Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2007 o 09:12, Łeber napisał:

Mam nadzieję, że w GWEN poprawią zachowanie henchów w związku tymi rożnymi obszarówkamii bo
jest to nie normalne...


Pamiętam że przed update''ami dotyczącymi ai henków przechodziłem south shiverpeaks- to była po prostu makabra, teraz henki działają już dużo lepiej, wg mnie dobrze- trzymają sie blisko ciebie, atakują jednego, resują wtedy kiedy jest dobra okazja, atakują tego kogo ty wybierzesz, a nie byle kogo, monki nie lecą w sam środek bitwy, uciekają przed goniącymi ich wrogami itd. Imo jest już dobrze, chociaż jedyny mankament to własnie brak reakcji na obszarówki- ale jeśli ty sie ruszysz henche pójdą za tobą więc i to można obejść ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 09:38, Budo napisał:

ale jeśli ty sie ruszysz henche pójdą za tobą więc i to można obejść ;]

Ewentualnie flaguje się ich szybko poza AoE i po sprawie. ;)
Co do rozważań który z hero Elementalistów jest głupszy: osobiście również twierdzę, że dużo gorzej sprawdza się Sousuke. U obu wkurza mnie natomiast jedna rzecz: build mają oparty na MS + Glyph of Renewal. Jakże się dziwię, że mimo możliwości rzucenia GoR nie robią tego tylko od razu rzucają MS-a co oczywiście sprawia, że przez minutę mało co robią. :/
Może ma ktoś jakiś naprawdę dobry build dla hero ele? Znaczy taki, którego hero używa tak jak używałby go człowiek lub chociaż na zbliżonym poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 23:48, Jarzy napisał:

W jakiej by to wersji by nie było to nie zmienia faktu,że przeplatanie zdanie anglikiem co
drugie słowo jest po prostu sztuczne.


To tylko trzy słowa: "reward" i "primary quest", które jak widać przeszkadzają tylko Tobie. Zawsze mówię w rodowitym języku, ale rozmawiając o grze, którą znam po ang., używam utartych zwrotów z tego języka.

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie o tym myślałem, ale... czy herosi naprawdę wiedzą jak z tego buildu korzystać? Jako Renewal Nukerzy po prostu nie spisują się tak dobrze jakbym chciał. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 09:38, Budo napisał:

Pamiętam że przed update''ami dotyczącymi ai henków przechodziłem south shiverpeaks- to była
po prostu makabra, teraz henki działają już dużo lepiej, wg mnie dobrze- trzymają sie blisko
ciebie, atakują jednego, resują wtedy kiedy jest dobra okazja, atakują tego kogo ty wybierzesz,
a nie byle kogo, monki nie lecą w sam środek bitwy, uciekają przed goniącymi ich wrogami itd.
Imo jest już dobrze, chociaż jedyny mankament to własnie brak reakcji na obszarówki- ale jeśli
ty sie ruszysz henche pójdą za tobą więc i to można obejść ;]


Ostatnio odkrywam swoją postacią z prophecies Canthę i biegam właśnie z najemnikami. I jednak unikają obszarówek. Nie zawsze, ale czasami się ruszą poza zasięg, więc nie jest pod tym względem tak tragicznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Oprócz tego co pisałem wcześniej można dodać, że henki z Canthy są mądrzejsze od tych z propha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te z Prophecies też już na szczęście są odrobinę mądrzejsze niż były. Na pewno wiele osób pamięta najbardziej zagorzałego tanka, którym była Alesia, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nieprawda, Mhenlo był lepszy ;]
A to dlatego, że oni w duchu są smiterami i tylko AN zmusiło ich do leczenia, ale ta dusza smitera drzemała w nich jeszcze ładnych xx miesięcy po premierze gry zanim sie pogodzili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chociaz kasy mam bardzo duzo ale nie przyjme twojej propozycji bo jestem sknera :P a tak wogole to czy tylko ja tak mam czy wszyscy? bo wczoraj dobilem 20lvl warriorem i juz mam hm, a wczesniej musialem zabic abbadona zeby go miec... to jest jakas zmiana czy cos sie pomieszalo w gw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aby zyskać możliwość grania na HM, trzeba jedną postacią ukończyć fabułę na danym kontynencie. od tego momentu każdą inną postacią, którą osiągniesz 20 lvl, możesz grać na HM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 21:45, -Elk- napisał:

No własnie. Czy gra ta jest dobra? Nie.. źle zadane pytanie. Czy wciąga każdego tak jak World
of Warcraft? Bo intersuej mnie czy opłaca mi sie kupić to. Czy po grze w WoW''a nie bede czuł
pewnego niedosytu? Braku czegoś? Grałem kiedys podczas jednego weekendu i twierdze, ze bylo
fajnie, lecz brakowało mi tej wolnosci, która jest w WoW''ie czy jak grałem w pseudo MMORPG
w Neverwinter Nights, gdzie był moduły do 3 000 lokalizacji.


Stary...trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Moim zdaniem jeśli dobrze poznałeś WoW''a to na pewno Ci w tej grze kilku rzeczy zabraknie. Ale powinno się to zrekompensować brakiem abonamentu. Ja tam szczerze polecam bo gram już rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoS i MS na Hero raczej się nie sprawdza, taki Zhed użyje sobie Glypha, a po nim SF, i już żegnaj z elitem. Sam MS się przyda (szczególnie na grupy z bossem), ale zamiast GoSa lepiej wsadzić Mark of Rodgort, bo Hero czasem ma problemy z utrzymywaniem burningu i SF jedynie podpala wroga, zamiast zadać mu obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 12:24, Zieloonnyy napisał:

Czy może mi ktoś pomóc w ostatniej misji w Factions?


Ja wczoraj ją przeszedłem jak chcesz mogę Ci pomóc, mój nick Kamil Mag( dodaj mnie do znajomych).

@
walki na drodze bohatera to są 8vs8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 11:54, Kogamin napisał:

Stary...trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Moim zdaniem jeśli dobrze poznałeś WoW''a to na
pewno Ci w tej grze kilku rzeczy zabraknie. Ale powinno się to zrekompensować brakiem abonamentu.
Ja tam szczerze polecam bo gram już rok:)


Co wy ciągle z tym abonamentem? Obecność abonementu, lub jego brak nie jest wyznacznikiem grywalności. Jeśli gra nie jest porywająca, to nawet jeśli by ci płacili za granie, gra nie stanie się przez to lepsza :P

Mam paru kumpli których próbowałem wciągnąć w GW i nie udało się. Wcześniej jeden grywał w WoW a dwóch w KalOnline. I chociaż gra im się podobała, to nie byli wstanie znieść tylu ograniczeń i instancjonowanego świata.
Poza tym skąd ty tego posta wyciągnąłeś? :| Toż on sprzed dwóch lat jest O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować