Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2007 o 21:06, graczomaniak napisał:

/.../


Ty przecież w WoWie nie? ;) Dziwne, ty z GW do WoW''a a ja z WoW''a do GW... ciekawe :P

Mam pytanie bo mnie wciągle dręczy - czemu tak mało osób gra Patronami? Ja gram, i uważam że to dobra klasa. A jaki wygląd... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:16, marcin1930 napisał:

> /.../

Ty przecież w WoWie nie? ;) Dziwne, ty z GW do WoW''a a ja z WoW''a do GW... ciekawe :P

Mam pytanie bo mnie wciągle dręczy - czemu tak mało osób gra Patronami? Ja gram, i uważam że
to dobra klasa. A jaki wygląd... :D


Ale emotki ma takie... ''pedalskie'' z leksza.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:06, graczomaniak napisał:

> Że się tak spytam, te brońki są customized? I czy można je otrzymywać nieskończoną ilość
razy?
Wpisujesz raz /bonus, to raz Ci sie pokazują bronie, które są od początku customized, także
tu nie ma zabawy w masowe sprzedawanie zabawek, no chyba, ze do mercha.:)


Jakby je można było sprzedawać do mercha, to by był exploit gry :) A nie można, bo są warte 0 (zero) złota :)

Swoją drogą ciekawe - dali miecz dla wojownika (chociaż wojownik ma jeszcze inne specjalizacje), dali średnio fajny łuk dla łowcy i kostur dla elementalisty/rytualisty/nekromanty/mnicha/mesmera, ale jedno mnie zastanawia - a gdzie do jasnej cholery są bronie dla pozostałych profesji? I co mi po tym, jeżeli ja np wolę grać derwiszem bądź zabójcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w propie są fajne miejsca na farm dla początkujących - Mam skończoną grę, więc chyba wszystkie outposty mam, a potem już górki. Próbowałem w... Old Ascalon na HM, kiedyś tam parę goldów wypadło, a od paru dni, czyszczę cały i nic nie wypada. A więc gdzie polecacie?

Aha. I gdzie w pre się farmiło barwniki? Na guildwiki nic nie znalazłem, a tam było :|

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:19, bartek_kawa napisał:

Aha. I gdzie w pre się farmiło barwniki? Na guildwiki nic nie znalazłem, a tam było :|


Mnie w katakumbach często wypadały :) Chyba od umarlaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:18, m4teU5z napisał:

Ale emotki ma takie... ''pedalskie'' z leksza.. :P


A umiejętności? Przecież są dobre, i w ogóle zła klasa to to nie jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:25, marcin1930 napisał:

> Ale emotki ma takie... ''pedalskie'' z leksza.. :P

A umiejętności? Przecież są dobre, i w ogóle zła klasa to to nie jest ;P


Ale umiejętnośći a emotki to co innego... Np. emotka /dance..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:49, m4teU5z napisał:

Ale umiejętnośći a emotki to co innego... Np. emotka /dance..


Ja wiem, ale przytoczyłem przykład umiejętności (to tak jak by było 1:1 :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:06, graczomaniak napisał:

Wpisujesz raz /bonus, to raz Ci sie pokazują bronie, które są od początku customized, także
tu nie ma zabawy w masowe sprzedawanie zabawek, no chyba, ze do mercha.:)

To z wypowiedzią Humana ciut się to nie koliduje ;). Bo on twierdzi, że bronie można otrzymywać wielokrotnie. W takim razie trochę lipnie by było, bo tylko jedna broń poszła by na użytek spośród trzech...

m4teU5z --->

Ale mu chodziło raczej o skille...

marek-k1995 --->

Rad? A linki mogą być :P? Np. http://www.guildwars.pl/ , http://guildwars.gram.pl/ , no i skarbnica wiedzy na temat tej gry: http://gw.gamewikis.org/wiki/Main_Page.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:38, kamciu609 napisał:

Pomoże ktoś przejść misje "sad tihark"?? plz, pomocy, moja postac sie nazywa Dervish Blondi
P (ja tej misji nie rozumiem :/ )

Nikt Ci nie pomoże, bo do tej misji da się wejść tylko solo.
I to moja ulubiona misja w Nightfallu, życzyłbym sobie podobnej w GW:EN. :)

Czego konkretnie nie rozumiesz? Tam tylko chodzisz, gadasz i robisz bonusy. Dałbym linka do wiki, ale wiem że u Ciebie z angielskim nieteges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2007 o 22:00, gothicsheep napisał:

m4teU5z --->

Ale mu chodziło raczej o skille...


Ale jako argument przytoczył także wygląd to ja mu przytoczyłem emotki ;). Mnie tam paras nie interesuje... Nie grałem nim jescze, jedynie pare razy na RA. Ale oczywiście nie twierdze, że jest to postać słaba etc... Moja gildia grała (ja na fladze ;P) para spajkiem i dobrze nam szło. Wszystko zależy od użycia postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 22:05, Krejt napisał:

Nikt Ci nie pomoże, bo do tej misji da się wejść tylko solo.
I to moja ulubiona misja w Nightfallu, życzyłbym sobie podobnej w GW:EN. :)


Faktycznie, "misja" jest świetna ;] świetne są kwestie wypowiadane przez naszą postać, kiedy podbieramy alkohol ludziom na imprezie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 19:28, HumanGhost napisał:

Hmmm.. w sumie musze w tym momencie zmieszać z błotem ArenaNet.. Otworzyłem bonus pack, wpisałem
klucz, wpisałem /bonus i... się zawiodłem. Ekskluzywne bronie? Gdzie?!? Normalnie komuś chyba
albo inwencji zabrakło albo wyobraźni. Skiny nawet mi się podobają, szczególnie staff i blade.
Ale staty... ludzie to woła o pomstę do nieba.. Przecież tym nikt nie będzie grał! Ehh.. ekskluzywny
to pozostaje dostęp do weekendu przed premierą.

No to ja anuluje swoje zamówienie na bonus pack w takim razie.Dzięki za ostrzeżenie :D Zrobione-nowe zamówienie tylko na pre order GWEN.W sumie po co mi te bronie?
Farm A/E jednak nie jest taki cudowny.Kolo chyba nie wziął pod uwagę w całości HM.Napisał np.że Mindcoulder jest łatwy do farmu.Dla mnie ten leszcz raczej taki łatwy nie jest,bo za małą ma obstawe i jak ma z 1/15 życia to mi sie Shadow Form kończy :/ Stone Daggersy też niewiele pomagają :( Tak samo ze Skybringerem-często miesza sie do walki ekipa insektów,w której jest mnich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 23:00, graczomaniak napisał:

Z tego co pamiętam można było tylko raz na postaci. Oczywiście na innej postaci możesz tego
użyć.:)


bronie preorderowe mozesz generowac ile razy chcesz i wielokrotnie na tej samej postaci

jedynie miniatura asury byla jednorazowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować