Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Nie ma czegoś takiego sensu stricte, bo rozumiem, że chodzi Ci o ewentualny load, gdy coś nie pójdzie? Niestety - jeśli Ci się nie uda to po prostu powtarzasz daną misję/quest do skutku i tyle. Gdyby taka opcja była to uwierz mi, że zdobycie tytułu Legendary Survivor byłoby wręcz prymitywnie proste, bo każdy grałby sobie asekuracyjnie: zginiąłem? Nic to - load i kolejne podejście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam. Bynajmniej można powtarzać misje i questy aż się uda (misja na okrągło) fajne rozwiązanie ;]
Wolał bym żeby farm only nightfall był....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nabijasz Surva Rangerką to spróbuj farmić Margonitów a czasie tego questa-spokojnie robisz solo Splinter Barragem :D

Dragon->co kto lubi.Ja tam lubie te skille,bo łądują mi adrena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 12:54, protason napisał:

to musi znacząco utrudniać rozgrywkę, jak sobie sprawię tą grę to będę pewnie przeklinał jak szewc ;)


Save/load w takiej grze jest po pierwsze zbędny, po drugie trochę bez sensu.
Owszem popsucie misji zdarza się, ale to jest wkalkulowane.
Nie dalej jak wczoraj robiłem pewien quest trzy razy, bo za dwoma pierwszymi ginęli enpece. Podirytowałem się, ale nie aż tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 13:19, Pajonk78 napisał:

Doskonale o tym wiem tylko, że... gram uczciwie i nie bawię się w takie podchody. ;)

Sorka za dubla.
Na dodatek zmodyfikowałem tamten build tak, aby był równie, a nawet bardziej skuteczny na HM. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić. Pewnie nie zrobi to wrażenia na wyjadaczach, ale dzisiaj wyczyściłem solo na HM całe Cursed Lands :) Szkoda tylko, że drop był tragiczny. No, ale i tak jestem z siebie dumny ^^
Używałem buildu Mo/D jakby ktoś był ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też się tam zapuściłem, wyczyściłem całość i... nawet jednego golda nie miałem. :/ Drop nawet na HM bywa bardzo dziwny i rządzi się standardowo własnymi prawami. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 15:52, Pajonk78 napisał:

Kiedyś też się tam zapuściłem, wyczyściłem całość i... nawet jednego golda nie miałem. :/ Drop
nawet na HM bywa bardzo dziwny i rządzi się standardowo własnymi prawami. :(


Dokładnie, ani jednego golda. Nawet fioletu ^^
Może w nocy, gdy farmiących mniej, byłoby lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:02, kamciu609 napisał:

Kupić sobie GW nightfall czy nie? możecie mi podpowiedzieć? bo ja nie mogę się zdecydować :/


Trochę dziwne to pytanie. Jak chcesz, to kup. jak nie to nie.
O to co zjeść na obiad też nas zapytasz? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 13:19, Pajonk78 napisał:

Doskonale o tym wiem tylko, że... gram uczciwie i nie bawię się w takie podchody. ;)

Ty to nazywasz nieuczciwą grą?Jak dla mnie to jest jak najbardziej uczciwe i dobre rizwiązanie :D PRzynajmniej nie musiałbyś sie tak pieścić z maxem survivora.Swoją drogą ostatnio widziałem 2 L.Survivorów :D

Walgierz->jeśli zrobiłeś to solo no to gratsy.Jeśli nie to wiesz co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:04, walgierz napisał:

Dokładnie, ani jednego golda. Nawet fioletu ^^
Może w nocy, gdy farmiących mniej, byłoby lepiej...


To ja za bardzo nie pocieszę, właśnie skończyłem farm run w jednym z najbardziej obleganych miejsc przez wojowników... 4 goldy + wytrych + jakiś barwnik + szafir :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:26, Lord Asgaroth napisał:

To ja za bardzo nie pocieszę, właśnie skończyłem farm run w jednym z najbardziej obleganych miejsc przez wojowników... 4 goldy + wytrych + jakiś barwnik + szafir :]


Minister Cho''s Estate? Czy gdzieś indziej? Pofarmiłbym warkiem, bo ostatnio tylko monczką...

--> Jarzy
Przy grze Mo/D 55 hp towarzystwo tylko zawadza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:26, Lord Asgaroth napisał:

To ja za bardzo nie pocieszę, właśnie skończyłem farm run w jednym z najbardziej obleganych
miejsc przez wojowników... 4 goldy + wytrych + jakiś barwnik + szafir :]

Hulking Stone Elementale? ;)

Ja sobie latam ostatnio właśnie po Minister Cho''s Estate na HM asasynką. Póki co to raczej się wisdom title szybciej powiększa niż stan konta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:56, Krejt napisał:

> To ja za bardzo nie pocieszę, właśnie skończyłem farm run w jednym z najbardziej obleganych

> miejsc przez wojowników... 4 goldy + wytrych + jakiś barwnik + szafir :]
Hulking Stone Elementale? ;)

Ja sobie latam ostatnio właśnie po Minister Cho''s Estate na HM asasynką. Póki co to raczej
się wisdom title szybciej powiększa niż stan konta. :P


tak jest, męczę od czasu do czasu te kamulce przeklęte ;-) co prawda nie zawsze jest tak dobrze, ale zbieram te punkciki do wisdom title lvl2:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować