Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../

no cóz, to nie wina sklepu gram.pl, a kuriera- trafiłeś na jakiegoś papudraka i tyle. Odsyłanie paczki to dziecinada, zadzwoń do niego, powiedz że chcesz swoją paczke i masz to gdzieś co on ma w planach- ma obowiązek Ci ją przynieść w zębach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 15:29, Zebek napisał:

A jakie uwazacie jest najlepsze miejsce do farmienia dla Wojownik/Mnich na 20 poz

Farm Icy Dragon Swordów w Mineral Springs albo (Hard Mode) Hulking Stone Elementale przy Sardelac Sanitarium (tutaj wystarczy czysty woj, lecą klejnoty).
Nie bardzo kojarzę inne opłacalne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 15:30, Budo napisał:

/.../

no cóz, to nie wina sklepu gram.pl, a kuriera- trafiłeś na jakiegoś papudraka i tyle. Odsyłanie
paczki to dziecinada, zadzwoń do niego, powiedz że chcesz swoją paczke i masz to gdzieś co
on ma w planach- ma obowiązek Ci ją przynieść w zębach ;]


Wlasnie dzwonilem, jak zawsze maja drobne problemy i jak zawsze msieli ich przytrzymac z paczka...

Szkoda słow i ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 15:51, Zebek napisał:

Dzieki
W weekend sprobuje


co do linka którego dał walgierz - leci sporo wytrychów i tome''ów (czasami nawet Elite dla Ele i Warka), jakieś złotka i węgiel. zarobiłem tam na 15k armora, więc źle nie jest. klejnot nie dropnął mi ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 12:23, lordfett napisał:

A ja zadam takie pytanie (które w gildii przeszło bez większego echa :P):

Czy zauważyliście w ostatnich dniach jakieś zmiany w sortowaniu postaci w menu ich wyboru?
Ja bez sortowania miałem ułożone postacie wg zasady "pierw PvE, wolny slot, PvP", a po jednym
z update''ów jest pomieszanie z poplątaniem, do tego brak jest od zawsze opcji, by pierw były
te PvE ;/

A zauważyłeś drobną acz irytującą zmiane w łapaniu elitów?Jesli masz na pasku elitka i złapiesz nowego to stary wypada po wejściu do miasta a nowy zostaje-irytujące dla skill huntera :/
Rozumiem Twoją radośc z pancerza 15k :D Ja też sie cieszyłem jak skompletowałem swój pierwszy-15k druid :D Kiedy to było...

Walgierz->ja mam Hornobw w wersji plagueborn i to z req.8.Bonud do ataku +15/-5e.Na guru chciałem go zbyć za pare kafli,ale coś nie idzie.One po prostu badziewnie wyglądają!

Azrathel->pare dni temu kapnął mi szafir ze Scar Eatera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2007 o 16:16, Jarzy napisał:

Azrathel->pare dni temu kapnął mi szafir ze Scar Eatera :D


widocznie postanowił zrobić Ci prezent, żebyś go częściej odwiedzał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:16, Jarzy napisał:

A zauważyłeś drobną acz irytującą zmiane w łapaniu elitów?Jesli masz na pasku elitka i złapiesz
nowego to stary wypada po wejściu do miasta a nowy zostaje-irytujące dla skill huntera :/


wg nowej mody , SoC nosi sie teraz po przeciwnej stronie elita niz bylo do tej pory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, kiedy sprzedałem Asurę z CDA (udało mi się za 21k xD), a miałem jakieś 16k, to pomyślałem, że warto gdzies ulokować pieniądze ;) Wybór padł na 15k Templar dla warka (imo najładniejszy, obok normalnego Templara ^^), no ale stać mnie było na części dwie armora - a jeszcze materiały... Jakoś do zbierałem te 30k na dwie kolejne części, a niedawno dokupiłem hełm ^^

15k to straszne marnotrawienie kasy... Ale przynajmniej z klasą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno (razem z kolegą Adamzzzem) miałem okazję kupić zbroję Primeval dla derwiszki. No więc wpierw- zajrzenie na wiki i wykalkulowanie żebym nie został bez jakiś fragmentów albo przepłacał. 2k zapłaciłem +materiały za same E. hide squares. Bone na szczęście miałem (jak już wspomniałem Primeval Armor). Wystarczyło więc te 75k. Stan konta- ciułałem całą grę i miałem 60 k. Na szczęście udało mi się sprzedać za 15k +30hp do sworda, więc miałem wymaganą kwotę. Wystarczyło więc pokonać abbadona raz drugi i mogłem już kupić zbroję. Uważam, że inwestycja się opłacała, bo więcej zbroi zmieniać już nie będę. Też farmię na robaczkach, i póki co mam trochę rzeczy do sprzedania.

BTW Po kupnie zbroi zostało mi 750 gold :d jednak udało mi się trochę opróżnić skrzynkę co dało obecnie- 35k. Mam jeszcze kilka Elite tomów do sprzedania, i w sumie uważam że farmienie na SS/LB jest bardzo dochodowe- z tym na FoWie bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:15, vazon napisał:

Witam, mógłbym prosić o wycenę tych przedmiotów?


pierwsze dwa IMO merch, mursaat hornbow swego czasu był piekielnie drogi. nic z nim nie rób, poczekaj aż ktoś stąd Ci go wyceni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:24, Azrathel napisał:

pierwsze dwa IMO merch, mursaat hornbow swego czasu był piekielnie drogi. nic z nim nie rób,
poczekaj aż ktoś stąd Ci go wyceni ;]

Dzięki, poczekam jeszcze na inne opinie i zobaczę co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ten Hornbow to Mursaat, a to znaczy, że możesz wyciągnąć za niego nawet kilkadziesiąt tysięcy. Do staffa weź jakąś lepszą inskrypcję (np ene 5^50) i masz świetny staff np dla hero (po wsadzeniu reszty upów wg uznania).

Azra---> poczekaj jeszcze trochę zanim zaczniesz wyceniać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2007 o 17:30, Budo napisał:

Azra---> poczekaj jeszcze trochę zanim zaczniesz wyceniać ;]


wychodzę z założenia, że nie opłaca się ciułać złotych itemów (nawet dla hero) - zielsko teraz kosztuje grosze i można za małą kasę wyekwipować siebie i bohaterów w pierwszorzędny stuff.
poza tym nie podałem wyceny a jedynie zasugerowałem sprzedaż śmieci merchowi ;]
Hornbowa nawet nie dotknąłem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:30, Budo napisał:

Ten Hornbow to Mursaat, a to znaczy, że możesz wyciągnąć za niego nawet kilkadziesiąt tysięcy.

A ile mniej więcej mógłbym zażądać?
>Do staffa weź jakąś lepszą inskrypcję (np ene 5^50)
I gdzie mógłbym kupić tą inskrypcję o której mowa i po ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:44, Konrad512 napisał:

Najlepiej jeżeli dasz to do Price Checku na guru, tam Ci to dobrze wycenią i zapewne znajdziesz
kupca :)

Sorry ale nie wiem jak korzystać z guru bo nigdy tam nie wchodziłem. Pomógłby mi ktoś z wyceną tego Łuku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować