Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2007 o 16:01, Modest-Vermin napisał:

Ma ktoś może jakieś niepotrzebne itemki dla wojownika albo troszkę kasy :P ? :) Fabularnie
robię char, mam 10 poziom :)


To nie miejsce na ogłoszenia, znajdź sobie pomocna gildię, a tam na pewno ludzie pomogą. Ewentualnie możesz popytać w miastach, w ascalonie często sprzedają itemki dla początkujących po niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj Budo, Vermin po prostu poprosił o jakieś itemiki bo jest nowy w gw, ogłoszenie było by gdyby powiedział "sprzedam(kupie) niepotrzebne itemy z niskim req". A co ci przeszkadza że koleś o to prosi? W końcu od czego jest ten temat? Mógłbyś równie dobrze ochrzanić ludzi którzy ogłaszają co będzie nowego w gw:en, ale po co? W regulaminie jest napisane żeby nie robić z forum "tablicy ogłoszeń" czyli allegro, albo miejsca na reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 16:12, DemonFex napisał:

Mogę się założyć że hall of monuments będzie w crystal desert. Kurna wczoraj nabiłem w 3 godziny
tyrian pathfindera, po premierze gw:en to nawet explorera nie będzie;\ I ciekawe jak to się
zmieni, chary będą mieć poziomy teraz jak na HM?
Modest-Vermin>>>> Ja jak farmie na HM na mergoylach to mi od groma fioletowych
i złotych rzeczy wypada, mogę ci dać pare, ale od kasy wara!:P


Hall of monuments na pewno nie będzie w crystal desert. Stawiam na okolice Oka Północy, albo w samym Oku. A z tym tytułem, to raczej pojawi się nowy tytuł odkrywcy, wątpię, żeby dorzucali kolejne procenty do poprzedniego, bo to już byłaby masakra. Jest jeszcze parę rzeczy, które przemawiają na "nie", logicznie myślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hall of Monuments = Eye of the North. I na pewno będzie w górach, bo na filmikach z gw.pl jest on dokładnie pokazany od środka i z zewnątrz. Jest śnieg, świerki i mrozik. Czyli góry, bez dwóch zdań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 16:13, Budo napisał:

To nie miejsce na ogłoszenia, znajdź sobie pomocna gildię, a tam na pewno ludzie pomogą. Ewentualnie
możesz popytać w miastach, w ascalonie często sprzedają itemki dla początkujących po niskich
cenach.


Odkąd prośba o wsparcie pomoc jest ogłoszeniem? Bo Ty tak sobie wyczarowałeś ? Ty też mi ogłaszasz że to nie miejsce do takich czy innych spraw. Z mojej strony EOT
----

Mój wojownik ładnie się zwie "Modest Vermin" także nie wiem jakie tam są formy komunikacji, to niech zagada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 15:14, patrYX93 napisał:

Pewnie jak Monuments, to raczej nie w lesie a w górach :)


Nie o to mi chodziło... Wiadome jest, iż Hall of Monuments będzie w górach... Podając mapę, zastanawiałem się konkretnie w którym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 18:23, kamciu609 napisał:

to tylko kawałek mapy do tyrii, a ma być inna fabuła???


Zwieńczenie tego, co miało miejsce w Prophecies, Factions i Nightfallu :) Nie kawałek Tyrii, bo na oko 40% więcej, a do tego dojdą lochy pod wszystkimi kontynentami.

Swoją drogą, marzy mi się, by posiadacze wszystkich rozdziałów i GW:EN dostali jedną wielką mapę ;) Ale to tylko marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 19:43, Liop napisał:

Co wpływa na zmiane granic między kurzikami i luksonami?

Zwycięstwa danej strony w Alliance Battles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 19:43, Liop napisał:

Co wpływa na zmiane granic między kurzikami i luksonami?


Granie na AB-Alliance Battle. Im więcej np. Kurzickowie wygrywają tym więcej mają terenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają mnie denerwować te slumsy w Factions. Wiecie, niby wygląd jest fajny, ale strasznie niefunkcjonalny i zbyt ciemno. Ja wolę jednak otwarte przestrzenie. A te slumsy to zmora dla Kartografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 19:05, lordfett napisał:

Swoją drogą, marzy mi się, by posiadacze wszystkich rozdziałów i GW:EN dostali jedną wielką
mapę ;) Ale to tylko marzenie...

gwp i gwn można łatwo połączyć, musieliby domalować tylko mniej więcej kolejną mapę wielkości gwn. Natomiast canthane raczej trudno byłoby połączyć...
Ale fakt fajnie to wygląda - http://gw.gamewikis.org/images/8/8d/Tyria-elona.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:10, HumanGhost napisał:

Zaczynają mnie denerwować te slumsy w Factions. Wiecie, niby wygląd jest fajny, ale strasznie
niefunkcjonalny i zbyt ciemno. Ja wolę jednak otwarte przestrzenie. A te slumsy to zmora dla
Kartografa.


Hehe... tak jak pisał to bodajrze Pajonk, że w końcu Ci te slumsy bokiem wyjdą, pomimo tego, że z początku Ci się podobały ;) Im dalej tym gorzej, ale jak następny raz będziesz je przechodził po dłuższej przerwie, to miło znów wrócić w te klaustrofobiczne klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:07, kamciu609 napisał:

czy już ktoś odkrył 100% tyrii? ja mam 675 i niewiem gdzie isc <lol>

Wiele osób. 67% to bardzo mało, przy 90% zaczynają się schody. Cała sztuka polega na przyklejaniu się do ścian w każdej misji i w każdej lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:19, PirO 17 napisał:

> Swoją drogą, marzy mi się, by posiadacze wszystkich rozdziałów i GW:EN dostali jedną wielką

> mapę ;) Ale to tylko marzenie...
gwp i gwn można łatwo połączyć, musieliby domalować tylko mniej więcej kolejną mapę wielkości
gwn. Natomiast canthane raczej trudno byłoby połączyć...
Ale fakt fajnie to wygląda - http://gw.gamewikis.org/images/8/8d/Tyria-elona.jpg


"Przedsmak" tego, jak mogłaby wyglądać jedna mapa, mamy w prezentacji Guild Wars:

http://en.discoverguildwars.com/

Wystarczy pominąć intro, a następnie najeżdżać (nie klikać!) na konkretną kampanie lub tryb PvP :)

Osobiście mam nadzieję, że w GW2 rozszerzenia na zasadzie "stand-alone" nie pojawią się i mapa świata będzie rozszerzana, tak jak w przypadku GW:EN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować