 9 też był? Ale pewnie był tłoki i wiele bym nie zarobił ;]
nvm, już byłem zmęczony po całej nocy.
A odpowiedź na posty powyżej to: użyjcie mocy google i poszukajcie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie nie ma już tamtych questów (pisałem z doświadczenia po poprzednich evenatach: może tym razem są jeszcze dostępne?) to wystarczy wyfarmić sobie te 250 VT (lecą nadal z mobów) i zamienić na maskę. Co do ceny: jeśli chcesz je kupić to kupuj jak najtaniej - proste i skuteczne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja na przykład w nocy siedzialem :P
O 1, 3, 5 i 7 znalazłem sobie puste dystrykty i kosiłem po 100 prezentów. Sprzedałem potem wino i tyle kasy było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 14:06, Budo napisał:

Ja na przykład w nocy siedzialem :P
O 1, 3, 5 i 7 znalazłem sobie puste dystrykty i kosiłem po 100 prezentów. Sprzedałem potem wino i tyle kasy było :P


Ech, ja koło pierwszej padałem na pysk, a lagi zdecydowanie mnie zniechęciły do zarywania kolejnej nocy...
No, ale gratuluję wytrwałości i łupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 13:58, Farmer Widomo napisał:

Czyli za te 250 tokenów? A za jaką normalną cenę mogę kupić tyle tokenów?


Poza tym co napisał Pajonk, to dodam jeszcze, że jakbyś chciał kupić tokeny za kasę to mniej za mniej niż 20 złota od sztuki nikt raczej Ci nie sprzeda. 10 tokenów się wymieniało na flachę wina albo ciacho, za które można było dostać 200. Jak się pokręcisz po różnych dystryktach to powinieneś spokojnie dostać tokeny po 22-25 od sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować