Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 00:46, Patryk R napisał:

Może wreszcie pozbędę się tego elit assassin tome na Ameryce, bo na Europie nie miałem brania.


Ja skoczę z paroma upami. Sundering do łuku 20/20 nie chciał się za 8k sprzedać, może teraz się uda ^^
Coś tam jeszcze w jukach mam zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:46, Patryk R napisał:

Może wreszcie pozbędę się tego elit assassin tome na Ameryce, bo na Europie nie miałem brania.

Niedługo ceny na rynkach się wyrównają i nie będzie żadnej zależności pomiędzy ceną a terytorium.

Co do update''a - szpan zmianę zrobili z gladem :P Pewnie naprawią za parę godzin, ale IMO i tak wybrali najgorszą możliwa opcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 01:01, qrczak90 napisał:

Co do update''a - szpan zmianę zrobili z gladem :P Pewnie naprawią za parę godzin, ale IMO
i tak wybrali najgorszą możliwa opcję...


A co zmieniło się w gladzie ? bo PvP u mnie cienki stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór ^^
Zglaszam sie tutaj z 2 sprawami:
1. Poproszę o wycenę, merc itd
2. Za namowa Vasilliego postanowiłem wziąść do pomocy program Texmod i Tyria Cartography Made Easy. Wszystko pięknie zrobiłem, wg. wskazówek Azry i Vasilla ale nadal nic nie chodzi. Wlażyłem plik Texmod.exe do katalogu głównego - też nic. Myslałem ze to wina modu to ściągnąlem z innego servera - też nic.
Wcześniej miałem takowy problem ze mój antyvirus znalazł w program Texmod zagrozenie bo wcina sie on w gw.exe. Jednak przerzuciłęm go do wyjątków i nadal nic. Włączałem, wyłaczałem program, grę, ale nic, nic, nic.
W 2 zakładce tak jak mi moj ten który mnie do tego naklonil zmieniłem na JPG i F* jednak zmian zadnych nie zauważyłęm :/ Proszę o pomoc ;) Tak ladnie i grzecznie ^^

20070824012836

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 01:01, qrczak90 napisał:

> Może wreszcie pozbędę się tego elit assassin tome na Ameryce, bo na Europie nie miałem
brania.
Niedługo ceny na rynkach się wyrównają i nie będzie żadnej zależności pomiędzy ceną a terytorium.

Co do update''a - szpan zmianę zrobili z gladem :P Pewnie naprawią za parę godzin, ale IMO
i tak wybrali najgorszą możliwa opcję...


Czyżby by wybrali opcję pierwszą? Czemu więc nie pomnożyli moich gladów przez 30 i nie zmienili opisu ? (<- pytanie retoryczne) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh... kosztowało mnie to wiele siły, ale sporządziłem wam częściową wypowiedź Gaile Gray z dnia dzisiejszego, niektóre fragmenty ciekawe, niektóre nie... na pewno znajdziecie coś interesującego. Załączam plik graficzny.

[URL= http://img156.imageshack.us/my.php?image=gaile2408hn0.jpg][IMG] http://img156.imageshack.us/img156/1748/gaile2408h n0.th.jpg[/IMG][/URL]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 02:53, Nok napisał:

Przepraszam, ale źle linka wkleiłem ;P

Poprawny link:

http://img156.imageshack.us/my.php?image=gaile2408hn0.jpg


Wszystko wskazuje na to, że HoM będzie jednak "character-based", a nie "account-based" ;/ Jedną postacią mam większość wymaksowanych tutułów, podczas gdy drugą Survivora... I jeśli będzie oddzielne dla każdej postaci, nie przekażę wszystkiego jednej postaci w GW2. A to chcialem zrobić... Mieć jedną postać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 08:42, Budo napisał:

Eee, to już było wiadomo Fett... chociazby po filmikach z gwen.


Mea Culpa w takim razie, ale jedyne co widziałem, to dyskusje jaka będzie, ale nic potwierdzonego ;> Choć jak faktycznie będzie się to sprawdzać, zobaczymy :D W końcu widzieliśmy zbroje różnych klas w jednym HoM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zielony jeżeli chodzi o GW więc musicie być wyrozumiali;p
Co daje w ogole SE??(Special Editio). Podejrzewam, że to że rączki się palą i dostajemy mini peta. Co jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz w ciągu wakacji wstaje rano o 7:00 ( tak 7:00! ) no i jakoś tak włączyłem GW. Sprawdzam sobie ekwipunek kupuje umiejętności itp. a tu nagle pojawia się wip. No to zagaduje..nieodpowiada..zagaduje drugi raz. - O cześć ! Nie poznałem - powiedział. Poczekamy na Vasilliego może zagramy.
No i tak czekamy ,czekamy z 5 min aż pojawia się długo oczekiwany gość. I zagraliśmy. Dwa questy razem w 3 a później wip musiał gdzieś pójść i graliśmy tylko we dwóch. Skończyliśmy kolejną misje i +2 tyś doś. Teraz chwila przerwy i gramy dalej :). Gra podoba mi się coraz bardziej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 01:29, wip_01 napisał:

2. Za namowa Vasilliego postanowiłem wziąść do pomocy program Texmod i Tyria Cartography Made
Easy. Wszystko pięknie zrobiłem, wg. wskazówek Azry i Vasilla ale nadal nic nie chodzi. Wlażyłem
plik Texmod.exe do katalogu głównego - też nic. Myslałem ze to wina modu to ściągnąlem z innego
servera - też nic.


A jaką masz kartę graficzną? Bo to może być tego problem gdyż ten mod nie działa na kartach graficznych z serii GeForce MX i chyba na jeszcze kilku innych starych kartach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas miałem nadzieje(nadal jeszcze mam) że HOM będzie "na konto" a nie na postać... większość tytułów mam na jednej postaci ale kilka jednak na innych postaciach. Zobaczymy po premierze gry jak to ostatecznie zostanie rozwiązane. Materiały do tej pory zaprezentowane jednoznacznie nie określają tego ale większość wskazuje na to że jednak HOM będzie na postać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 09:11, Xeluf napisał:

Ja jestem bardzo zielony jeżeli chodzi o GW więc musicie być wyrozumiali;p
Co daje w ogole SE??(Special Editio).

SE (Prophecies) to jest to, co w tym momencie sprzedaje CDP. Czyli dostajesz kilka bonusowych broni i kod na odblokowanie paru skilli.
CE (Collector''s Edtion) natomiast daje płonące ręce (Divine Aura), ale tego od dawna nie ma już w sprzedaży.
CE Factions i Nightfall dają specjalne tańce dla - odpowiednio - Rytualisty i Zabójcy oraz Derwisza i Patrona. Oraz minipeta (Kuunavang i Varesh Ossa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować