Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 23:28, Astropath napisał:

s/b: wzięcie udział w aukcji / podbicie ceny (wpisujesz s/b i sumę jaką oferujesz za dany produkt)


coś nie tak, sb to starting bid, czyli początkowa cena za przedmiot.

Dnia 11.07.2007 o 23:28, Astropath napisał:

b/o: natychmiastowe wykupienie, jeśli taka opcja jest dostępna (tak jak Kup Teraz! na allegro)


a tu sie zgadza, buy out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:30, Budo napisał:

> s/b: wzięcie udział w aukcji / podbicie ceny (wpisujesz s/b i sumę jaką oferujesz za dany
produkt)
coś nie tak, sb to starting bid, czyli początkowa cena za przedmiot.


s/b znam jako "starting bid" a później "set bid" + cena

Jeśli tu jest inaczej to sorry :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:12, Jarzy napisał:

Gdy oczyścisz droge dla żółwi pozostaje jeszcze kwestia resztek patroli.Największy jest pierwszy
zaraz na początku.Wystarczy mieć 3mnichó w ekipie i w środek żółwi wrzucić Smoke Canister-wtey
Kurzickowie nie mają żadnych szans.

Taki tez mielismy plan z gosciem z ally, ale bylem zajety i sie skonczylo na tym, ze to ja wziąłem jeden kanister i wrzucilem kolo malych zolwi, myslalem, ze jakis dwoch gosci zrobi to samo, bo ja bylem akurat spirit spammerem (Rt) i wiadomo jak taka gra wyglada:/ A kumpel tankowal, wiec klops. No niestety reszta druzyny zaspala, a mlode nie daly rady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 01:01, Junior Gong napisał:

> Kurzickowie nie mają żadnych szans.
Taki tez mielismy plan z gosciem z ally, ale bylem zajety i sie skonczylo na tym, ze to ja
wziąłem jeden kanister i wrzucilem kolo malych zolwi, myslalem, ze jakis dwoch gosci zrobi
to samo, bo ja bylem akurat spirit spammerem (Rt) i wiadomo jak taka gra wyglada:/ A kumpel
tankowal, wiec klops. No niestety reszta druzyny zaspala, a mlode nie daly rady:P

Spokojnie starcza jeden kanister+3 mnichów.Przynajmniej ja sie nie odważyłem brać "tylko"2 mnichów.Spokojnie tą misje sie robi na Mastera a herosami i henchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 12:39, hunterk napisał:

Też tak kilka razy w ostatnich dniach miałem ale jak narazie przestało,
wydaje mi się że ANet miało jakieś problemy z europejskim serwerem
bo ostatnio miałem na nim straszne lagi czego na amerykańskim nie było.


Okazało się, że nie wpisałem pewnej komendy na komputerze połączonym z routerem... Ale wszystko już działa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AI herosów miejscami naprawde jest niedorozwinięte :/ Gram sobie Zasihen Elite(i to już na etapie na któym nie ma błędów,czyli po nabiciu blisko 2k na zwykłym Zaishen) i za przeciwnika mam Degen Team.Duszki postawione przy wyjściu,gotowe do tankowania i nagle Zhed wesoło pędzi samotnie na cały Degen Team :/ Skończyło sie tak,że zabili wszystkich :( W ten sposób nie wyrobiłem dziennego 6k FB na Zaishenach :/ Co za leszcze z tych herosów.Falgowanie nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 15:49, m4teU5z napisał:

> > mape mam, ale nic nie widac na niej, tnz gdze jeszce nie bylem
> zbliż Sobie w paincie lub photoshopie :)

Ale mu chodzi o coś innego. Istnieje możliwośc, że ściągasz Gimpa (chyba to) i mape gdzie jest
100% odkryte, nakładasz to na siebie warstwami (ten program tak potrafi) i widzisz te miesjca
których nie odkryto.. O to mu chodzi.

Potrafisz tak zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 10:50, Jarzy napisał:

AI herosów miejscami naprawde jest niedorozwinięte :/


Dawno nie grałem HM z hero, ale pamiętam, że tam dopiero były zgrzyty.
Flagowanie olewali, guard/avoid też nie miał znaczenia, monki tankowały zamiast wiać. Szlag mnie trafiła :D To dlatego przestałem się bawić w podbijanie lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 11:43, kamciu609 napisał:

> > > mape mam, ale nic nie widac na niej, tnz gdze jeszce nie bylem
> > zbliż Sobie w paincie lub photoshopie :)
>
> Ale mu chodzi o coś innego. Istnieje możliwośc, że ściągasz Gimpa (chyba to) i mape gdzie
jest
> 100% odkryte, nakładasz to na siebie warstwami (ten program tak potrafi) i widzisz te
miesjca
> których nie odkryto.. O to mu chodzi.
>
Potrafisz tak zrobić?


Nie. Wiem tylko, że coś takiego można zrobić. Sam nigdy się w to nie bawiłem ponieważ nie lubię odkrywać mapy i tym samym nie jest mi to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO do AI herosów. Wczoraj próbowałem zrobic gates of pain. Po tym jak z marnym -15%dp wyszedłem z tego "odwłoka" na początku, spotkałem dryderów. Ofc uzywali tego co w tombach czyli fire storm+ meteor + cos tez obszarowego wszystko super gdyby nie to ze..... herosi+hencze kochaja stawac akurat w tym miejscu gdzie meteor bedzie zahcaczał ich wszystkich . Inne obszarówki tez wiec skonczyło sie na 2dryderach........ dlatego nie cierpie NF!....
PS.Zna ktos ciekawą miejscówke do chest runów na HM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 12:52, Solstheim napisał:

CO do AI herosów. Wczoraj próbowałem zrobic gates of pain. Po tym jak z marnym -15%dp wyszedłem
z tego "odwłoka" na początku, spotkałem dryderów. Ofc uzywali tego co w tombach czyli fire
storm+ meteor + cos tez obszarowego wszystko super gdyby nie to ze..... herosi+hencze kochaja
stawac akurat w tym miejscu gdzie meteor bedzie zahcaczał ich wszystkich . Inne obszarówki
tez wiec skonczyło sie na 2dryderach........ dlatego nie cierpie NF!....
PS.Zna ktos ciekawą miejscówke do chest runów na HM?


Hehe miałem podobna sytuację przy zabijaniu ostatniej grupki niemilców w GoP, po czym miałem juz zakończyc misję, niestety hero zgłupieli i własnie nadziali się na meteory. w drugim podejsciu bardzo uważnie flagowałem, często rozstawiając herosów osobno, szczególnie elemków bo oni zadawali najwiecej dmg. Pomogło misję gładko skończyłem na masterze, ale szczerze mówiąc gdybym każda misję miał tak przechodzic to chyba bym sobie odpuscił, moze to brzmi smiesznie ale byłem naprawde zmeczony po takiej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 11:53, walgierz napisał:

> AI herosów miejscami naprawde jest niedorozwinięte :/

Dawno nie grałem HM z hero, ale pamiętam, że tam dopiero były zgrzyty.
Flagowanie olewali, guard/avoid też nie miał znaczenia, monki tankowały zamiast wiać. Szlag
mnie trafiła :D To dlatego przestałem się bawić w podbijanie lokacji.

Ja robiłem Zaishen Elite i tam jeden błąd i tracisz możliwość zdobycia dziennych 6k FB :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 10:50, Jarzy napisał:

AI herosów miejscami naprawde jest niedorozwinięte :/ Gram sobie Zasihen Elite(i to już na
etapie na któym nie ma błędów,czyli po nabiciu blisko 2k na zwykłym Zaishen) i za przeciwnika
mam Degen Team.Duszki postawione przy wyjściu,gotowe do tankowania i nagle Zhed wesoło pędzi
samotnie na cały Degen Team :/


Zhed jest prawdziwym Przodownikiem W Głupich Zachowaniach. Kiedyś kumpel z gildii porównywał zachowanie Zheda i Sousuke - dawał im takie same staty i skille i okazało się, że Zhed w tych samych sytuacjach zachowuje się jak niedorozwój pierwszy raz widzący dany skillbar na oczy. Dlatego jeśli już się chce korzystać z elemelka, to raczej czterokopytnego należy sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 13:12, Meghan_mph napisał:

Zhed jest prawdziwym Przodownikiem W Głupich Zachowaniach. Kiedyś kumpel z gildii porównywał
zachowanie Zheda i Sousuke - dawał im takie same staty i skille i okazało się, że Zhed w tych
samych sytuacjach zachowuje się jak niedorozwój pierwszy raz widzący dany skillbar na oczy.
Dlatego jeśli już się chce korzystać z elemelka, to raczej czterokopytnego należy sobie odpuścić.


Ja słyszałem, że Zhed i Sousuke maję ten sam skrypt AI. I spotkałem się z przeciwnym wręcz stwierdzeniem - że to Sousuke zachowuje się idiotyczne :) Myślę, że to kwestia przypadku. nie da się przeprowadzić testu, który pozwoli w identycznych warunkach sprawdzić zachowanie tych panów.
Jakkolwiek hero są pomocni, to żywego gracza nie zastąpią - pewnych skillów będą używali głupio, innych wcale. Trzeba się z tym pogodzić.

--> Solstheim, Boogie
Ja GoP robiłem dwukrotnie z samymi hero/hench i drydery nie stanowiły kłopotu. Nawet kiedy zlurowałem cztery na raz, wykaraskałem się jakoś. Bardzo przydaje się interrupter, albo dwóch. Z tego co pamiętam grałem tam z rangerem (albo mesem). GoP jest w sumie prosty, tylko trzeba spokojnie iść i nie szarżować - ale to przecież normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za trucie dupy, ale dalej macie lagi?? bo myślałem, że po evencie sie skończą, a tu dalej mam zonka, postać stoi w miejscu... może mi ktoś powiedzieć, o co chozzi? czy to ten serwer co padł i go dalej nie reanimowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 13:35, tymuś napisał:

sorry za trucie dupy, ale dalej macie lagi?? bo myślałem, że po evencie sie skończą, a tu dalej
mam zonka, postać stoi w miejscu... może mi ktoś powiedzieć, o co chozzi? czy to ten serwer
co padł i go dalej nie reanimowali?


U mnie już nie ma lagów. Ale ktoś w gildii skarżył się dzisiaj, więc chyba niektórzy wciąż jeszcze mają problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 13:25, walgierz napisał:

--> Solstheim, Boogie
Ja GoP robiłem dwukrotnie z samymi hero/hench i drydery nie stanowiły kłopotu. Nawet kiedy
zlurowałem cztery na raz, wykaraskałem się jakoś. Bardzo przydaje się interrupter, albo dwóch.
Z tego co pamiętam grałem tam z rangerem (albo mesem). GoP jest w sumie prosty, tylko trzeba
spokojnie iść i nie szarżować - ale to przecież normalka.


To zalezy od szczęścia, misja robi się trudna właśnie w przypadku "zgłupienia" hero czy henków. Gdy ją przechodziłem, nomen omen po Twoich namowach, wydawało mi się że popełniam samobójstwo, a okazało się że przegrałem tylko z powodu błedu AI. Jeśli byłem w tym czasie w grze to może widziałeś jak rzucam miesem na gildiowym kanale :P Drugie podejście było już łatwiutkie, obrałem nieco inną trasę, bardziej pilnowałem flagowania, ostatecznie chyba ja jako jedyny wtedy zginałem :D pomocnicy wyszli bez szwanku :) W sumie nic dziwnego byłem jednynym warkiem :) wspomaganym przez dwóch elemków rangera, mesa, patrona i dwóch monków :) Pierwszy raz grałem w takim ustawieniu i nie powiem fajnie było :P Choć ja byłem zmuszony przyjmowac wiekszośc batów wiec nie zaspokoiłem rzadzy zabijania, a raczej broniłem sie na wszystkie mozliwe sposoby (coraz berdziej podobają mi się postawy i okrzyki) , starajac się skierować na siebie samego ataki meteorami, które nie zostały przerwane :)

Kurde jeszcze miesiąc rozłąki z GW, prawdziwy trening charakteru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 13:36, walgierz napisał:

U mnie już nie ma lagów. Ale ktoś w gildii skarżył się dzisiaj, więc chyba niektórzy wciąż
jeszcze mają problemy.


To byłem ja i jeszcze ktoś :P (Elen? :D)

Miałem zamiar robić Arborstone moją Rangerką, ale lagi skutecznie uniemożliwiły mi nawet odebranie rewarda za primary quest prowadzący do tej misji :P :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 14:13, lordfett napisał:

> U mnie już nie ma lagów. Ale ktoś w gildii skarżył się dzisiaj, więc chyba niektórzy wciąż

> jeszcze mają problemy.

To byłem ja i jeszcze ktoś :P (Elen? :D)

Miałem zamiar robić Arborstone moją Rangerką, ale lagi skutecznie uniemożliwiły mi nawet odebranie
rewarda za primary quest prowadzący do tej misji :P :/


Chcesz robić Arborstone ? Z chęcia się dołącze.. Jak co to napisz do mnie Verius Akin. Samemu mi się nie chce tego przechodzić ani szukać ludzi :P. Więc jak będziesz w grze to mi napisz.. Tylko najpóźniej o 18.00 bo później gram z gildią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować