Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 20:48, Jarzy napisał:

Czy moge zrobić jednocześnie misje w Rilohn Refuge i w Gandarze ZANIM pokonam Abaddona?Wybrałem
ścieżke fabuły z Margird,ale chciałbym zgarnąć też Sandstorm z misji,w której zabija sie The
Drought(ścieżka Mastera Of Whispers).Ziomek mi powiedział,że najpierw musze skasować Abaddona
:/ Nie ma innej opcji?


Nie możesz. Jeżeli chcesz Sandstorma to masz tylko 3 wyjścia:
a) ubicia Abaddona
b) ubicie drugiego bossa z Sandstormem
c) użycie elite toma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 20:59, marcin1930 napisał:

"Gimmicków"? A skoro tak to nieźle. Mam jeszzce pytanie do Nightfall''a - jak sprawują się
(PvP) Derwisze? Pokona taki Woja, i w ogóle jak sobie radzi? Widziałem dość dużo więc chyba
zły nie jest...

Słuchaj, nie da się tak powiedzieć. Profesje doskonale się uzupełniają, każda służy do czegoś innego, wiele zależy od skilli, a i tak - przede wszystkim - w PvP samemu nie zdziałasz praktycznie nic. Ten tryb polega na ścisłej współpracy grających...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 18:31, Klimos napisał:

Dostałem właśnie kolejne zadanie w queście (obrazek). Co zatem dalej mam robić ???
;)


^_^ To już było tu dużo razy hehe :P
Pogadamy, wpadnij potem, tylko uwazaj bo mam czasami zły humor i nie przebieram w słowach wtedy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Żadna klasa nie zastąpi w pvp innej i każda jest potrzebna, derwy są dobre, ale jak ktoś pościąga enchanty to może być średnio. No i mają mniejszą zbroję. Za to przeważnie większy damage od woja, self heal itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 20:59, marcin1930 napisał:

Mam jeszzce pytanie do Nightfall''a - jak sprawują się
(PvP) Derwisze? Pokona taki Woja, i w ogóle jak sobie radzi? Widziałem dość dużo więc chyba
zły nie jest...

Ogólnie w gw nie ma złych klas, wszystkie się bardzo dobrze zbalansowane. Co do pokonania woja... To zależy od buildu woja, buildu derwisza i umiejęstności graczy, aczkolwiek tak naprawdę nie ma sensu porównywać klas 1vs1, ponieważ w gw wygrywa się wyłącznie zespołowo...

Sam derwisz w przeciwieństwie do woja nie używa adrenaliny, opiera się na manie, ma mniej armoru, ale oferuje też dużo lepszy self-heal.
Oprócz tego derwisz oferuje potężne elity, może atakować do 3 klas na raz oraz potrafi zadawać duży dmg. W zamian atakuje wolniej od pozostałych klas walczących wręcz. (poza wojem na młotki - oni atakują tak samo, tyle, że młotek oferuje liczne kd)

Ogólnie zachęcam do poczytania stron jak http://gw.gamewikis.org/ czy http://www.guildwars.pl/ oraz wypróbowania wszystkich klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakisz czas temu ktos pisal o urzyciu photoshopa albo innego edytora grafiki do ułatwienia sobie odkrywania mapy. i prosze zeby ktos napisal jak to zrobic, bo szukalem w tym watku ale niestety nic snesownego nie znalazlem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 20:59, marcin1930 napisał:

Mam jeszzce pytanie do Nightfall''a - jak sprawują się
(PvP) Derwisze? Pokona taki Woja, i w ogóle jak sobie radzi? Widziałem dość dużo więc chyba
zły nie jest...


Sporo gram Dervem na AB i muszę przyznać, że z większości sytuacji wychodzę zwycięsko. Świetny self heal, dosyć duży damage, ale trzeba być ciągle gotowym - mieć na sobie enchantmenty i regularnie je odnawiać. Wszystkich casterów zdejmuje bardzo szybko (szczególnie tankujących elemów), warków też raczej bez problemów (chyba że to tylko ja trafiam na "umiejętnych inaczej"). Ale tak jak pisałem... trzeba być cały czas przygotowanym, bo jak cię ktoś dorwie z gaciami w dole, od razu leżysz.
Co do innych trybów... próbowałem też w RA/TA, ale nie mogłem się tam dervem dopasować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 20:48, Jarzy napisał:

Czy moge zrobić jednocześnie misje w Rilohn Refuge i w Gandarze ZANIM pokonam Abaddona?Wybrałem ścieżke fabuły z Margird,ale chciałbym zgarnąć też Sandstorm z misji,w której zabija sie The Drought(ścieżka Mastera Of Whispers).Ziomek mi powiedział,że najpierw musze skasować Abaddona :/ Nie ma innej opcji?


Jeśli się nie mylę, to wystarczy, że w drużynie jest Master. Może go mieć ktoś inny, a Ty mu tylko pomagać.
Głowy nie dam, ale wydje mi się, że tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2007 o 21:33, Astropath napisał:

Sporo gram Dervem na AB i muszę przyznać, że z większości sytuacji wychodzę zwycięsko. Świetny
self heal, dosyć duży damage, ale trzeba być ciągle gotowym - mieć na sobie enchantmenty i
regularnie je odnawiać. Wszystkich casterów zdejmuje bardzo szybko (szczególnie tankujących
elemów), warków też raczej bez problemów (chyba że to tylko ja trafiam na "umiejętnych inaczej").
Ale tak jak pisałem... trzeba być cały czas przygotowanym, bo jak cię ktoś dorwie z gaciami
w dole, od razu leżysz.
Co do innych trybów... próbowałem też w RA/TA, ale nie mogłem się tam dervem dopasować :/


Aha, czyli biorę jak tylko dostanę Nightfalla (może jutro, zależy od poczty). Już się nie mogę doczekać kampani, ponoć najlepsza...

PS Do Rytualisty leprzy będzie Ele czy Ne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 21:50, marcin1930 napisał:

Aha, czyli biorę jak tylko dostanę Nightfalla (może jutro, zależy od poczty). Już się nie mogę
doczekać kampani, ponoć najlepsza...


Osobiście najbardziej mi się podobało przechodzenie Prophecies dzięki zróżnicowaniu terenu (wasteland, zima, zieleń, pustynia itp.), ale faktycznie w NF naprawdę mnie interesowało co się dalej wydarzy.

Btw. fajny (dla mnie ^^) weekend sie szykuje... podwójne gladiator points. W końcu może wymęczę tego gladiatora :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 21:50, marcin1930 napisał:

PS Do Rytualisty lepszy będzie Ele czy Ne?


Rt jest stosunkowo samowystarczalny, może przydać się R dla http://gw.gamewikis.org/wiki/Serpent%27s_Quickness
Jeżli koniecznie chcesz z tych dwóch klas, to bym brał ele dla http://gw.gamewikis.org/wiki/Glyph_of_Lesser_Energy, ale nie powinieneś mieć takich problemów z maną u rt.

Ale ogólnie Rt nie korzysta w dużym stopniu z innych klas, jeżeli już, to one z rt biorą skille. Zresztą w PvP możesz zawsze zmieniać drugą profesję, w pve po przejściu pewnej części gry (koło 30%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 22:07, Astropath napisał:

Btw. fajny (dla mnie ^^) weekend sie szykuje... podwójne gladiator points. W końcu może wymęczę
tego gladiatora :\


Serio ? Ja nic nie widziałem :P. Ale jeśli tak to na prawde bardzo fajny łikend. Mam 20 gladów a do titla ani rusz ;). Ostatnio nie gram na RA (gvg !!! ;>) ale w weekend może wbije pare(naście) pkt.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 21:32, Tovaries napisał:

jakisz czas temu ktos pisal o urzyciu photoshopa albo innego edytora grafiki do ułatwienia
sobie odkrywania mapy. i prosze zeby ktos napisal jak to zrobic, bo szukalem w tym watku ale
niestety nic snesownego nie znalazlem..

ja bym proponowal ściągniecia całej odkrytej mapy z google.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 22:07, PirO 17 napisał:

Ale ogólnie Rt nie korzysta w dużym stopniu z innych klas, jeżeli już, to one z rt biorą skille.
Zresztą w PvP możesz zawsze zmieniać drugą profesję, w pve po przejściu pewnej części gry (koło
30%)


W takim razie pozostane przy samym Rt. Podoba mi się ta klasa, może leczyć, przyzywać duchy, i jeszcze nie musi martwić się o manę tak jak Ele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano jest jak piszesz,z tą różnicą tylko,że najpierw trzeba skończyć misje od Margrid(Pogahn Passage).Potem trzeba znaleźć kogoś z Master Of Whispers i zrobić Rilohn :D Ach *_* jak dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:02, marcin1930 napisał:

W takim razie pozostane przy samym Rt. Podoba mi się ta klasa, może leczyć, przyzywać duchy,
i jeszcze nie musi martwić się o manę tak jak Ele :)

Może sie to wszystko wydawać fajne,ale w praktyce nie jest!Idąc leczącym rytem wolno robi sie questy.Energia jest problemem i to czasem bardzo dużym-zużycie energii znacznie ogranicza Attuned Was ktoś tam(taki elit).Problem w tym,że tych prochów nie trzyma sie w nieskończonośc a jak sie skończą to bida!Przyzywanie duchów przed każdą walką w pełnym komplecie jest niezwykle upierdliwe!Natomiast odgłosy rzucanych czarów są tak męczące dla uszu,że marze,żeby AN dało opcje ich wyłączenia.Tak,wiem,że mozna wyłączyć odgłosy w opcjach,ale TYLKO wszystkich.Nie ma opcji wyłączenia odgłosów broni :/ To ciągłe trzaskanie,które wydobywa sie przy rzucaniu czarów i używaniu wiekszości skilli jest męczące.Jest taki build-Renewing Surge.Jest w nim jeden skill,który odnawia sie od razu,jeśli trzymasz cokolwiek w rękach.Możesz go co chwila rzucać z tym samym,głośnym trzaskiem.Mnie to bardzo irytuje.Nie wiem jak to z Tobą będzie.Mimo upierdliwych wad rit to fajna klasa a mnie szczególnie podoba sie magia przywrócenia(restoration).Tylko,że nie wszędzie pójdziesz z żywą ekipą a ciągłe pokazywanie henchom i herosom,że mają atakować na dłuższą metę jest upierdliwe.Ide spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zgłosić, że ktoś zhackował mi account? Byłem jakiś czas na wakacjach i gdy wróciłem dowiedziałem się od kolegów, że ktoś sie włamał i wywalił wszystkich z gildii (Tak to jest jak się ma oficera). Teraz gdy próbuje sie zalogować wyskakuje komunikat, że "Nie znaleziono adresu (Tu mój mail)". I kilka bezsensownych wskazówek. Żal mi całej tej kasy i wysiłku, nie mówiąc już o samym fakcie... Jest jakiś sposób na odzyskanie konta? Oficjalna strona jest troche pogmatwana i nie mogłem dojrzec odpowiedniego formularza, a nie wiem czy pomoc techniczna CDP jest tu w stanie cokolwiek zdziałać.


Z góry dziękuje za odpowiedź i przepraszam za ewentualne błędy, wynikające z roztrzęsienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli konto miałeś zakupione legalnie, tzn. kupiłeś grę w sklepie, masz paragon, kartę z CD-key`em itp. to wystarczy napisać do supportu, że konto założone właśnie dzięki takiemu to a takiemu kluczowi zostało przejęte przez kogoś. Wysyłasz im skany paragonu i w/w karty z kodem i wtedy coś robią. Jeśli natomiast kupiłeś konto na Allegro i nie posiadasz w/w rzeczy to... sorry Winetou: no bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajne te slumsy w Factions są. Nie wiem czemu niektórzy się do nich przyczepiają. Atmosfera bardzo ciekawa, klaustrofobiczna i brudna.
Pograłem z pół godziny i dla Paragona z trzema bohaterami plus trzy hieny nie ma wyzwania. Ale to dopiero początek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować