Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 13:49, Jarzy napisał:

Tak samo jak zdobywanie kolejnych stopni uznania u Luxonów-w zasadzie jedyna opcja to AB,nie to co u Kurzicków-nudne do cna FFF.


A ja nabijając punkty Luxonów dla mojej necro odkryłem quest The Jade Arena. W ciągu trochę ponad godziny zdobyłem 3,2k punktów uznania (8x400, jeden run to niecałe 10 minut). Wiem, że na AB można w tym czasie więcej i nie ma takiej monotonii, ale zawsze to jakaś alternatywa ;]
Ten quest to coś nowego, czy był od dawna? Bo jak robiłem fabułę F moim warkiem, to nie pamiętam bym się natknął na to zadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OmG: ściąga sięten uptade z 10 minut, wlączam mapę i normalnie osz ty **** ja **** mi sięna usta cisneło ! Wow normalnie szok :D Nie wiedziałem że Shiverpeaki tak sięciągną daleko i w ogóle szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 09:51, Liop napisał:

ehh. znowu zwiększenie doświadczenia za zdobyte umiejętności elitarne. Wątpie żeby ktoś się
zainteresował i tylko ze względy na weekend ciepnął się na elitarne umjejętności. Nuuuda


mnie tez troche to ruszylo. te skille ktore chcialem miec zdobylem podczas ostatniego bonusu dotyczacego elitek, a sam sie spodziewalem jakiegos zwiekszenia dropa np goldow albo 2x wiecej lb points bo ss mi juz sie nie przyda (mam legendary s)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście quest jest od początku GWF.Znam go-czasem jak mi brakuje do pełnego 5k LF to wpadam tam i robie "furore" :P Fajny quest,szczególnie jeśli typy ustawią sie pod ścianą blisko siebie i akurat,zupełnie przypadkiem,jesteś Splinter Barragerem albo Critical Barragerem :D Jeśli będziesz chętny to moge pare razy pobiedz tam z Tobą i ponabijamy nieco pkt. :D Dziś miałem pół dnia robić AB,ale jak dla mnie Ancestral Lands to totalnie porypana mapa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 13:49, Jarzy napisał:

Apropos AB to na ostatniej mapie u Kurzicków jest naprawde ciężko wygrać :/ Podójne FL nie
są warte zachodu jak dla mnie :/


Ogólnie ta mapa jest prosta, ale ludzie są głupi. Dawniej bez problemu się na niej wygrywało. W tej chwili ludzie cisną na siłę do twierdzy i w niej zostają, bo cały czas pojawiają się kurcikowie, więc jest co robić. W tym czasie brygada kurcicków zdobywa 5 punktów na zewnątrz. Nie raz miałem sytuację, że mamy 5 kaplic zajętych, ponad 100 pkt więcej niż przeciwnik a i tak przegrywamy bo idioci marnują czas na twierdzę. A jak się odezwiesz, żeby nie wchodzili to wyzwą cię od nooba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 14:50, Jarzy napisał:

Jeśli będziesz chętny to moge pare razy pobiedz tam z Tobą i ponabijamy nieco pkt. :D


Zgłoszę się jak mi przyjdzie ponabijać punkty dla rangerki i monczki :)
Jakoś nabijanie punktów Kurzików idzie łatwiej (nwet na AB nie muszę wchodzić), a dla Luxonów muszę robić te powtarzalne questy...
Z drugiej strony obiecałem sobie w imię lojalności nie walczyć po stronie Luxonów na żadnym Aspenwoodzie ;]
Zasady to zasady :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W apdejcie jest po prostu pierwsza porcja danych niezbędnych do grania w GW:EN, stąd jego rozmiar. To samo było przed premierą F i NF.
Najbardziej mnie wkurza, że znowu namieszano coś z kolorami i Warrior Primeval pomalowany na czarno nie jest już czarny tylko taki zielono-żółto-sraczkowaty. Mam nadzieję że coś z tym zrobią, bo inaczej 5 czarnych farbek w pisdoo, bo patrzeć się na to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 01:07, BuuBuu napisał:

GUILD WARS pod LINUXEM!!!! Czy ktoś z was gra w GW na linuxie???? Są jakieś problemy z instalacją
czy nie ma żadnych??

Jesteś już delegatem to powinieneś wiedzieć, że nie trzeba używać caps locka, pięciu wykrzykników i pięciu znaków zapytania. A chcesz odpalać gw pod linuxem znaczy, że masz pewne pojęcie o linuxie.

W każdym razie sprawa wygląda tak: gwg jest tylko w formie programów .exe i wykorzystuje dx9, ale może też chodzić pod dx8. Jeżeli wiesz co nieco o linie, to już więcej tłumaczyć ci nie trzeba. Jeżeli nie, to:
- gw samego z siebie nie odpalisz pod linem
- gw nie odpalisz w pełni używając wine
- gw odpalisz z użyciem cenegi, ale będzie to mniej wydajne i mogą występować problemy z grafiką (Ja się w to długo nie bawiłem, ale udało mi się odpalić gw bez aa oraz zdarzało się, że niektóre tekstury były przezroczyste.)

Jeżeli dowiesz się jeszcze czegoś o gw pod linem to daj mi znać np przez gg (nr w gs''ie) ponieważ mnie to interesuje, ale na chwilę obecną, to twierdzę, że da się grać, ale lepiej pod windowsem.

@kamciu609 - Jest spora aktualizacja, pogrzebali w grafice, interfejsie, doa i prawdopodobnie dali gwen. Jeżeli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć, to zapraszam na gw.pl albo gwwiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 16:20, Sith66 napisał:

Właśnie dostałem paczkę, ceremonia otwarcie pudełka już za mną, a teraz instaluję grę !! Hura
!!


Przygotuj sie na dużo ściągania na początek, w tym czasie zapraszam do poczytania kilku dobrych stron, tudzież intrukcji
www.guildwars.pl
http://guildwars.gram.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 16:20, Sith66 napisał:

Właśnie dostałem paczkę, ceremonia otwarcie pudełka już za mną, a teraz instaluję grę !! Hura
!!


A możesz coś powiedzieć jak wyglądała "owa" ceremonia? :D Bo moja sztuka Guild Wars była położona na kamiennym stole. Najpierw nastąpiło śpiewanie pieśni a potem otworzenie pudełka :) Nie no żartuje ;p Naprawdę otworzyłem GW jak jechałem samochodem :) Życzę miłego updatowania i grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 17:04, kamciu609 napisał:

starłem zamocno kod i niewidze 3 znaczków, co mam zrobić?


spytać mamy gdzie są żyletki ;) a tak na serio... nie chce mi się wierzyć, że starły się tak mocno... jeśli jednak, masz tylko 999 kombinacji do sprawdzenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 17:04, kamciu609 napisał:

starłem zamocno kod i niewidze 3 znaczków, co mam zrobić?


a w jakiej czesci?

bo zdrapka byla chyba tylko w Factions (ale tam kod jest wydrukowany wewnatrz plastiku karty) 8|

chyba za masz jakis felerny egzemplarz, wtedy skontaktuj sie z odpowiednimi sluzbami :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 17:39, lordfett napisał:

> starłem zamocno kod i niewidze 3 znaczków, co mam zrobić?

spytać mamy gdzie są żyletki ;) a tak na serio... nie chce mi się wierzyć, że starły się tak
mocno... jeśli jednak, masz tylko 999 kombinacji do sprawdzenia ;D

Mi też nie chce, ale jeżeli tak, to go zmartwię: tych kombinacji jest 46656 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde,jak ja grałem to nie było komu bronić kaplic.K latali mega mobem i odbijali wszystko po kolei :/ Mapa nieduża i nie ma gdzie waić jak K atakują :/

Walgierz->głupie zasady.Ja tam zdobywam czasem factiony z questów,czasem z AB.Ale musze przyznać,że o wiele większy komfort mam po stronie L :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować