Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 13:26, bartek_kawa napisał:

Można wiedzieć, w jaki sposób masz 4800 hp? :O


A bardzo prosto.
Tu masz kilka fajnych poleceń. Jedno z nich daje właśnie tyle życia i energii i jeszcze ich regenerację ;)

/.unspawn
/.hotkey 84
/.run 0

Ale jakby co to w normalnej grze nie zadziałają, znaczy jak nie masz uprawnień GM :P
I jakbyś dalej pytał, to nie - nie jestem GM, a szkoda :(, to jest obrazek z filmików, który zrobił ktoś z ArenaNet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:00, Master J napisał:

Można coś z tego wyciągnąć czy raczej merchant?

A ten hornbow to normalny, czy z murssat? BO jak murssat to z 15k warty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:32, Solstheim napisał:

> Można coś z tego wyciągnąć czy raczej merchant?
A ten hornbow to normalny, czy z murssat? BO jak murssat to z 15k warty

Sr yza dubla ale zle spojrzałem. Jesli to murssat to o wiele wiecej warty niz to 15k(myslalemn ze to q13) . WIec potwierdz z kad to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same bonus packi były dostępne tylko w sklepie gram.pl, ale już ich nie ma. Pozostaje ci kupić bundle: NIghtfall + bonus pack GW:EN za 80zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nightfall doszedł i od razu zabiję doświadczonych graczy GW nooberskim pytanie xD Jak to jest z pancerzem? Wartość każdej części pancerza sumujemy i mamy ogólną wartość pancerza? Np. Na starcie wojem mam wszystkie części 25... Więc mam razem 100 czy 25 to ogólna wartość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:00, Satruss napisał:

Nightfall doszedł i od razu zabiję doświadczonych graczy GW nooberskim pytanie xD Jak to jest
z pancerzem? Wartość każdej części pancerza sumujemy i mamy ogólną wartość pancerza? Np. Na
starcie wojem mam wszystkie części 25... Więc mam razem 100 czy 25 to ogólna wartość?


5*25=125

125.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:43, Łeber napisał:

Już nie chce mnie się grindować w RoS, bo niby po co? Już mam na mojej postaci max lb i ss
;/

Wydawało mi sie,że jeszcze nie "doszedłeś" :P Skoro masz na tym max to klep jakiegoś prota czy innego Drunkarda :) Ja klepie tego ostatniego i kołuje na wóde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh zamowienie GWEN juz opłacone. Ciekawym czy data wysyłki (27 sierpnia) zostanie dotrzymana. Gdyby tak się stało to nawet dzionek opóźnienia kuriera nie miałby znaczenia. Zobaczymy jak sobie pracownicy sklepu poradzą z logistyką :D Jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:11, Jarzy napisał:

> Już nie chce mnie się grindować w RoS, bo niby po co? Już mam na mojej postaci max lb
i ss
> ;/
Wydawało mi sie,że jeszcze nie "doszedłeś" :P Skoro masz na tym max to klep jakiegoś prota
czy innego Drunkarda :) Ja klepie tego ostatniego i kołuje na wóde ;)



Gdy kupowałem GW byłem pewien, że odstawię na półeczkę grę zaraz po jej skończeniu (nic z tego), później dziwiłem się jak ktoś może wydawać zdobyte złoto na elite armory, nie dające nic poza szpanem (teraz sam już taki mam i zbieram na kolejny), na koniec uważałem tytuły za kretyństwo czystej wody, a teraz mam już wszystkie proty, zabrałem się za mapowanie i łapanie elitków. Cóż gierka do mnie trafia :) poza tym poznałem fajnych ludzi :P

Ha strzeżcie się więc wracam do gry juz jutro :P Koniec spokojnych dni na kanale gildiowym i TSie :D Dwumiesięczna przerwa to zdecydowanie za długo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, że każda część armora zakrywa ci inną część ciała. Nie, wartości się nie sumują, gra wykrywa gdzie cię coś trafi i wtedy bierze sobie wartość armora tej części w którą dostałeś i oblicza dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 13:15, Solstheim napisał:

Ew. Nieznam nikogo z gildi luxon, wiec prosił bym tu kogos kto by mógł mi załatwic guesta do
luxon gildi , bym nabił 10k luxon i mogł zrobic ta misje u nich.
IGN -> Kapitan Kastrat


Zawsze możesz pójść do Kaineng i na lokalu spytać się czy ktoś nie dałby Ci guesta do luxońskiej gildii. Ja tak zrobiłem i po trzech sekundach miałem już tego guesta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co ci ktoś z gildii Luxonów i takie kombinowanie? Ja jestem w gildii z Kurzickami i bezproblemowo zwiedziłem oba obszary i zrobiłem misje dla obu frakcji :) Jedyny szkopuł w tym, że w momencie robienia questów np dla Luxonów musisz mieć u nich więcej punktów uznania (w tym celu czyścisz konto z punktów uznania dla Kurzicków wydając je na byle co).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować