Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Nie martwiłbym się zbytnio z Factions. Do gry wystaczy Ci karta z kluczem aktywacyjnym. To wszystko. W pudełku znajdziejsz jeszcze plakat, instrukcję i kupe ulotek. Gdy Factions debiutowało, to CDP postanowiło uprzyjemnić graczom kupowanie i udostępniło dwie werjse pudełek: Assassina (niebieskie) i Ritualist (czerwone). Obie wersje są poświęcone poprostu nowym profesjom dostępnymi w Factions. Wybierz wersję tańszą, no i pudełko które Ci się wizualnie bardziej podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 15:55, Krejt napisał:

Obydwa wydania Factions różnią się TYLKO pudełkiem. Nie trzeba nic więcej tłumaczyć.
Więc jeśli nie masz jakichś szczególnych preferencji kolorystycznych, bierz tańsze wydanie.


Dzięki. Jeśli o mnie chodzi, to bardziej podoba mi się pudełko Ritualist (czerwone). Akurat w innych sklepach (poza gram.pl) jest ono droższe, nawet o 20-30 zł.

Wiem, że upierdliwe ze mnie stworzenie, ale czy ktoś może mi powiedzieć, DLACZEGO jest różna cena, skoro wydania są IDENTYCZNE???
Bo nie wierzę, że chodzi o cenę kolorów farby (czerwonej i niebieskiej), zastosowanej na tych pudełkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 16:00, GearHead napisał:

Wiem, że upierdliwe ze mnie stworzenie, ale czy ktoś może mi powiedzieć, DLACZEGO jest różna
cena, skoro wydania są IDENTYCZNE???
Bo nie wierzę, że chodzi o cenę kolorów farby (czerwonej i niebieskiej), zastosowanej na tych
pudełkach....


o rany...po prostu, bo tak, bo ktoś jest leniwy, bo ktoś jest gapowaty i nie zmienił cen. I tyle, tylko tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, jak wydają jakąś grę w serii np. platynowej. W pudełku oznaczonym "Platynowa Kolekcja" kupisz grę za 60zł. A jak znajdziesz w tym samym sklepie pudełko bez tego napisu (z wersji premierowej), to za nie bulisz 120zł. Tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to cos czuje, ze moja Meska pancerza nie zmieni :/... Moze w pozniejszym terminie jak zobacze jak to wyglada pokolorowane na dany kolor, bo obecnie to jako-tako podoba mi sie pancerz ponizej:
http://s183.photobucket.com/albums/x199/xoogwscreens/?action=view¤t=mesmerfemale4fq2.jpg

Ale ja generalnie o czyms innym. Jak to teraz bedzie z GMC Tyrii? To, ze tytulu sie nie straci to wiem, ale co z osobami, ktore go jeszcze nie wymaksowaly? Czy przechodzac przez lokacje z dodatku, bede mogl sobie dobic ostatnie 5% do ''setki'' ;). Pewnie nie, ale spytac nie zaszkodzi ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Padł pomysł, że będzie osobny tytuł w stylu dungeon cartographer nie mający nic wspólnego z tyrian cartographer... to byłoby logiczne i nikogo nie krzywdziło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 16:18, Piotrek K. napisał:

Ale ja generalnie o czyms innym. Jak to teraz bedzie z GMC Tyrii? To, ze tytulu sie nie straci
to wiem, ale co z osobami, ktore go jeszcze nie wymaksowaly? Czy przechodzac przez lokacje
z dodatku, bede mogl sobie dobic ostatnie 5% do ''setki'' ;). Pewnie nie, ale spytac nie zaszkodzi
;)...


Tereny z GW:EN nie będą oddziaływać na GMC Tyrii... Najprawdopodobniej dodatek otrzyma własny tytuł lub nie będzie go miał wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 16:12, Konrad512 napisał:

To jest tak, jak wydają jakąś grę w serii np. platynowej. W pudełku oznaczonym "Platynowa Kolekcja"
kupisz grę za 60zł. A jak znajdziesz w tym samym sklepie pudełko bez tego napisu (z wersji premierowej),
to za nie bulisz 120zł. Tak już jest.


Premierowa edycja, a Platynowa Kolekcja, to coś z goła innego. Różnią się ceną, bo różni je czas wydania (często długi), różna jest też zawartość pudełka. Stąd mamy wydania za 120 zł (bogatsze) i za 60 zł (uboższe). Tu nie ma absolutnie żadnego dylematu.
Natomiast przy grze, która ma różnić się tylko pudełkiem, ja oczekuję identycznej czeny. Jeśli tak nie jes, to zadaję pytanie DLACZEGO tak nie jest. I stąd też moje wywody na ten temat.

Kilka minut temu dopiero, przeczytałem co napisał DragonLord, o leniwych pracownikach gram.pl i poniekąd jestem w stanie w to uwierzyć, choć nie do końca.

Piszecie - bierz tańszą! OK, ale akurat bardziej podoba mi się pudełko czerwone (droższe) i co? Napiszecie pewnie - to bierz droższą?? Ale po pierwsze:
1. Dlaczego mam płacić więcej, tylko dla samego pudełka?
2. Jeśli za (wg mnie) ładniejsze pudełko mam zapłacić więcej, to dlaczego mam płacić za błędy - jak to DragonLord napisał - leniwych pracowników gram.pl ??

Po prostu nienawidzę niedomówień. Ale skoro jedynym wytłumaczeniem takiego stanu rzeczy jest leniwość pracowników gram.pl, to nie mam pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo leniwość pracownika sklepu. Nigdy nie wiadomo. Ja bym zrobił tak: jeżeli pudełko czerwone Ci się bardziej podoba, a np jest tańsze na gram.pl, to albo bierz czerwone na gram.pl (można brać za pobraniem), albo weź tańsze, niebieskie pudełko w normalnym sklepie. Nie ma co przepłacać za marne pudełko którego nie ujrzysz po odłożeniu na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 14:28, Astropath napisał:

> Proszę o wycene.

Sprzedałeś już? Jeśli nie, to mogę dać ci 5k za to. Dla mnicha mi potrzebne ^^

IGN ==> Necrarch Carstein
ale wpierw tu się odezwij, bo narazie do gry nie wchodzę.


Sprzedane, potrzebuje pilnie kasy.
Będę wieczorem (ok 21) to się odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 16:51, Konrad512 napisał:

Ja bym zrobił tak: jeżeli pudełko czerwone Ci się bardziej podoba, a np jest tańsze na gram.pl,
to albo bierz czerwone na gram.pl (można brać za pobraniem)...


Jeśli nie znajdę taniej tego czerwonego nigdzie indziej to kupię na gram.pl, ale muszę wtedy doliczyć koszt wysyłki, więc może wtedy wezmę coś jeszcze... Prophecies?

Dnia 21.07.2007 o 16:51, Konrad512 napisał:

albo weź tańsze, niebieskie pudełko w normalnym sklepie. Nie ma co przepłacać za marne pudełko
którego nie ujrzysz po odłożeniu na półkę.


Wiem, ale niebieskie moim zdaniem wygląda gorzej - bardziej dziecinnie :-) Kojarzy mi się z Pokemonami, Mangha, czy jak to się tam nazywa - a tego nie cierpię :)

Dzięki za porady. Będę szukał czerwonego w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 17:38, GearHead napisał:

Jeśli nie znajdę taniej tego czerwonego nigdzie indziej to kupię na gram.pl, ale muszę wtedy
doliczyć koszt wysyłki, więc może wtedy wezmę coś jeszcze... Prophecies?


Prophecies to zdecydowanie dobry wybór. Jak masz kasę, chęci i czas, to zdecydowanie możesz brać Prophecies i Factions w jednej paczce żeby nie płacić dwa razy za przesyłkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 15:59, Jarzy napisał:

A to gad z tego Ziloh!Powiedział mi,że rici nie dostaną tej broni :/ Już ja go ści



Mylić się rzeczą ludzką jest, tylko przyznać się do tego to jest czym się od nich różnimy, a więc sory Jarzy nie doczytałem, mój błąd, za który Cię przepraszam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 14:21, GearHead napisał:

Chodzi o to, że na pudełku są identyczne informacje. Zatem z jednej strony, mamy na OBU pudełkach
ten sam znaczek (CDP PL), ale TYLKO w skepie gram.pl przy opisie jest że: "Pudełko z grą
i instrukcja w języku angielskim"
- mimo, iż jest logo CDP-PL...


Same gry z serii Guild Wars bez względu na to gdzie i jak je kupisz są takie same i w dowolnym wybranym języku (instalują się wszystkie, w tym polski i angielski). Jedyne różnice powodowane są tym, że pierwsze dwie kampanie (Prophecies i Factions) doczekały się potem w Polsce nowych wydań, zawierających dodatkowe bonusy (m.in. plakat dwustronny, plyta CD z soundtrackiem, klucz aktywujący nowe bronie w grze), gry na DVD (zamiast CD), instrukcje po polsku i nieco lepiej przygotowane okładki pudełek (cechuje je napis PC-DVD Rom w lewym górnym rogu).

Sam kilka dni temu zamówiłem w sklepie gram.pl GW:P i GW:F i otrzymałem najnowsze wydanie GW:P (czyli te na DVD i z bonusami) oraz - niestety - tylko premierowe wydanie GW:F, zawierające 2 x CD z grą, instrukcję po angielsku, plakat dwustronny oraz kartę pomocy podręcznej w 3 językach (polski, czeski i bodajże słowacki), naturalnie wraz z kluczem aktywacyjnym do gry :)

Tak czy siak - różnicy to wielkiej nie robi, aczkolwiek sam z powodu tego, że mam chopla na punkcie wyglądu okładek i różnic pomiędzy nowszymi a starszymi wydaniami, to wolałbym mieć GW:F w nowym wydaniu, na DVD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, jak odkryć cały obszar ogrodu seborihn?? bo wchodząc do niego przez misję, strażnicy nie puszczają mnie na tereny poza tą "areną", a wchodząc z zewnątrz, to już jest inna mapa (ogród jest "corrupted"). jak do cholery odkryć całą plansze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować