Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2007 o 16:24, Krejt napisał:

Jeśli to kogoś interesuje, można już sobie pobrać klucz pre-orderowy GW:EN z poziomu "Moich
zamówień" w sklepie.
Przynajmniej ja mogę.


jak to zrobić??? zamówić pre-order GW:EN ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 17:24, kamciu609 napisał:

jak to zrobić??? zamówić pre-order GW:EN ????

... i łapnąć się do puli pierwszych 5.000 zamówień.
Ktoś już tu pisał, że opcji pobrania klucza nie ma, więc możliwe że limit ten został wyczerpany.

Ja mam jeden klucz nadmiarowy, ale to oczywiste że nie oddam go pierwszej z brzegu osobie. Pewnie trafi w czułe łapki jakiegoś znajomego gildiowicza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 17:20, kamciu609 napisał:

Kase można zdobyć tylko z farmu ??

Kasę w trakcie gry zdobywasz, farm służy jedynie zmaksymalizowaniu stosunku zarobek/czas. Możesz też ją kupic na allegro/ebay''u lub bawić się w handel...


Co do drugiego pytania: prawdopodobnie należy być jedną z 5000 osób które otrzymują BP za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 17:47, Krejt napisał:

Ktoś już tu pisał, że opcji pobrania klucza nie ma, więc możliwe że limit ten został wyczerpany.

Ja kiedyś pisałem ale to było dobre dwa tygodnie temu może. Właśnie pobrałem ten klucz ale chyba jeszcze trzeba poczekać z wpisywaniem go bo mi nie chce go zaakceptować na obecnym koncie tylko stworzyć nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 14:17, tomas92 napisał:

> Dobrze, proszę, oto opisane inskrypcje:

Część 2

Przyznam sie szczerze,że nie chce mi sie po kolei wyceniać każdej,więc tego robił nie będe.Umieszczaj przedmioty na jednym obrazku a nie na 10.Wycena inskrypcji jest na guru tak poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2007 o 17:47, Krejt napisał:

Ja mam jeden klucz nadmiarowy, ale to oczywiste że nie oddam go pierwszej z brzegu osobie.
Pewnie trafi w czułe łapki jakiegoś znajomego gildiowicza. ;)


Krejt, wiesz jak ja Cię lubię...? :> ;P

PirO -> no cóż, erpeg ani fps to to na pewno nie jest ;] sam przyznasz, że większość misji ogranicza się do ''idź z punktu A do punktu B, zarżnij wszystko po drodze, oglądnij cut-scenkę, zarżnij jeszcze trochę, zdekapituj Złego Kolesia i wróć po nagrodę'' ;]

kamciu609 -> wykonując misje też zarabiasz - choć farm jest chyba najefektywniejszy sposobem na zarobek. do tego, jak napisał PirO, możesz bawić się też w handlowanie (kupuj tanio, sprzedawaj drogo czasami działa ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 18:07, vazon napisał:

Ja kiedyś pisałem ale to było dobre dwa tygodnie temu może. Właśnie pobrałem ten klucz ale
chyba jeszcze trzeba poczekać z wpisywaniem go bo mi nie chce go zaakceptować na obecnym koncie
tylko stworzyć nowe.

Jak można sprawdzić, czy się taki klucz dostało? Bo szczerze powiedziawszy maile gram w większości są wykasowywane ... meeeh @ me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 18:21, Graffis napisał:

Jak można sprawdzić, czy się taki klucz dostało? Bo szczerze powiedziawszy maile gram w większości
są wykasowywane ... meeeh @ me.

Sprawdź zakładkę "Moje zamówienia" w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pardon, dubel.
Słucham właśnie sątraka z GW:EN i jest absolutnie fe-no-me-nal-ny. Podniosły, epicki, porywający. Macie dość bębenków i plumkania z Nightfalla? Chciecie siec i rąbać w rytm stu smyczków i stada trębaczy? Będziecie zachwyceni. :)
Warto wydać te dziesięć baksów, zwłaszcza teraz, gdy dolar ryje nosem po glebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 17:47, Krejt napisał:

> jak to zrobić??? zamówić pre-order GW:EN ????
... i łapnąć się do puli pierwszych 5.000 zamówień.
Ktoś już tu pisał, że opcji pobrania klucza nie ma, więc możliwe że limit ten został wyczerpany.

Ja mam jeden klucz nadmiarowy, ale to oczywiste że nie oddam go pierwszej z brzegu osobie.
Pewnie trafi w czułe łapki jakiegoś znajomego gildiowicza. ;)


Krejt, przyjacielu :) Akurat mi by się przydał takowy klucz, bo w moich zamówieniach nie widzę żadnego odnośika/linka/klucza :) Byłbym niezwykle rad gdyś mi go ofiarował :]

a poza tym - Jest pewna śmieszna misja w NF''ie gdzie trzeba przekonać Księcia Bokkę i spółkę by ci pomogli :) Nie ma to jak pojedynek w piciu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 18:26, Krejt napisał:

Sprawdź zakładkę "Moje zamówienia" w sklepie.

Dzięki bardzo, już ściągnięty. Właściwie to mnie zaskoczyły dwie rzeczy, to, że się na nie jeszcze złapałem i to, żę gram nie wysłało żadnej informacji, że klucz jest do ściągnięcia. No teraz tylko do domu wrócić i pograć... ale to jeszcze tydzień!!! Buuu ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale do czego mialby sluzyc ten KLUCZ???
Do aktywacji GWEN na koncie???
To bylby skandal gdyz klucz ma byc na karcie w pudelku GWEN i nikt wiecej nie ma prawa go widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 18:46, Zebek napisał:

Ale do czego mialby sluzyc ten KLUCZ???
Do aktywacji GWEN na koncie???
To bylby skandal gdyz klucz ma byc na karcie w pudelku GWEN i nikt wiecej nie ma prawa go widziec

To jest klucz pre-orderowy.
Dostajesz dzięki niemu 3 bonusowe bronie i 10-godzinny trial Prophecies, Factions i Nightfalla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 18:54, Zebek napisał:

Sadzilem ze ten klucz bedzie w pudelku.

Ten klucz był w pudełku... zestawów pre-orderowych, za które trzeba było osobno zapłacić.
Ciesz się, że masz go za darmo. Bo nikt nie miał obowiązku ci go dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 06:26, Łeber napisał:

Oficjalnie zostanie otwarte 31 sierpnia ale CD-Projekt robi nam tę łaskę iż możemy pograć jeszcze
na pełnej wersji przed premierą.

Aha, więc to CDP przejęło serwery prowadzone, otwierane i zamykane przez AN? :>

@kamciu
Nie, podczas normalnej gry też przecież zdobywasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten klucz to bzet jak dla mnie... po co mi taki klucz jak juz po evencie te bronie to nic specjal;nego tylko fajnie wygladaja n no miecz przynajmniej wiem bo miałem pre ordera juz dawno... chyba tylko po to mi taki klucz aby dać komuś żeby sobie pograł te 10 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować