Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mylić się rzeczą ludzką jest, tylko przyznać się do tego to jest czym się od nich różnimy,

Dnia 21.07.2007 o 18:12, Ziloh napisał:

a więc sory Jarzy nie doczytałem, mój błąd, za który Cię przepraszam.:)

To raczej taki pozytywny błąd,bo dzięki niemu dowiedzieliśmy sie obaj,że Hourglass jednak będzie w każdej wersji :> Bardzo milusio.Dla mnie pre order bez 2 zdan.Moze tym razem CDP to spieprzy dostawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zmieniełem zdanie na temat dis polskich ;/

To jest poprostu CHORE! Ciągłe teksty typu:
Ku***, Pier** itd. itd. Aż żal ;/
Myślałem że Polska ma więcej kultury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 22:59, Marioo55 napisał:

Chyba jednak zmieniełem zdanie na temat dis polskich ;/

To jest poprostu CHORE! Ciągłe teksty typu:
Ku***, Pier** itd. itd. Aż żal ;/
Myślałem że Polska ma więcej kultury...


LoL, ja jeszcze lepsze widzialem jak sie klucili :P zacytuje 1 text "matka ci robi lo*a jak doda i m*rszczy kapucyna jak mandarnyna"

raz nawet były wrzuty na giertycha, to było spox "giertych n00b"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem nawet cyber-sex na polskim dystrykcie o.O Innym razem zaś podbiegł do mnie jakiś koleś i "Looking for polish people to take me for <nazwa misji>" i się nie chciał odczepić :P A najgorsze jest to, że mnie wrzuca na polski dystrykt mimowolnie i muszę to znosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho ''kultury'' z dystryktów PL nie musimy koniecznie przenosić na forum. Pozostawmy ja tam gdzie się (niestety) zalęgła i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 23:20, Sth`Devilish napisał:

A ja widziałem nawet cyber-sex na polskim dystrykcie o.O Innym razem zaś podbiegł do mnie jakiś
koleś i "Looking for polish people to take me for <nazwa misji>" i się nie chciał odczepić
:P A najgorsze jest to, że mnie wrzuca na polski dystrykt mimowolnie i muszę to znosić...


Jeżeli znasz angielski, polecam wybranie tego języka jako domyślnego :P Problem polskich disów wybierających się automatycznie zniknie szybciej, niż możesz to sobie wyobrazić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 23:23, Graffis napisał:

Imho ''kultury'' z dystryktów PL nie musimy koniecznie przenosić na forum. Pozostawmy ja tam
gdzie się (niestety) zalęgła i już.


Graj na angielskiej wersji i koniec, mnie domyślnie wywala na common :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 23:38, Budo napisał:

Graj na angielskiej wersji i koniec, mnie domyślnie wywala na common :)

Tak też czynię od zawsze, chodziło mi o to, by nie zrobił sie tu festiwal kto jakie bluzgi na polskich dystryktach przeczytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 00:02, Tovaries napisał:

1) prosze o wycene 2) czy ktos orientuje sie po ile sa perfecty z tym skinem?

Sprawdziłem w temacie Pc na Guru( http://www.guildwarsguru.com/forum/forumdisplay.php?f=39).Napisane jest tam,że Eternal Bow z req.9 to koszt rzędu 100-150k.Ja bym raczej stawiał na dolną granicę.HM sprawił,że złote lecą częściej,ale a drugiej strony nie wiem jak drop Eternalów.W każdym razie łuk ma miejsce na inskrypcje,więc możesz troche hajsu oczekiwać za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 00:02, Tovaries napisał:

1) prosze o wycene 2) czy ktos orientuje sie po ile sa perfecty z tym skinem?

Poprawim sie.Post z wyceną jest dośc stary a ceny poszły z czaem w dół,więc spodziewał bym sie za ten łuk z 50-60k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 00:10, Chrno napisał:

Czesc mam juz GWNF i chcial bym sobie kupic tylko klucz do innej kampani ktos wie gdzie

Sklep online w grze. Kompletnie nieopłacalne, no ale jeśli zależy ci tylko na kluczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 20:39, Ziloh napisał:

Mudra mam wielką prośbę do Ciebie jak byś mógł potrzymać dla mnie tego Drago''s Flatbow byłbym
bardzo wdzięczny, ostatio dużo kasy wydałem na upy, więc trzeba odnowić fundusze.


Wybacz, ze odpowiadam tak pozno. Niestety mialem rozbrat (i zreszta spodziewam sie kolejnego ;/ ) z klawiatura. Co do tego Flatbow''a ... przemyslalem cala sprawe, i jako ze teraz odbilem sie od finansowego dna to poki co sprzedawal go nie bede. Sorki. Tak czy siak mam dla Ciebie dobra rade. Pewnie nie odkrywam zadnej Ameryki (ba nawet mi to przez mysl nie przeszlo) ale wez sobie trzech herosów, dwóch henchów i ekipa 6/8 biegaj po Sorrows - zielone leca jak szalone ;-) przy odrobinie szczescia Drago''s tez wypadnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 01:03, Yanek12 napisał:

chłopaki a wy co myślicie o tych polskich discach moim zdaniem jest to z jednej strony fajneee
a z drugiej zaś pełno tam zawsze bedzie noobów.


ja już żałuję tej zmiany...szczeniacka "kultura" mnie po prostu przeraziła. Dzisiaj próbowałem wziąć udział w "imprezie powitalnej" dla polskiego disu... po prostu porażka totalna. Po jakimś czasie ludzie się tylko podniecali kim to oni nie są na forum (zapewne guildwars.pl).
Co mnie zaintrygowało...zanim pojawiły się polskie dystrykty, to polaków, a raczej języka polskiego nie było tak wiele. A tu nagle się okazało, że cała masa ludzi jednak umie pisać...oczywiście kompletnie nie na poziomie, ale jednak... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 02:08, 4exe napisał:

Witam, mam takie pytanko jak ulepszać itemy za pomocą tego?


Z tego itemu za pomocą expert albo superior salvage kitu, możesz wyjąć runę i insygnie, dzięki którym po dwukrotnym kliknięciu na runę, bądź insygnię będziesz mógł ulepszyć część armoru. Należy zwrócić uwagę dla kogo runa bądź insygnia się nadaje. Widzę że masz monka, więc będziesz mógł użyć na nim insygni (czyli to co daje + energy) ale runa nadaje się tylko dla elementalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po mojej dwutygodniowej nieobecności, popływałem, pośpiewałem, poopalałem się, czas nadrobić zaległości w napromieniowaniu ^^

Ze wstępnego przeglądania changelogów/forum/forum gildiowego wysnuwam jeden wniosek - będzie się działo! ...za jakieś 2136 ściągniętych plików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować