Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2007 o 23:46, Jarzy napisał:

Generalnie teraz będe farmił A/E.Jednakże miejscami używam buildu,do którego link podałeś.Musze
tylko znaleźć drugiego łątwego w farmie bossa,żeby resetować Byzzyra.

Opyla się farmić Byzzyra? Byzzyr Benediction (czy jak to tam się zwie) kupiłem ostatnio za 500 golda. Chyba tylko dla elitarnych tomów :)

Dnia 26.07.2007 o 23:46, Jarzy napisał:

Sony->to miejsca znajduje sie w Desolation-tak jak napisał Walgierz.To jest świątynia w której robi sie quest Show of Force i właśnie można robienie tego questa na tym filmiku podziwiać.

Trzeba mieć tylko Rune of Doom chyba, bo inaczej strażnicy będą nieaktywni. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy sie opyla?Dla mnie tak :D Zawsze coś miłego wypadnie.Raz dostałem złoty Wicked Blade,15>50,req.9.Jednym słowem-perfekt.Jak ktoś chce kupić to prosze zgłaszać chęć :D Sam focus Byzzyra jest mało warty,ale jestem uzależniony od tych zilonych literek :D Jednak farmie go przede wszystkim dla elitów.W GWP niektóre elity to naprawde ciężka przeprawa.Coś czuje,że Abbadons Mouth kilka razy odwiedze.Jednak przynajmniej nie będe musiał lecieć do Mineral Springs po elita mnicha :D Co do farmu tomów to nie farmie tylko i wyłączenie Byzzyra.Planuje stuknąć też Scar Eatera(od razu wpadnie kilka fajnych lasek dla herosów mnichów :D).Być może Darkroot też swoje baty zbierze,bo elity aska w Cantha też będe zbierał :D
Wcześniej skupiałem sie tylko na robieniu misji itd.Obecnie wrócił mój farmerski nałóg i szybko nie zniknie :D Wszystko przez to,że postanowiłem robić Skill Huntera w Tyrii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak :) W GW mam to samo uzależnienie od zielonych literek...po postu podoba mi się ten kolor :P, a jaka adrenalina i trema jest zarazem kiedy myślisz, że może Ci wypaść takie cudo :P. W sumie i tak w moim przypadku kończy się na niczym i rozbiciem jakiegoś przedmiotu w moim domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 23:49, walgierz napisał:

Opyla się farmić Byzzyra? Byzzyr Benediction (czy jak to tam się zwie) kupiłem ostatnio za
500 golda. Chyba tylko dla elitarnych tomów :)

Kiedyś, przed Hard Modem może i się opłacało, ale ostatnio jak próbowałem sobie przypomnieć stare dobre/złe farmerskie czasy i wybrałem się na niego Ragerem, to po 10 próbach nie dropnął nic wartego uwagi...

@Jarzy
Skill Hunter to zabawa na tydzień niezbyt intensywnej gry ;P

@Łeber
Bleh, goldy ładniejsze :) Ale greeny dla hero jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, greeny są teraz tylko po to, żeby je rozdawać gildiowiczom. :) Bijąc bossa liczę bardziej na elite tomes i na spawn locked chesta przy jego grupce.

BajDeŁej, od kilku dni mam świeżą dostawę Scar Eaterów (4 sztuki), więc jak ktoś chętny na darmową monkową lagę dla siebie lub hero, to łapcie w grze pod Dagger of Madness. Choć akurat dziś będziecie musieli mieć niezłe szczęście żeby mnie dorwać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 08:23, Łeber napisał:

Taaak :) W GW mam to samo uzależnienie od zielonych literek...po postu podoba mi się ten kolor
:P, a jaka adrenalina i trema jest zarazem kiedy myślisz, że może Ci wypaść takie cudo :P.
W sumie i tak w moim przypadku kończy się na niczym i rozbiciem jakiegoś przedmiotu w moim
domu :)

Widze,że nie tylko ja mam zielone upodobania :D Wczoraj mogłem nieco zaspokoić swoje zapędy :) Woe Spreadery leciały jak głupie.Za drugim podejściem na Sessk wyskoczył mi elite necro tome.Dziś zrobie rundke po terenie kurzicków i skasuje paru frajerów na ich terenie :D

Qrczak->wiem wiem.Najtrudniejszy jest chyba SH w Tyrii,bo bossowie są głupio rozmieszczeni.Dobrze,że są elite tomy to chociaż czasem można sie wspomóc.

Krejt->oł rili?Charaszo,że Ty tak can''t po polskiemu gawarit :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:39, Jarzy napisał:

Krejt->oł rili?Charaszo,że Ty tak can''t po polskiemu gawarit :/

Krejt''s Post Speszyl Edyszyn for Yashy espeszeli:
"E tam, sałactwo jest teraz tylko po to, żeby je gawiedzi z cechu podarować. Idąc na szefa z ciężkim przedmiotem w łapsku mam nadzieję wygrzebać z jego zwłok stygnących kawał porządnej knigi tudzież zamek z sejfu jego porządnie wytrychem potraktować."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 11:10, Warrior Within napisał:

Poprosze o wycene czy któryś z tych itemów jest coś warty


Niestety - zielonki nie są max (być może za grosze kupi je ktoś dla niskolevelowej postaci), złoty itemik do mercha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko crap. Zapamiętaj: przedmiot bez max dmg to w 99% przypadków lipa. Jeśli ze staffa da się wyjąć +5 Energy to będzie jedynie za co dostaniesz trochę złota.
BTW: ceny zielonych przedmiotów możesz sprawdzać samodzielnie na GWGuru. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:43, Krejt napisał:

> Krejt->oł rili?Charaszo,że Ty tak can''t po polskiemu gawarit :/
Krejt''s Post Speszyl Edyszyn for Yashy espeszeli:
"E tam, sałactwo jest teraz tylko po to, żeby je gawiedzi z cechu podarować. Idąc na szefa
z ciężkim przedmiotem w łapsku mam nadzieję wygrzebać z jego zwłok stygnących kawał porządnej
knigi tudzież zamek z sejfu jego porządnie wytrychem potraktować."

To mi sie podoba :D Przynajmniej zabawnie a nie napakowane sztucznie anglikiem.Ja tam sie ciesze ze wszystkiego co wypadnie.Ciekawe za ile uda mi sie sprzedać złoty prezent od Byzzyra(perfekt Wicked Blade).

Warrior Within->zielone to totalny szajs.Możesz ewentualnie komuś sprzedać za 500g w Shing Jea.Ze złotego wyjmij upy i sprzedaj po jakieś 2k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać na Pre Order Packa, osattio ktoś na Aliance chatcie opowiadał, że do tych 3 broni będzie można wepchnąć upy raz, a potem już nie, czy to prawda, bo coś nie chcę mi się wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś tylko śledził ten wątek to tego pytania byś nie zadał. :> To jest prawda: raz wsadzony up nie da się wyjąć z tych broni. :P Zresztą czytanie GWWiki ułatwia i wyjaśnia wiele zagadnień. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 14:00, KoGut MaLuTkI napisał:

czy naprawde Guild Wars jest darmowy? bo tak myśle...

Tak, ale nie do końca - grę (dokładnie to sam CD-key - grę można ściągnąć z oficjalnej strony) musisz kupić, ale później nie ponosisz żadnych opłat związanych z graniem w nią - oprócz opłaty za prąd i dla Twojego dostawcy netu. :>

Dnia 27.07.2007 o 14:00, KoGut MaLuTkI napisał:

aha ile teraz kosztuje GW?

A zajrzeć do sklepu gram.pl, żeby to sprawdzić jest tak ciężko, że ktoś ma to zrobić za Ciebie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 14:00, KoGut MaLuTkI napisał:

czy naprawde Guild Wars jest darmowy? bo tak myśle...

Dobrze myślisz.

Dnia 27.07.2007 o 14:00, KoGut MaLuTkI napisał:

aha ile teraz kosztuje GW?

Wylecz lenia i sam sobie sprawdź: http://www.gram.pl/sklep.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować