Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Powiesz mi co takiego śmieszy Cie w argumencie z botami?AN po prostu mogło sobie olać sprawe botów i mieliyśmy drugiego WoW''a.Jednak idą w zaparte i kasują konta takich ludków(co innego,że botownicy kupują nowe konta i AN ma z tego hajs :)) AN mogłoby też zupełnie olać farmerów i pozostawić AI wrogów na poziomie z dawnych lat,kiedy to minosy sypały złotem na lewo i prawo i nie wiały od Symbol Of Wrath.Jednak cały czas AN stara się balansowac rozgrywkę na tyle,by nowi gracze nie czuli sie przygnieceni doświadczonymi graczami.Poza tym pomyśl-czy jeśli GW byłoby nastawione głównie na PvP to twórcy dbaliby o PvE tak jak teraz?Chyba niebardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 22:41, Jarzy napisał:

Powiesz mi co takiego śmieszy Cie w argumencie z botami?AN po prostu mogło sobie olać sprawe
botów i mieliyśmy drugiego WoW''a.


Chyba chodzi Ci o Lineage 2. W WoWie dosyć poważnie podchodzą do botów :] Sam się przyczyniłem do usunięcia trzech kont ^^
Ale zgadzam się co do tego, że AN nie traktuje PvE jako uzupełnienia dla ubogich (w umiejętności). Przecież GW:EN będzie dodatkiem stricte PvE. I choć ostatnio grywam głównie w AB, RA/TA i HA, uważam, że gdyby nie tryb PvE, GW nie miałoby szans zdobyć takiej popularności jaką ma teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 23:00, Astropath napisał:

Ale zgadzam się co do tego, że AN nie traktuje PvE jako uzupełnienia dla ubogich (w umiejętności).
Przecież GW:EN będzie dodatkiem stricte PvE.

Whaaaaat? Czy to, że nie planują dodać żadnych nowych trybów rozgrywki PvP (uff... ja się tam ciesze, wystarczy to co jest), znaczy również, że chociażby wszystkie dodane skille będą skillami PvE-only? ;p

Dnia 15.07.2007 o 23:00, Astropath napisał:

I choć ostatnio grywam głównie w AB, RA/TA i HA,
uważam, że gdyby nie tryb PvE, GW nie miałoby szans zdobyć takiej popularności jaką ma teraz.

A czy gra musi być popularna, aby była dobra? Moim zdaniem nie. A swoje zdanie już wyraziłem - w mojej opinii tryb PvE w GW jest zbędny. Wiem że wiele osób w to gra i to rozumiem - nie mam absolutnie nic przeciwko, chociaż gdyby mnie się ktoś o zdanie pytał - wywaliłbym tryb PvE z gry w ogóle ;)
A co do samego GWEN - poważnie się zastanawiam nad kupieniem samego PvP Edition...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba przeczytałeś tylko pierwsze zdanie. Podałem co jest śmieszne w pozwoleniu na działanie botom (rozwalanie całego pve) oraz, że oba tryby uważam, za równie ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu miałem okazje popatrzeć jak typek gra w WoW''a.No i latał sobie po jakimś tam terenie i pokazywał mi boty farmiące jakieś "karteczki".No i stwierdził,że nikt sie botami nie zajmuje i mają swobode.

Mashivi->jak ja nie cierpie ludzi z poglądami jak Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 00:24, Jarzy napisał:

Jakiś czas temu miałem okazje popatrzeć jak typek gra w WoW''a.No i latał sobie po jakimś
tam terenie i pokazywał mi boty farmiące jakieś "karteczki".No i stwierdził,że nikt sie botami
nie zajmuje i mają swobode.


Zajmują się, zajmują. Problem w tym, że w miejsce 1 zbanowanego pojawiają się 2 kolejne boty... To już wina raczej samego sposobu w jaki ta gra jest skonstruowana. A do tego sami gracze albo to olewają (czytaj: akceptują - może sami z nich korzystają?), albo takich botów nie raportują, bo myślą "a ktoś inny to za mnie zrobi i tak" albo "skoro płacę, to nie będe się tym zajmować". Tak czy siak - na pewno w tej kwestii mógłby Blizzard się jakoś bardziej wysilić, co do tego się zgodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 23:13, Mashivi napisał:

Whaaaaat? Czy to, że nie planują dodać żadnych nowych trybów rozgrywki PvP (uff... ja się tam
ciesze, wystarczy to co jest), znaczy również, że chociażby wszystkie dodane skille będą skillami
PvE-only? ;p

Też mi wystarczy to co jest.
Nie wszystkie skille będą PvE only, ale tylko część będzie PvP approved ;P

Dnia 15.07.2007 o 23:13, Mashivi napisał:

A czy gra musi być popularna, aby była dobra? Moim zdaniem nie.

Nie musi. Ten komentarz piszę w trakcie grania w Steel Panthers MBT. Gra świetna, ale mało popularna - przeznaczona dla niszowego odbiorcy. Podobnie byłoby z GW gdyby nie tryb PvE. Komu by się chciało wkraczać (i kto by chciał przyjmować takich noobów) w świat wielkich bojów PvP? Nawet jeśli negujesz tryb PvE jako ciekawy tryb rozgrywki, jest on jednak dla wielu osób wstępem do twego ukochanego PvP, więc jakiś szacunek mu się należy ;) Jeszcze raz przytoczę ten sam cytat bo podejdę go z innej strony :]
>A czy gra musi być popularna, aby była dobra?
Myślisz, że miałbys jakiekolwiek turnieje, mistrzostwa itp. gdyby GW nie było popularne? Komu by się chciało to organizować? :/

Dnia 15.07.2007 o 23:13, Mashivi napisał:

- w mojej opinii tryb PvE w GW jest zbędny. Wiem że wiele osób w to gra i to rozumiem - nie
mam absolutnie nic przeciwko, chociaż gdyby mnie się ktoś o zdanie pytał - wywaliłbym tryb
PvE z gry w ogóle ;)

Tego akurat nie rozumiem. Czemu wywalać coś co sprawia wielu osobom przejemność? Tylko dlatego, że dla ciebie jest nieprzydatne :?

Dnia 15.07.2007 o 23:13, Mashivi napisał:

A co do samego GWEN - poważnie się zastanawiam nad kupieniem samego PvP Edition...

Jeśli nie grasz w PvE, to chyba bez sensu byłoby kupował full wersję i z niej nie korzystać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja ma teraz miejsce w GW.Otóż bardzo ciężko dostać w ToA ectosy i shardy :/ Mnóstwo ludzi krzyczy pół dnia,że kupuje ectosy za 4.5k i nic.Farmerzy chcą złamać zasade,że cena u gracza=-1k od ceny sprzedawcy materiałów :/ Dzięki HM ecto poszło w dół-i dobrze :D Szkoda tylko,że teraz tak ciężko jest sie dorawać do ectosów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 01:33, Jarzy napisał:

Ciekawa sytuacja ma teraz miejsce w GW.Otóż bardzo ciężko dostać w ToA ectosy i shardy :/ Mnóstwo
ludzi krzyczy pół dnia,że kupuje ectosy za 4.5k i nic.Farmerzy chcą złamać zasade,że cena u
gracza=-1k od ceny sprzedawcy materiałów :/ Dzięki HM ecto poszło w dół-i dobrze :D Szkoda
tylko,że teraz tak ciężko jest sie dorawać do ectosów :/


Wiem co to ecto, ale nie wiem po co to ludziom, rozumiem farmerzy wyfarmią i chcą sprzedać dla hajsu, a normalnym ludziom po co to? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 01:33, Jarzy napisał:

Szkoda tylko,że teraz tak ciężko jest sie dorawać do ectosów :/

Trzeba się samemu zaopatrywać w Ecto. ;) Najlepiej, gdy serwer na którym się gra nie ma FoG - wtedy jest znacznie lepszy drop: przynajmniej po moich "testach" tak wychodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, macie jakiś dobry sposób na derva i assasina w 1vs1? Bo byłem w 3 gildiach. Wszystkich co chcieli walczyć pokonałem, tylko assek mnie zabił i z dervem był remis:\
PS: Raz myślałem że padne ze śmiechu, jakaś rengerka(w dodatku kobieta xP) zaczęła na mnie rzucał jakieś fireballe, frozen bursty, fire stromy co mi zabierało życia max 18:PPP a potem zwiewała do npców<lol>. Wykosiłem wszystkich a potem nie miała się gdzie ukryć;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na asska? Blind i hexy anty-atakowe ;) typu Spiteful Spirit czy inne Empathy. Akurat oni rzadko noszą ze sobą coś do ściągania stanów i hexów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no prawda, dobry pomysł, assek ma bardzo potężne ataki, ale za dużo to energi zżera. Czyli warkiem skille na obrone albo dervem aure hebanowego pyłu;] A na derva może być Necro ss leczący się + rend enchantments?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 09:52, DemonFex napisał:

A no prawda, dobry pomysł, assek ma bardzo potężne ataki, ale za dużo to energi zżera. Czyli
warkiem skille na obrone albo dervem aure hebanowego pyłu;] A na derva może być Necro ss leczący
się + rend enchantments?

Aura hebanowego pyłu?Buahahahą!Ale śmiesznie brzmi :P Na asów po prostu weź sobie rangera i walnij standardowy build Burning Arrow.Tylko zamiast Savage Show weź Debilitating Shot i asek będzie miał problem z energią :D Nie zapomnij też o Throw Dirt i Whirling Defence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 20:03, HumanGhost napisał:

Ehh coś czuję, że będę męczył tego GMC w Kintaju.

Ściągnij sobie mod, który całą mgłę robi czerwoną - to Ci niewątpliwie ułatwi zadanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zealous Daggers + wysokie Critical Strikes + Critical Eye + Critical Strike = assek nigdy nie ma problemów z energią, choćbyś nie wiem jak go drenował. ;)
Nie takie sztuczki już ze mną próbowali różni tacy geniusze na AB. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 09:45, DemonFex napisał:

Kurna, macie jakiś dobry sposób na derva i assasina w 1vs1? Bo byłem w 3 gildiach. Wszystkich
co chcieli walczyć pokonałem, tylko assek mnie zabił i z dervem był remis:\
PS: Raz myślałem że padne ze śmiechu, jakaś rengerka(w dodatku kobieta xP) zaczęła na mnie
rzucał jakieś fireballe, frozen bursty, fire stromy co mi zabierało życia max 18:PPP a potem
zwiewała do npców<lol>. Wykosiłem wszystkich a potem nie miała się gdzie ukryć;]


jak masz ela to bierz skila mglisty krysztal, nic Ci nie zrobią ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ide do Ha, szukam party (jak znajde w 30min to dobrze jest) jak znajdę party idziemy walczyć, pokanamy pierwszą grupkę tych komputerowych graczy, pózniej idzie sie do królestwa zmarłych i tam walczymy z normalnymi ludźmi, i dlaczego zawsze jest ich więcej od nas???????????? to normalne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować