Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2007 o 11:18, boogie85 napisał:

Samotna gra mnie nudzi, dlatego wolę grać z ludźmi, a że mam szczęście być w pomocnej gildii to ze znalezieniem pomocy nie ma większych problemów. GW mi się spodobał własnie ze wzgledu na kontakt z graczami, wspólne wyprawy.


Hehehe. No rzeczywiście, gra nabiera wręcz magii, gdy zbierze się 8 osób na jakąś wyprawę i wejdą na TSa. Ubaw po pachy - niezależnie, czy się stoi czy akuratnie dostało czapę ;)
Co tu dużo gadać - henie są bardzo przydatne i często z nich korzystam, ale przyjemność z grania czerpie się większą wtedy, gdy można pograć ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 09:43, Pajonk78 napisał:

> ...znajść ...
Jasne: trzeba szukać, a nie "szókadź" - patrząc jak piszesz wcale nie dziwi mnie, że niczego
znaleźć nie możesz. :P



ha, ja w żadnym poście nie napisałem słowa "szókadź" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sebelkeh jest prościutki na maxa!Bez problemu robie go przy pomocy ,zdaje sie ,podwójnego SF spajku.Od dawna z żywymi ludźmi nie gram,bo sie nie opłaca.Co najwyżej pomagam ludziom z gildii albo czasem wezme ziomka na farm SS/LB(jeszcze tylko 4 postacie muszą dojść do 6 poziomu LB XD).

Pajonk->oj nie Splinter Barrager.Ten build wykorzystuje Spiritual Power czy cuś-taki elit co dorzuca 40pkt dmg do ataku.Do tego double shot,wielders boon i coś tam jeszcze.Fajny build i wygąda ciekawie.Przynajmniej jakaś alternatywa do tych męczących odgłosów czarów rytualistów :/ Te trzaski męczą słuch.
Avatara daje sie ubić bez problemu-tak twierdze i będe twierdził.Ja brałem 3 mnichów na wszelki wypadek,bo czasem durne pały skupiają sie bardziej na leczeniu trupów niż ekipy.Do tego mam jeszcze SF ele,więc myśle,że kim bym nie był to siła przebicia jest duża :D Jednak nie zmienia to faktu,że jak kolo sie przemieni to idzie jak kosiarka.

Boogie->u mnie licznik przeszedł 1100 godzin :D Niedawno ziomek mi mówił,że sie w chacie nudzi,bo pogra kilka h w jedną gre i mu sie nudzi.No bo w końcu ile można w jedną gre grać.Ja mu rzuciłem,że gram w GW ponad 1000h to zastygł z otwartą japą :D

Walgierz->zazdroszcze,że masz z kim na TS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jednak nie zmienia to faktu,że jak kolo sie przemieni to idzie jak kosiarka.

Dnia 24.07.2007 o 13:11, Jarzy napisał:


Właśnie załatwiłem skubańca, gdy był przemieniony - zależało mi na czasie, więc zaryzykowałem: adrenalina to dobra rzecz. :)

Dnia 24.07.2007 o 13:11, Jarzy napisał:

Boogie->u mnie licznik przeszedł 1100 godzin :D

>
Cholewcia ja mam coś około 1500 - co biorą pod uwagę fakt, że grę posiadam od premiery nie jest zbytnio zawyżonym wynikiem. ;)

Dnia 24.07.2007 o 13:11, Jarzy napisał:

Walgierz->zazdroszcze,że masz z kim na TS :D

>
Tia - to jest fajne. :D Ze mną to Walgierz może nawet na piwo skoczyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobiłem wreszcie 20lvl dla rangera i zrobiłem z niego R/N Touchera. Pięknie kosi na arenie chociaż mu zbroi nowej nie kupiłem i ma 40 arma:PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:11, Jarzy napisał:

Walgierz->zazdroszcze,że masz z kim na TS :D

Zabawna jest konfrontacja głosu z wyobrażeniem o kimś. Ja ponoć mam głos gimnazjalisty ;|
A TS bardzo się przydaje w nieco bardziej skomplikowanych misjach.

--> Pajonk

Dnia 24.07.2007 o 13:11, Jarzy napisał:

Cholewcia ja mam coś około 1500 - co biorą pod uwagę fakt, że grę posiadam od premiery nie jest zbytnio zawyżonym wynikiem. ;)

Ja się boję sprawdzić. 1000h na pewno minąłem.

Dnia 24.07.2007 o 13:11, Jarzy napisał:

Tia - to jest fajne. :D Ze mną to Walgierz może nawet na piwo skoczyć. :D

Hehehe. To nawet lepsze niż TS. Tylko expa się nie nabija ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:56, walgierz napisał:

Hehehe. To nawet lepsze niż TS. Tylko expa się nie nabija ;]

>
Sie wie - Drunkard za to może wzrosnąć. :D
Może dziś wreszcie pogram w GW: przez remont w mieszkaniu mam po prostu urwanie głowy - teraz mieszkamy u teściów, bo wyjechali na urlop, a dostępu do netu "broni" siostra mojej żony, więc z graniem jest naprawdę problem. :/ Poza tym nie wiem czy lapek żonki poradzi sobie z GW - na pewno będę po 21-szej, a jak się uda to i przed 19-tą zajrzę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:37, Budo napisał:

a ja ciągle czekam na nerf touchera...


Jaki nerf? Wszelkie zmiany w toucherze odbiłyby się negatywnie na innych możliwościach i buildach Rangera. Jakoś tego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raptem 1500h?Z cxzym do ludzi XD?Normalnie spodziewalem sie po Tobie lepszego wyniku :D
Tylko na piwo z Walgierzem chodzisz czy może na coś więcej? :P

DemonFex->ja zżeram toucherów na każdy posiłem Burning Shotem.Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 14:11, Jarzy napisał:

Raptem 1500h?Z cxzym do ludzi XD?Normalnie spodziewalem sie po Tobie lepszego wyniku :D

>
Ja tam nolifem nie byłem, nie jestem i być nie zamierzam. ;) Mam dużo innych zajęć oprócz grania - powiedzmy, że gram rekreacyjnie stąd taki, a nie inny wynik. Poza tym gram nie tylko w GW. ;)

Dnia 24.07.2007 o 14:11, Jarzy napisał:

Tylko na piwo z Walgierzem chodzisz czy może na coś więcej? :P

Nie pisałem, że chodzimy na piwo, tylko, że możemy - wszak z tego samego miasta jesteśmy. A Ty coś insynuujesz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 14:29, Pajonk78 napisał:

A Ty coś insynuujesz? :>


Jarzy gotów będzie przyjechać tam do Was, żebyście go też na piwo wzięli :P. Jak go nie weźmiecie otrzymacie wierszyk "komplementów" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 24.07.2007 o 13:11, Jarzy napisał:

Boogie->u mnie licznik przeszedł 1100 godzin :D Niedawno ziomek mi mówił,że sie w chacie
nudzi,bo pogra kilka h w jedną gre i mu sie nudzi.No bo w końcu ile można w jedną gre grać.Ja
mu rzuciłem,że gram w GW ponad 1000h to zastygł z otwartą japą :D

Hehe nie wiem czy osiągne az taki wynik, ale GW i tak jest gra w którą gram najdłużej, przebiła nawet Baldur''s Gate

Dnia 24.07.2007 o 13:11, Jarzy napisał:

Walgierz->zazdroszcze,że masz z kim na TS :D

Znajdź porządną gildię :D Ja w swojej czuje się dobrze, sojuszników tez mamy sympatycznych. Na kanałach nie ma buractwa, co się niestety zdarzało w innych sojuszach. Ludzi jest sporo więc zawsze jest z kim grać :P Gildiowe wypady do FoW czy Tombów mają już nawet na gildiowym forum temat gdzie nasz dyżurny pisarz robi sprawozdania. Można się pośmiać, a przeciez w końcu gramy dla rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 14:38, protason napisał:

pytanie do bardziej obcykanych, opłaca się kupować wytrych do skrzyń ?

wytrychów używa się w Trybie Zaawansowanym (Hard Mode) - tylko dzięki nim można otworzyć pojawiające się wtedy skrzynie. można ich też używać w trybie normalnym do otwierania zwykłych skrzyń, ale przy dużej szansie na zniszczenie wytrycha jest to IMO nieopłacalne.

Dnia 24.07.2007 o 14:38, protason napisał:

rozumiem że on się nigdy nie popsuje albo coś w tym stylu ?

no właśnie nie ;]
istnieje tylko 10% szans (zwiększa się wraz ze wzrostem pewnego tytułu, nazwa wyleciała mi z głowy) na zachowanie wytrycha. jeśli jednak ta sztuka się uda, to tym samym wytrychem można otworzyć drugą skrzynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 14:40, Pajonk78 napisał:

Wszystko na ten temat: http://gw.gamewikis.org/wiki/Lockpick - nie chce mi się tłumaczyć. ;)
Krótko: to czy wytrych się złamie czy nie zależy od dwóch tytułów - Lucky oraz Treasure Hunter
- im wyższy ich poziom tym lepiej.


dzięki, nie wiedziałem że są takie tytuły, czyli wychodzi na to że jednak nie warto, myślałem że kupując coś 30 razy drożej mamy pewność że to działa zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uff, dobrze że wczoraj nie kupiłem a przez chwilę miałem ochotę, 1500 poszłoby w błoto, przez te opisy podczas gdy się chce otworzyć skrzynię inaczej wyobrażałem sobie działanie wytrycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 11:42, kamciu609 napisał:

> > ...znajść ...
> Jasne: trzeba szukać, a nie "szókadź" - patrząc jak piszesz wcale nie dziwi mnie, że niczego

> znaleźć nie możesz. :P


ha, ja w żadnym poście nie napisałem słowa "szókadź" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować