Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

nie przestraszcie się braku HM ;) Przed chwilą Gaile mówiła że próbują to naprawić... (z każdą aktualizacją coś psują...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak robię teraz -image.
Bo jak próbowałem zejść do Tunnels below Cantha i zaczęło mi ściągać pliki, i - co gorsza - pasek postępu był na 15%, choć ściągnęło się już 20MB danych, to straciłem nadzieję na szybki load.
Pogram, jak się już wszystko pościąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy image poprawia działanie też gdy poza momentami wczytywania lokacji na samym początku (pasek do 100%) ?
mi np to wczytywanie idzie błyskawicznie i z tym nie ma problemów natomiast podczas gry zdarzają się przycinki, nie wiem czym są one spowodowane, sprzęt mam bardzo dobry, net 1MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:45, hammerfall87 napisał:

mam pytanie gdzie moge kupic normlanie gw orpcz allegro bo szukami ak niemoge znalezc


możesz kupic w każdym sklepie z grami komp a w necie w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:50, protason napisał:

powiedzcie mi czy image poprawia działanie też gdy poza momentami wczytywania lokacji na samym
początku (pasek do 100%) ?
mi np to wczytywanie idzie błyskawicznie i z tym nie ma problemów natomiast podczas gry zdarzają
się przycinki, nie wiem czym są one spowodowane, sprzęt mam bardzo dobry, net 1MB


Tak komenda sprawia że ściągają ci sie wszystkie lokacje jakie są we wszystkich częściach GW w normalnym wypadku musiał być przy pierwszym wejściu do lokacji czekać aż ją pobierze i jest to proces jednorazowy.A sama komenda -image tylko jak juz mówiłem da ci to że tylko ściąga lokacje a nie przyspiesza działanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 09:58, cinus` napisał:

A jaką masz kartę graficzną? Bo to może być tego problem gdyż ten mod nie działa na kartach
graficznych z serii GeForce MX i chyba na jeszcze kilku innych starych kartach...


I gdyby nie ty cinus`to nadal by się męczył z tym samym bez rezultatów ;)
No ja mam GeForce 4 MX 440 więc chyba jednak nadal będę musiał posługiwac sie tylko okiem i MappingOutem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 10:54, RebeliaMuppet napisał:

Tak komenda sprawia że ściągają ci sie wszystkie lokacje jakie są we wszystkich częściach GW
w normalnym wypadku musiał być przy pierwszym wejściu do lokacji czekać aż ją pobierze i jest
to proces jednorazowy.A sama komenda -image tylko jak juz mówiłem da ci to że tylko ściąga
lokacje a nie przyspiesza działanie gry.


acha, czyli pomaga tylko jednorazowo przy pierwszym wejściu do lokacji...to mi wiele nie pomoże bo u mnie pierwsze wczytanie trwa nie więcej niż 5 -15 sek ale to można przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:58, protason napisał:


> Tak komenda sprawia że ściągają ci sie wszystkie lokacje jakie są we wszystkich częściach
GW
> w normalnym wypadku musiał być przy pierwszym wejściu do lokacji czekać aż ją pobierze
i jest
> to proces jednorazowy.A sama komenda -image tylko jak juz mówiłem da ci to że tylko ściąga

> lokacje a nie przyspiesza działanie gry.

acha, czyli pomaga tylko jednorazowo przy pierwszym wejściu do lokacji...to mi wiele nie pomoże
bo u mnie pierwsze wczytanie trwa nie więcej niż 5 -15 sek ale to można przeżyć


Chodiło mi o to że po instalacji Gw jak nie użyjesz tej komędy to po pierwszym wejściu do jakiejś lokacji zacznie ją pobierać i jest to proces jednorazowy potem po każdy wejściu do tej lokacji będziesz miał od razu 100% a jeśli wpiszesz -image to ściągnie ci wszystkie lokacje naraz więc wtedy jak pierwszy raz wejdziesz do jakiejś lokacji będziesz miał 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:58, protason napisał:

acha, czyli pomaga tylko jednorazowo przy pierwszym wejściu do lokacji...to mi wiele nie pomoże
bo u mnie pierwsze wczytanie trwa nie więcej niż 5 -15 sek ale to można przeżyć

Na przycinki w trakcie gry często pomaga defragmentacja pliku gw.dat.
Poszukaj sobie w internecie programu Contig i jakiejś graficznej nakładki na niego, np. Power Defragmenter GUI (chyba że lubisz się babrać z linią poleceń Windowsa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 08:58, lordfett napisał:

Mea Culpa w takim razie, ale jedyne co widziałem, to dyskusje jaka będzie, ale nic potwierdzonego
;> Choć jak faktycznie będzie się to sprawdzać, zobaczymy :D W końcu widzieliśmy zbroje
różnych klas w jednym HoM...


Nie wydaje mi się... powiedz gdzie i kiedy, ja pamiętam np zbroje ryta w jednym HoM na filmach/filmie.
Btw dobry pomysł z tym customize broni, petów itd. Teraz będziesz mógł sie w HoM pochwalić rzeczami, które naprawdę są twoje, a nie siakieś pożyczone :P
Będę dumny ze swojej kolekcji broni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 11:09, Budo napisał:

Nie wydaje mi się... powiedz gdzie i kiedy, ja pamiętam np zbroje ryta w jednym HoM na filmach/filmie.

Na gameplay demo (tym z podlozonym glosem lead designera) staly kolejno od lewej: dwie ryta, FoW assassina, chyba ele, mesmera, znowu ryta, znowu assassina i chyba dwie rangera na koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:50, protason napisał:

> mam pytanie gdzie moge kupic normlanie gw orpcz allegro bo szukami ak niemoge znalezc


możesz kupic w każdym sklepie z grami komp a w necie w sklepie gram.pl


no wlansie na gram niema podstawki wykupione :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 11:46, Krejt napisał:

Masz screencap:


O popatrz. No cóż, albo źle mi sie wydawało, albo to z innego filmu. W każdym razie teraz mamy już pewność ;]

btw dziwne te skille powiązane z title trackami... wydawało mi się że dany title będzie powiązany z jakąś profesją, ale widać że niekoniecznie... skille Nornów często mają koszt 10 ene, krasnali nie bardzo przydatne dla woja na przykład... i czemu sa tak nierówne liczby skilli? Nie wszystkie sa na wiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:44, Krejt napisał:

Widzę Jarzy, że Twoja dusza handlowca nie oszczędza nikogo. :)
Ale ja też zahandlowałem, Elite Mesmer Tome poszedł od ręki za 10k bez żadnych targów.

Kurde,ja chce hajsu i tytułów!Miałem plan farmić Singed Gargoyle Skulls i Charr Carvings dla flaszek na Wintersday,ale podział dropów skutecznie zahamował moje zapędy,bo zwyczajnie trace czas(na 6 gargoyli wypada mi 1 czaszka!WTF!!).
Mnie sie udało wczoraj zhandlować Elite Monk Tome za 10,5k :) Byzzr jest frajerem,ale tomy czasem rzygnie :)

Patryk->elite dla sinów chodzą w ramach 6-7k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 12:04, Budo napisał:

> Masz screencap:

O popatrz. No cóż, albo źle mi sie wydawało, albo to z innego filmu. W każdym razie teraz mamy
już pewność ;]

btw dziwne te skille powiązane z title trackami... wydawało mi się że dany title będzie powiązany
z jakąś profesją, ale widać że niekoniecznie... skille Nornów często mają koszt 10 ene, krasnali
nie bardzo przydatne dla woja na przykład... i czemu sa tak nierówne liczby skilli? Nie wszystkie
sa na wiki?


Na guild Wars Wiki masz więcej. No ale prawda, jest nierówna ilość, nie wiem czemu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować