Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Witam wszystkich :P Chcę tylko powiedzieć że dzisiaj zebrałem się wreszcie na zakup gry Guild Wars Factions. obawaiłem się że może mi sie niepodobać albo że to strata kasy ale powiem wam że po 2 godzinach grania stwierdziłem że gra jest naprawdę super!!! Po prostu trudno mi było od niej odejść i gdyby nie to że chce mi sie spać to bym nie odszedł więc wszystkim niepewnym zakupu mogę śmialo powiedzieć kupujcie Guid Wars :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 00:46, Pyton15 napisał:

Witam wszystkich :P Chcę tylko powiedzieć że dzisiaj zebrałem się wreszcie na zakup gry Guild
Wars Factions. obawaiłem się że może mi sie niepodobać albo że to strata kasy ale powiem wam
że po 2 godzinach grania stwierdziłem że gra jest naprawdę super!!! Po prostu trudno mi było
od niej odejść i gdyby nie to że chce mi sie spać to bym nie odszedł więc wszystkim niepewnym
zakupu mogę śmialo powiedzieć kupujcie Guid Wars :)

Pamietam, jak kupowalem ja rok temu..:)
MediaMarkt, pudelko z Rytualistka i podjalem decyzje, ze wlasnie rytualista bede gral;)
Do teraz nim gram i naprawde sie nie nudzi;) Healer/Spirit Spammer/Spiker - build jakiego tylko chce;) Ktos moze sie ze mna nie zgadzac, ale w/g mnie Rytualista nie potrzebuje drugiej profy, bo sam swietnie daje rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzuce do tego tylko fatk,że GWF to chyba najlepiej farmion część GW ze wszystkich :D Masz tam dużo bossów,których bez większych problemów farmisz różnymi ustawieniami.Żeby nie być gołosłownym wymienie kilku takich bossów:Craw Stonereap,Byzzr Wingmender,Jacqui The Reaver,Reefclaw Ragebound,Tomton Spiriteater,SSkai Dragon Birth,Geofer Pain Bringer,Scar Eater,Sunreach Warmaker,Darkroot Entrop,konstrukt rytualisty itd.Polecam Ci stworzenie zabójcy :D PRzynajmniej połowe bossów farmisz buildem A/E opartym na Shadow Form-a co to jest to zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 22:47, Jarzy napisał:

Farm A/E jednak nie jest taki cudowny.Kolo chyba nie wziął pod uwagę w całości HM.Napisał np.że
Mindcoulder jest łatwy do farmu.


Mindcloudera ja z początku pofarmiłem dla zabawy swoim standardowym derwiszowym buildem + Grenths Balance. Ale po co ten "kolo" miałby farmić kijek, który jest tak ciężko sprzedać (a nawet jeśli, to za psie pieniądze), to ja nie rozumiem :|

BTW. Czy ja jestem taki pechowy, czy w Minister Cho''s coś pozmieniano? Dawniej potrafiłem 3 złotka wyłapać przy jednym runie, a teraz dobrze jest, jeśli wypadnie mi jeden gold na 3 runy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 22:05, Krejt napisał:

Nikt Ci nie pomoże, bo do tej misji da się wejść tylko solo.
I to moja ulubiona misja w Nightfallu, życzyłbym sobie podobnej w GW:EN. :)

Czego konkretnie nie rozumiesz? Tam tylko chodzisz, gadasz i robisz bonusy. Dałbym linka do
wiki, ale wiem że u Ciebie z angielskim nieteges.


ja tej misji nienawidze, a skad wiesz że u mnie z angileskim "nieteges"?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 09:05, Pajonk78 napisał:

Misja prymitywnie prosta + podczas jej robienia można zmapować cały Garden of Seborhin.
:D



Tak z ciekawosci i nie tylko spytam , jaki masz nick w GW:N (jak masz) i masz Mistrza Szeptów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:38, kamciu609 napisał:

Pomoże ktoś przejść misje "sad tihark"?? plz, pomocy, moja postac sie nazywa Dervish Blondi
P (ja tej misji nie rozumiem :/ )


Kurcze, jest prościutka jak nic. Żeby zdobyć nagrodę mistrzowską musisz po prostu bawić się na festiwalu.

1. Spotkasz dziewczynkę o imieniu Mina - porozmawiaj z nią, potem wpisz /dance.
2. Spotkasz Zilo, z którym będziesz musiał odbyć pijacki pojedynek. Musisz latać po vabbiańskich wielmożach i zabierać od nich napoje, aż do skutku.
3. Musisz odbyć "pojedynek" z Palawą Joko.
4. Spotkasz Jejumbe, która zaoferuje ci wazę jako prezent dla Księcia Bokki, chce za nią 4k. Nie zgódź się, wybierz opcję o kradzieży złotego pióra. W korytarzu dalej jest strażnik, z którego pióro wyleci, a ty będziesz miał zaliczoną 4 mini-misję.
5. Lumo - bardzo trudne. Musisz udawać jego ruchy za pomocą emotikonek.

Po zaliczeniu/niezaliczeniu [jak wolisz] idź na spotkanie z książętami. Podaruj Boccę wazę, dalej porozmawiaj z Mehtu i Ahmturem. Dlaje zaczną atakaować cię harpie.

PS: Musisz iść na tę misję sam, bez henchów/heroesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Heh, ostatnio rozejrzałem się po pochodzeniu tanców w gw- dawałem już paragona, a teraz pora na ryta i derwa :D
enjoy

rt
http://gw.gamewikis.org/wiki/Image:Male_Ritualist_Dance_First_Frame.jpg
http://video.google.com/videoplay?docid=5349997277616358646&q=napoleon+dynamite&hl=en

derwisz
http://gw.gamewikis.org/wiki/Image:Male_Dervish_Dance_First_Frame.jpg
http://video.google.com/videoplay?docid=8787452113268513375&q=fatboy+slim&hl=en

Zupełnie inaczej wyglada jak sie zna muzyczkę do tego i wie skąd jest taniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiesz idee farmu tomów na HM?Ja właśnie po to to robie.Wszelkie zielsko jakie wyfarmie raczej nie należy do najlepszej klasy,więc albo dostają je moi herosi albo po prostu rozdaje ludziom.Np.Szwagrowi rzuciłem już 4 Byzzr''s Benediction i jednego Woe Spreadera.W sumie 3 sztuki tego drugiego próbuje sprzedać po 4kafle na guru co by dorobić nieco monet :D Co do samych tomów do tej pory:
-Sessk Woe Spreader-1elite tom-dzięki temu nie musiałem zasuwać całą drogę po Feast Of Corruption
Byzzr Windmender-2 elite monk tomy-jeden oszczędził mi latanie po Shield Of Judgement a drugi oszczędzi mi wycieczke do Ring Of Fire
Mindclouder->wczoraj 1 elite mesmer tome-oszczędzi mi zabawe z Inteptitude.
Jeszcze dziś dostane sie do Scar Eatera,spróbuje 55SV na Sskaiu i spróbuje dorwać Reffclaw Ragebound,bo mnie kolo załatwił na farmie W riposte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 01:19, Jarzy napisał:

Polecam Ci stworzenie zabójcy :D PRzynajmniej połowe bossów farmisz buildem
A/E opartym na Shadow Form-a co to jest to zobaczysz :D

Troche za poxno bo zrobiłem sobie nekro ale nie jest źle tylko że gram z bratem na jednym koncie i on ma wojownika a ja nekro mamy wspólny schowek i musimy być w tej samej gildi ale jakoś chyba to przeboleję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 01:11, Junior Gong napisał:

Pamietam, jak kupowalem ja rok temu..:)
MediaMarkt, pudelko z Rytualistka i podjalem decyzje, ze wlasnie rytualista bede gral;)
Do teraz nim gram i naprawde sie nie nudzi;) Healer/Spirit Spammer/Spiker - build jakiego tylko
chce;) Ktos moze sie ze mna nie zgadzac, ale w/g mnie Rytualista nie potrzebuje drugiej profy,
bo sam swietnie daje rade;)

Ja też wybrałem pudełko ritualist ale nie zecydowałem się nim grać może kiedyś sobie stworzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 11:06, Jarzy napisał:

(...)


No tak. Ciągle zapominam o tych tomach :| Dawno nie farmiłem bossów, bo w sumie i tak nie mam na co kasy wydawać, ale chyba trzeba będzie coś w tym kierunku pokombinować. Chociażby dla własnej satysfakcji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 11:44, BuuBuu napisał:

jak sądzicie, ten przedmiot jest coś warty, a jak tak to ile gdzieś, i w którym mieście najlepiej
sprzedawać??


288 golda (merchant kupi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 11:52, Astropath napisał:

> (...)

No tak. Ciągle zapominam o tych tomach :| Dawno nie farmiłem bossów, bo w sumie i tak nie mam
na co kasy wydawać, ale chyba trzeba będzie coś w tym kierunku pokombinować. Chociażby dla
własnej satysfakcji :]

Ja mam radoche z ekwipowania herosów i zaspokojenie uzależnienia od zielonych literek i nazw na złoto "Elite Tome" :D Jak masz nadmiar hajsu to kup sobie FoW''a :D

Pyton15->necro możesz farmić buildem Spoil Voctor 55HP(m.in.Sskai,Byzzr,Reefclaw,Zelnehlun,Exuro itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 12:44, Jarzy napisał:

Ja mam radoche z ekwipowania herosów i zaspokojenie uzależnienia od zielonych literek i nazw
na złoto "Elite Tome" :D Jak masz nadmiar hajsu to kup sobie FoW''a :D

Pyton15->necro możesz farmić buildem Spoil Voctor 55HP(m.in.Sskai,Byzzr,Reefclaw,Zelnehlun,Exuro
itd.)


Ostatnio własnie chciałem pofarmić nieco ziela i zaskoczony jestem, że tyle bossów można ubić nekromantą. W takim razie muszę przyspieszyć szkolenie mojej :) Trzeba w końcu jakos wyposażyc hero. Szczególnie, że po wyjściu dodatku będzie ich sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:18, m4teU5z napisał:

Ale emotki ma takie... ''pedalskie'' z leksza.. :P


Ej, nie obrażaj mojego Patrona :-[. Rzeczywiście, mało osób nimi gra. Jest to klasa bardzo wszechstronna w użyciu i łatwa do opanowania. Skille też ma bardzo dobre i użyteczne, IMHO. Można nim grać jako postacią walczącą lub wspierającą, mają wysoki max armor. No cóż, emotki patrona są lekko źle przygotowane. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wstydliwe pytanie :p Użyczyłby mi ktoś klucz na wersję 10 godzinną Nightfall? Dopiero będę składał zamówienie na grę, ale mój nekromanta mnie potrzebuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 14:44, kowboj3 napisał:

Mam takie wstydliwe pytanie :p Użyczyłby mi ktoś klucz na wersję 10 godzinną Nightfall? Dopiero
będę składał zamówienie na grę, ale mój nekromanta mnie potrzebuje :p


moge Ci go udostępnić, napisz na gg: 4411615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować