Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2007 o 18:48, Azrathel napisał:

do tego spory req. (wymagania)

Dygresja: nie nazwałbym q10 "sporym", jest absolutnie akceptowalny. "Spory" to dla mnie 12 i wyżej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 18:51, Krejt napisał:

> do tego spory req. (wymagania)
Dygresja: nie nazwałbym q10 "sporym", jest absolutnie akceptowalny. "Spory" to dla mnie 12
i wyżej. :)

akceptowalny byłby, gdyby chłopak sprzedawał stormbowa albo coś innego z wypasionym skinem. w przypadku ''zwykłego'' hornbowa to 10 IMO jest już spore ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 18:53, Azrathel napisał:

akceptowalny byłby, gdyby chłopak sprzedawał stormbowa albo coś innego z wypasionym skinem.
w przypadku ''zwykłego'' hornbowa to 10 IMO jest już spore ;]

No i dlatego napisałem "dygresja", żeby nie było że piszę o powyższej ofercie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2007 o 18:56, Krejt napisał:

No i dlatego napisałem "dygresja", żeby nie było że piszę o powyższej ofercie. :)

:P
poza tym zbytnio nie wiedziałem jakiego słówka użyć aby jasno i konkretnie wyjaśnić (co powinno mieć miejsce przy wycenach, żeby newbies nauczyli się, dlaczego item kosztuje tyle a nie mniej lub więcej), że ten łuk ucieszy tylko i wyłącznie merchanta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie w domu, nareszcie GW, dwa tygodnie to za duzo, ile teraz do nadrobienia, dopiero co przeczytałem newsa o Favorze, durzo przedemna materiału do przerobienia, a i to powwino się znaleźć na początku WITAM JA WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 19:06, Ziloh napisał:

Nareszcie w domu, nareszcie GW, dwa tygodnie to za duzo, ile teraz do nadrobienia, dopiero
co przeczytałem newsa o Favorze, durzo przedemna materiału do przerobienia, a i to powwino
się znaleźć na początku WITAM JA WAS!


Ja też dzisiaj powróciłem do domu ale do gw jeszcze nie bo sie zatrułem i w wyrku leże.Miałem sobie Pre-Order eye of north i nightfalla bo są w zestawie ale to pierwsze jest wykupione i czekam aż sie znowu pojawi.

PS:wie ktoś od ilu dni nakład jest wyczerpany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 21:17, gogowitczak napisał:

:-) dzisiaj mam itemek do wyceny - znalalazlem taki fajny dla ele wody ;). Tak wiec jak ktos
chcialby kupic to zapraszam (nick w grze: Lord Gogowitczak)


Od aukcji jest guru. Nie róbmy tutaj bazaru, plz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAm pytanie jak sądzicie po ile będzie zbroi w GWeN dla każdej postaci po 4? Bo mam kolege co twierdzi, że klasy dodatkowe (czytaj assa, rt, derw, para) będą mieli góra 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 21:49, garrick napisał:

MAm pytanie jak sądzicie po ile będzie zbroi w GWeN dla każdej postaci po 4? Bo mam kolege
co twierdzi, że klasy dodatkowe (czytaj assa, rt, derw, para) będą mieli góra 2.

kazda profesja powinna miec po 4. Nie wiem dlaczego An miało by faworyzowac dane klasy postaci. Ja znam kilku co się upierają ze tylko 4klasy(warr,ele,necro,monk) dostaną po 10-_-. Zostawmy ich we własnym swiecie , liczmy na 4 dla klasy i poczekajmy do wyjscia gw:en. Mnie bardziej niz ilosc intryguje jakosc/cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 21:49, garrick napisał:

MAm pytanie jak sądzicie po ile będzie zbroi w GWeN dla każdej postaci po 4? Bo mam kolege
co twierdzi, że klasy dodatkowe (czytaj assa, rt, derw, para) będą mieli góra 2.


40 zbroi, dla każdej z 10 po 4. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 21:55, Solstheim napisał:

> MAm pytanie jak sądzicie po ile będzie zbroi w GWeN dla każdej postaci po 4? Bo mam kolege

> co twierdzi, że klasy dodatkowe (czytaj assa, rt, derw, para) będą mieli góra 2.
kazda profesja powinna miec po 4. Nie wiem dlaczego An miało by faworyzowac dane klasy postaci.
Ja znam kilku co się upierają ze tylko 4klasy(warr,ele,necro,monk) dostaną po 10-_-. Zostawmy
ich we własnym swiecie , liczmy na 4 dla klasy i poczekajmy do wyjscia gw:en. Mnie bardziej
niz ilosc intryguje jakosc/cena

Hmm... 10 zbroji dla monka? Mogłoby być fajnie, ale powinni od razu dać 40 dla jednej klasy ^^

Tez screeny w necie to tylko beta zbroje, czy też na prawdę takie bedą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 4 różne zestawy dla każdej profesji... plus do tego off-setowe rękawice, na które zapewne rzuci się najwięcej ludzi (w tym ja :P). Zupełnie jak z kurzikowym armorem dla warriora, za który mnie Budo zbeształ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 21:48, walgierz napisał:

> :-) dzisiaj mam itemek do wyceny - znalalazlem taki fajny dla ele wody ;). Tak wiec jak
ktos
> chcialby kupic to zapraszam (nick w grze: Lord Gogowitczak)

Od aukcji jest guru. Nie róbmy tutaj bazaru, plz.


dobrze,ale "Screeny z itemami do wyceny prosimy wklejać tylko i wyłącznie w wersji angielskiej!". Wiec o wycene prosic mozna ;). A tak BTW to postanowilem oproznic schowek i jeszcze wrzuce kilka itemow ;).

20070816222217

20070816222228

20070816222237

20070816222245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 22:20, Lord Asgaroth napisał:

Po 4 różne zestawy dla każdej profesji... plus do tego off-setowe rękawice, na które zapewne
rzuci się najwięcej ludzi (w tym ja :P). Zupełnie jak z kurzikowym armorem dla warriora, za
który mnie Budo zbeształ :P


Off-setowym? Jaki to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 21:49, garrick napisał:

MAm pytanie jak sądzicie po ile będzie zbroi w GWeN dla każdej postaci po 4? Bo mam kolege
co twierdzi, że klasy dodatkowe (czytaj assa, rt, derw, para) będą mieli góra 2.

byloby to nie fair w stosunku do innych klas, moglbym to zrozumiec gdyby GWEN wymagalo propha, a (na chwile obecna) wymagany jest co najmiej ejden z 3 rozdzialow :). Tak wiec derv z nightfall tez powinien dostac nowa zbroje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY! Po zainstalowaniu moda (tego moda od azrathela) odinsatlowałem grę z powodu błędów graficznych np: czarne podłoże, zmienne kolory morza przy poruszeniu kamerą. Szczęśliwy wałączam a tu ku--a nic nie dało! Nadal mam błędy graficzne! co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 22:22, gogowitczak napisał:

dobrze,ale "Screeny z itemami do wyceny prosimy wklejać tylko i wyłącznie w wersji angielskiej!".
Wiec o wycene prosic mozna ;).


Jak dla minie jedyne co jest warte w tych itemach to +30hp ze złotka, wyciągnij to i powinieneś kilka platyn za to dostać, a reszta to to sie nadaje do mercha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować