Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2007 o 15:49, qrczak90 napisał:

A jak, moja droga łebska przyjaciółko, "zarejestrujesz bonus packa zanim zamówi się GWEN" bez
żadnego klucza rejestracyjnego od gram.pl? Chyba, że coś przeoczyłem :]

A to przepraszam, ja tylko bazuję na informacjach od CDP, widocznie znowu coś im się porypało, albo ja źle zrozumiałam. Sama na tego bonusa się nie piszę, jakoś mi nie zależy.

TPO "moja droga łebska przyjaciółko" - Ty musisz być łebski, skoro potrafisz tak bez namysłu 4 nieprawdziwe słowa w czyimś kierunku posłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 17:00, Meghan_mph napisał:

A to przepraszam, ja tylko bazuję na informacjach od CDP, widocznie znowu coś im się porypało,
albo ja źle zrozumiałam.

Albo jedno i drugie :P

Dnia 27.07.2007 o 17:00, Meghan_mph napisał:

Sama na tego bonusa się nie piszę, jakoś mi nie zależy.

E tam, kozackie bronie są! No i będę miał już 25% skończonego GWENa wtedy, kiedy inni będą dopiero zaczynali ^^

Dnia 27.07.2007 o 17:00, Meghan_mph napisał:

TPO "moja droga łebska przyjaciółko" - Ty musisz być łebski, skoro potrafisz tak bez namysłu
4 nieprawdziwe słowa w czyimś kierunku posłać.

Co tu nieprawdziwego? I skąd wiesz, że bez namysłu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:28, Łeber napisał:

Zdaje się, że Ty robisz nieustanie to GofM :) To jest także uzależnienie jak w stylu "zielonych
literek" ?? Ja mam tak z misją w Dokach :DDD

Co Ty?Chyba mnie pomyliłeś z kimś.Gate Of Madness robie drugi raz w życiu i kolejny raz wyszło na mastera :D
Niestety Ziloh dostał DC.Czekałem na niego z 15 minut,ale w końcu wyskoczył komunikat,że on "left the game",więc wziąłem jego herosów i poszedłem z koxem.Lich padł bez problemu.Aż sie normalnie zdziwiłem-Shiro nikogo mi nie zabił.Lich troche napsuł krwi,ale w bezpośredniej walce mógł mi naskoczyć :D W Abbadons Gate kolo za 1k zrobił misje i tak oto drugi raz skończyłem NF :> Rytka dostanie swój paskudny Forgotten Longbow w cealu użytkowym :D Ależ ten łuk jest paskudny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 17:37, kamciu609 napisał:

możecie wycenić, bo mi guildwarsguru sie tnie :/

Pierwsze trzy pewnie koło 5k (do kosy musiałbyś coś włożyć najpierw), reszta out.
BTW, widziałem Cię jakoś niedawno chyba na HA ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 18:02, kamciu609 napisał:

czesto jestem na Ha, jaki masz nick w GW, może razem graliśmy...

Na pewno nie graliśmy, bo ja tylko ze znajomymi gram :P
Jeśli to było ostatnio, to pewnie Nowa Dupa Qrczaka; nie jestem pewien bo nie mam stałych postaci PvP ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 18:04, qrczak90 napisał:

> czesto jestem na Ha, jaki masz nick w GW, może razem graliśmy...
Na pewno nie graliśmy, bo ja tylko ze znajomymi gram :P
Jeśli to było ostatnio, to pewnie Nowa Dupa Qrczaka; nie jestem pewien bo nie mam stałych postaci
PvP ^^


a nie chodzisz postaciami PvE na areny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Widziałem dzisiaj Glacial Blade''a- trsoszku sie zawiodłem, bo ma rozmiary scyzoryka, no ale brzydki nie jest... wiem że fan fellblade''ów nie powinien sie wypowiadać na temat rozmiarów, ale deko większy mógłby być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie otrzymałem pre-release bonus pack do GWEN. :-)
Pozdrowienia dla pani kurierki. Najładniejsza dostawa jaką w życiu miałem, że się tak wyrażę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 18:02, Łeber napisał:

To kto tak cały czas klecił o GoM i GoM??? :DD bo już nie wiem

Zdaje sie,że to Ziloh stękał.Troche przygotować i taktyki i daliśmy rade.Szkoda,że nie załapał sie na zabicie Licha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. w sumie musze w tym momencie zmieszać z błotem ArenaNet.. Otworzyłem bonus pack, wpisałem klucz, wpisałem /bonus i... się zawiodłem. Ekskluzywne bronie? Gdzie?!? Normalnie komuś chyba albo inwencji zabrakło albo wyobraźni. Skiny nawet mi się podobają, szczególnie staff i blade. Ale staty... ludzie to woła o pomstę do nieba.. Przecież tym nikt nie będzie grał! Ehh.. ekskluzywny to pozostaje dostęp do weekendu przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 19:36, gothicsheep napisał:

Że się tak spytam, te brońki są customized? I czy można je otrzymywać nieskończoną ilość razy?


Tak i Tak.
Ale nawet nie myśl o salvage. Już to przerabialiśmy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 19:38, Łeber napisał:

o pomste do nieba to wołać o zniżkę na GWEN!!!! Cholipcia!


cierpliwości, niedługo ludzie dostaną te zniżki. Będzie tak samo jak w przypadku C&C3. Zamówiłem grę na gram.pl i po jakimś czasie dostałem maila z kodem zniżkowym na Supreme Commandera. Tak więc pewnie w przyszłym tygodniu zaczną wysyłać do ludzi maile z kodami na obniżenie ceny gwen :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 19:36, gothicsheep napisał:

Że się tak spytam, te brońki są customized? I czy można je otrzymywać nieskończoną ilość razy?

Wpisujesz raz /bonus, to raz Ci sie pokazują bronie, które są od początku customized, także tu nie ma zabawy w masowe sprzedawanie zabawek, no chyba, ze do mercha.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować