Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 17:58, Sith66 napisał:

Jak odpalić polską wersję, bo jak gram to jest po ang.?
Spoko będę grał po ang. jak się zapoznam z grą.


F11
wybierz język polski
gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 18:03, walgierz napisał:

> Jak odpalić polską wersję, bo jak gram to jest po ang.?
> Spoko będę grał po ang. jak się zapoznam z grą.

F11
wybierz język polski
gotowe.


OK. Dzięki.
Sorry za takie pytania. Poczytam instrukcję wieczorem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 17:58, Sith66 napisał:

Jak odpalić polską wersję, bo jak gram to jest po ang.?

F11 -> Language -> Polish.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 17:39, lordfett napisał:

> starłem zamocno kod i niewidze 3 znaczków, co mam zrobić?

spytać mamy gdzie są żyletki ;) a tak na serio... nie chce mi się wierzyć, że starły się tak
mocno... jeśli jednak, masz tylko 999 kombinacji do sprawdzenia ;D


Oj, raczej grubo więcej, bo dochodzą jeszcze literki :P A w tym przypadku kombinacji może już być już chyba tysiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 17:45, Arkadiusz napisał:

> starłem zamocno kod i niewidze 3 znaczków, co mam zrobić?

a w jakiej czesci?

bo zdrapka byla chyba tylko w Factions (ale tam kod jest wydrukowany wewnatrz plastiku karty)
8|

chyba za masz jakis felerny egzemplarz, wtedy skontaktuj sie z odpowiednimi sluzbami :P:P:P



nightfall, taka karta cienka i sie starło strzelam dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 20:38, Budo napisał:

Czemu nie, niedługo zdobędziesz na tyle kasy, że będzie Cie stać bez problemu na komplet pod
każdą broń, zestaw tylko na jeden typ broni ogranicza i może sie nudzić ;]
Aha i nie napisałem, że są lepsze, napisałem że nie są gorsze :)
Powiedziałbym że wszystkie bronie wara w gw są równorzędne.

Dobra, jeden problem z glowy (kasa), ale jeszcze umiejetnosci. Tak jak juz tutaj wspominalem, koncentruje sie na PvP, wiec nie bede tracil pkt. baltazara na odblokowanie wszystkiego, a potem wybor tego jedynego ;P Ale skoro twierdzisz ze wszystkike bronie sa rowne, to czemu mloty maja tak malo zwolennikow? Przeciez robia kolosalne wrazenie, i w ogole sa cudowne (no dobra, moze dla mnie, ale mimo wszystko malo jest "mlociarzy").

Dnia 17.07.2007 o 20:38, Budo napisał:

Przebierać można nawet lepiej, bo młoty sa bardzo tanie, a jest wiele bardzo ładnych skinów-
moim faworytem jest The Ice Breaker, ten młot jest po prostu piękny :P
Uprgade''y są tańsze niż w mieczach czy toporach, ale ze sprzedażą jest kiepsko ze względu
na niskie ceny młotów- no ale szanujący sie warrior robi customize swojej broni ;]

Aha, czyli "kup i nieoddawaj"... Ale jesli upgrade jest tanszy, to jest chyba ok.

PS Daj jeszcze jakis argument na mloty, chce sie w nich specjalizowac, ale boje sie ze nie spisza sie w PvP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sie wtrącić w pogaduche.No więc:jak komuś przyje...dziesz młotem to możesz go powalić na glebe na kilka sekund.Ojoj?Że co?Że mnich nie może leczyć "na leżąco" :P ?Jakie to straszne!Głupie młoty :[ PRzede wszystkim jak komuś dobrze przysuniesz i poślesz go na glebe to więcej nic nie zrobi.Jeśli dodatkowo podleci jakiś zabójca i zrobi swoje kombo to ofiara na pewno już nie wstanie!Młoty są wolne i dlatego mają mało chętnych.Ale dzięki powalaniu przeciwnika można poczuć moc!Oooooj tak!No i trzeba troche więcej umiejętności w walce młotem,bo tracisz te dodatkowe 16do pancerza z tarczy.

BTW-czy mnie sie wydaje czy GW nadal sie nieco haczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 18:13, Sth`Devilish napisał:

Oj, raczej grubo więcej, bo dochodzą jeszcze literki :P A w tym przypadku kombinacji może już
być już chyba tysiące :D


Zapomniałem, że nie tylko cyfry znajdują się w kodach GW ;) Ale jak widać kamciu609 poradził sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wolne i traci się punkty tarczy (dostajesz jakieś 2/5 obrażeń więcej bez tarczy, boli jeszcze bardziej przy używaniu Healing Signet). Jak szukasz dobre combo to polecam Davastating Hammer --> Fierce Blow --> Hammer Bash --> Crushing Blow. Dodaj Enraging Charge, res, Healing Signet, włóż coś w wolny slot (np. Bulls Strike) i masz build.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 19:28, marcin1930 napisał:

Dobra, jeden problem z glowy (kasa), ale jeszcze umiejetnosci. Tak jak juz tutaj wspominalem,
koncentruje sie na PvP, wiec nie bede tracil pkt. baltazara na odblokowanie wszystkiego, a
potem wybor tego jedynego ;P


Na pewno warto zaznajomić się z buildami na hammer, odblokowałbym Dwarven Battle Stance, Devastating Hammer, Crushing Blow, Counter Blow, Heavy Blow... to podstawowe skille na młotek...

Dnia 18.07.2007 o 19:28, marcin1930 napisał:

Ale skoro twierdzisz ze wszystkike bronie sa rowne, to czemu mloty
maja tak malo zwolennikow?


Ludzie nie lubią w nich tego, że mają małą prędkość ataku (którą bez problemu da się zwiększyć skillami) oraz że nie mozna nosić tarczy.

Dnia 18.07.2007 o 19:28, marcin1930 napisał:

PS Daj jeszcze jakis argument na mloty, chce sie w nich specjalizowac, ale boje sie ze nie
spisza sie w PvP...


Jeszcze jakieś? Chyba wszystkie wymieniłem, dalej już musisz sam próbować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. co z tego, że można im zwiększyć prędkość ataku? Mieczom/Toporom też można, i wtedy znowu młoty są daleko w tyle, po prostu są wolniejsze i już. Dwarven Battle Stance to raczej fun skill (tak jak Thunderclap), wystarczy biegać, bo go unieszkodliwić (nie ma speed buffu),a dobrym monkom w ogóle nie przeszkodzi. Można się nim pobawić, ale dopiero po odblokowaniu Devastating Hammer i Backbreaker, one są zdecydowanie ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 20:28, DragonLord napisał:

Można się nim pobawić, ale dopiero po odblokowaniu Devastating
Hammer i Backbreaker, one są zdecydowanie ważniejsze.


zależy o jakim pvp mówimy, na Ra/Ta/Ha wiadomo że ten skill tyłka nie urywa, lepsze są tam komba z kd, to wiadomo. Dwarven nadaje sie bardziej na luźniejsze sytuacje, pve tudzież ab. Gdy mi monk ucieka odpalam sprint/ rush i jadę go w ten sposób, ale uciekać zaczynają dopiero jak już są mocno nadwyrężeni.

Żeby nie było, parę buildów na hammer z wiki
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:W/A_Death''s_Charge_Hammer_Spiker
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:W/E_Linebacker
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:W/any_Earthshaker
wszystkie w kategorii "great" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wszystkie bezużyteczne dla Marcina, który w HA/GvG na razie raczej nie będzie grał. Tylko pierwszy ma self-heal, ale i tak nie robi furory (próbowałem nim grać, bez zgrania nie ma mocy).

@Marcin - musisz wykupić Stonefist Insignia w pierwszej kolejności, jeśli będziesz chciał przewracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 22:12, Sith66 napisał:

Macie jakieś ważne rady jak dobrze zacząć grę wojownikiem (miecze)?
I jaką profesję dodatkową wybrać ?


Heh, rad żadnych nie ma bo nic szczegołnego doradzić sięnei da - po prostu pakujesz AP do Swordmanship i już.
Druga klasa - dla początkującego najlepszy jest monk, a niektóre buildy są całkiem wporzo.
Bardziej skomplikowane może byc na elementalsitę ze skillem Conjure frost np i swordem co zadajędmg od mrozu. Lub cokolwiek innego, można robić przeróżne kombinacje, buildy i czerpać z tego radość i te sprawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować