Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2007 o 14:05, Zebek napisał:

A moze/musi byc w skrzynce????


Wystarczy, że przerzucisz broń do skrzynki/dasz do ręki swojemu hero i już na swojej postaci możesz zrobić następny egzemplarz. Ważne by nie było jej w ekwipunku ani ręce postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super

W takiej sytuacji w zwiazku z tym ze mam 2 klucze

Prosze oto bonusowy klucz do GWEN - NIEUZYWANY

144B8-3QN61-4CK91-PDM7J-798NR

Mam nadzieje ze sie komus przyda

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2007 o 14:18, cinus` napisał:

Pewnie ktoś Cię uprzedził :P


wszyscy kochają go za jego błyskawiczny refleks i mówią na niego Azra ^^ xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:18, Azrathel napisał:


> Pewnie ktoś Cię uprzedził :P

wszyscy kochają go za jego błyskawiczny refleks i mówią na niego Azra ^^ xD

Zobaczyłem klucz, i od razu po przepisaniu go wszedłem do GW... ech :S :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała myśl, którą podzieliłem się wczoraj z gildią...

Nie jestem osobą, która farmi nagminnie (kiedyś na Verminach, obecnie wcale). Nigdy w swojej karierze w Guild Wars nie posiadałem mniejszego lub większego majątku. Kasa jaka mi napływała, pochodziła z przechodzenia fabuły. Za każdym razem gdy dobiłem do ok. 15k, kupowałem JEDEN fragment armoru Elite Cathan, odkładając go do skrzynki.

Ostatnio moje fundusze oscylowały w granicach jednej platynki (Budo zdaje się świadkiem jak miałem coś około 850 golda ;)). Szczęściem podczas nabijania punktów SS/LB w robaczkach, wypadł mi złoty salvage item z Superior Vigorem. Sprzedałem go oraz reszte śmiecia, kupując ostatni fragment armorka.

Pięknym uczuciem jest założenie po miesiącach starań Elite Canthan armoru dla female Ele, umalowanego na czerwono :D To mój pierwszy 15k, sporo czasu zejdzie zanim następny kupie, ale wiem, że było warto. Farmiąc nagimnie kasę, armor niebyłby niczym tak wartościowym, jak jest teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Gratki, tym większa satysfakcja im większy wysilek ;]
Ja swój pierwszy armor 15k zdobyłem po kilku tygodniach intensywnego farmu minosów dawno temu. Na drugi 15k zarobiłem na hydrach, a na trzeci po prostu wyciągnałem 100k ze storage :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Osobiście mam tylko jeden 15k armor - Primeval z Nightfalla dla Paragona. Nie zamierzam kupować nastepnego. Primeval Paragona pomalowany na czarno wymiata. No chyba, że kupie sobie drugi i pomaluje na czerwono, bo tez fajnie wygląda. ;D

Osobiście zamiast kupowac nowe armory wolę przeznaczyć kase na tytuły. Czy to na klucze do skrzynek, czy to na niezidentyfikowane goldy od graczy. Po prostu bardziej praktyczne. Albo na miniaturki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

meeerch. od biedy (ale to już kompletna desperacja) możesz wrzucić jakieś upy i dać herosowi - ale o wiele bardziej opłaca się wydać te 3-5k i kupić Woe Spreadera... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem znaleźć plagueborn na guru, bo nie wiedziałem po ile ten skin chodzi. Oto efekt:
http://www.guildwarsguru.com/auction/auctiondetails.php?itemname=Uber%20Rare%20[%20PLAGUEBORN%20STAFF%20]%2020/10%20+3 0%20+20%&id=583439
<link trzeba ręcznie skopiować, bo przecina go>
Powiedzcie, że to jajo jakieś, bo inaczej to ja nie rozumiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No cóż, plagueborny są rzadkie, ale ja na przykład mam na domination perfecta q9 czy tam 10 i już czeka na gwen... chyba gość trochę przesadził z ceną (tym bardziej że q12).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 15:20, walgierz napisał:

Powiedzcie, że to jajo jakieś, bo inaczej to ja nie rozumiem ^^

Jajo.
Może i są rzadkie ale:
a) staffy nigdy nie były jakoś w cenie.
b) sam w swojej karierze w Factions miałem kilka perfectów. Albo dostawał je merch, albo szły po kilka platyn w Kaineng po dłuuugim staniu i krzyczeniu. Sam skin nie jest też jakiś rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam szczescia do GW ze sklepu gram.pl
Tym razem gram.pl nie zawaliło, wyslalo paczki. jednak byłoby zbyt piekne, aby wszystko poszło wporzadku.
Wczoraj kurier nie przyszedl mimo iz paczke wyjal o 10:30, juz o 15:00 dzwonil ze niestety nie bedzie mogl dostarczyc. Dziwne, bo na forum o GW ludzie pisali, ze paczki dostawali o 19:30 i pozniej.
Umowilem sie z moim kurierem dzis pomiedzy 14, a 15. Gdyby przyszedl, nie byloby tego posta, ale jak mozna sie domysli rowniez zawalil.
Za 5 minut musze wyjsc z domu, tak wiec paczku zapewne nie odbiore. Kurier raczej bedzie dzwonil wieczorem, aby znow sie umowic na jutro. Ale nie bedzie juz kolejnego terminu, powiem mu zeby odeslal tą paczke do Warszawy, bo zgodnie z tym co pisało na gram.pl, miala byc ona dostarczona w dniach 28-29.
Do tego place za kuriera aby dostac szybciej paczke, a widze ze lduzie maja od wczoraj paczki za posrednictwem poczty polskiej - za takie cos rowniez dziekuje.

gratluję gram.pl za forme ktora zajmuje sie przesylaniem paczek, bo albo ja mam takiego pecha, albo ta firma jest do d***.

Kupie swoja kopie GW:EN wracajac dzis z miasta - o cale 6 złotych taniej, niż k u r i e r e m.

Pozdrawiam gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować