Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Jutro rano się obudze koło 8,30 i od razu załączam GW ! Nie można stracić ani minuty... Od poniedziałku już nie będzie takiego luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, teraz to trzeba będzie czekać do Świąt, aż wszyscy popodniecają się GWENem i ochłoną - bo pewnie nie znajdzie się żaden chętny do normalnej gry w poprzednie części (wciąż mam do zaliczenia Nightfall i kawałek Factions) -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:28, Azrathel napisał:

no tak, teraz to trzeba będzie czekać do Świąt, aż wszyscy popodniecają się GWENem i ochłoną
- bo pewnie nie znajdzie się żaden chętny do normalnej gry w poprzednie części (wciąż mam do
zaliczenia Nightfall i kawałek Factions) -_-"


Przede mną czeka całe Prophercies i Factions... robię teraz nową postać, przeskakiwać do GWEN?(jutro mi dojdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 22:32, Nadrill napisał:

Przede mną czeka całe Prophercies i Factions... robię teraz nową postać, przeskakiwać do GWEN?(jutro
mi dojdzie)


huh? żeby grać w GWEN twoja postać musi mieć 20lvl - ale jak się postarasz to dzisiaj w nocy nabijesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Widzę że załatwiłeś swój problem, szczęściarz ;]
Co do gwen- musisz mieć 20 poziom, polecam też dopakować postać- elity, zbroja, sprzęt. Inaczej mogą być klopociki, chyba że chcesz sie rzucić na glębokie wody i polegać na hero- a cały sprzęt zdobyć dopiero tam, ale możesz mieć z tym problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:34, Budo napisał:

/.../

Widzę że załatwiłeś swój problem, szczęściarz ;]
Co do gwen- musisz mieć 20 poziom, polecam też dopakować postać- elity, zbroja, sprzęt. Inaczej
mogą być klopociki, chyba że chcesz sie rzucić na glębokie wody i polegać na hero- a cały sprzęt
zdobyć dopiero tam, ale możesz mieć z tym problemy.


Tak, zadzwoniłem dziś do CDP - mają problemy z eCardem. Musieli sprawdzić przelew ręcznie. Jeśli będziesz miał tak do poniedziałku, radzę zrobić to samo. :)

Tak to jest, kiedy zwleka się ze zrobieniem postaci... Noc mam od spania - jutro z rana sobie zrobię. Pytam się, bo ktoś pisał, że będą nowe miejsca do farmu. Nie chcę teraz stracić takiej okazji, kiedy po paru tygodniach przejdę Prophercies i farm będzie nieopłacalny. Nigdy nie miałem więcej niż 12k; nowe przedmioty będą dobrą okazją do zarobku.
Nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz: jajko Moa. Czy może być tak, że w końcu ukaże się ostatni element ''questa'' i wykluje się minipet Moa, który będzie chodził po zawrotnych cenach? To też niezła okazja do zarobku, a w Factions nie jestem wystarczająco daleko w fabule, aby umyć je w wodospadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem nowy w GW,więc wiem co sie gra.
Dementuje jednocześnie jakoby Boreas był zwalony-okazało sie,że po prostu skrypty były bardzo powolne i pierwsza ekipa nie wychodziła od razu zza bramy.Nie wiem czy to zasługa tego,że podciągnąłem z łuku pierwszą ekipe pod samą brame-być może to uruchomiło skrypt.

Outlander->widze,że Ty sie zadowalasz czymkolwiek.Jak coś dają to niech chociaż dadzą coś porządnego jak kolejny podójny weekend Luxon/Kurzick albo SS/LB.

Nie wiem czemu sie podniecasz skinami z GWEN,Human :/ Mammoth Axe wygląda totalnie beznadziejnie!Jak wielki pilnik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 22:42, Nadrill napisał:

Nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz: jajko Moa. Czy może być tak, że w końcu ukaże się ostatni
element ''questa'' i wykluje się minipet Moa, który będzie chodził po zawrotnych cenach?


Po zawrotnych cenach chodzićnie będzie ponieważ każda osoba która posiada wszyskie kampanie może mieć tego peta. Pewnie mini Moa będzie chodził po tyle samo za ile mini Pig. Ale imo to sympatyczna rzecz, taki mini moa i nie obchodzi mnie jego cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 22:57, Jarzy napisał:

Outlander->widze,że Ty sie zadowalasz czymkolwiek.Jak coś dają to niech chociaż dadzą coś
porządnego jak kolejny podójny weekend Luxon/Kurzick albo SS/LB.


To po jakiego grzyba grasz w GW ? Nikt cię nie zmusza ... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mammoth Axe wygląda totalnie beznadziejnie!Jak

Dnia 30.08.2007 o 22:57, Jarzy napisał:

wielki pilnik :/


Mammoth Axe to stary skin, leci mi kilka dziennie w Factions ;]
O sworda może Ci chodzi, dla mnie średni, ale tarcze dla woja sa super, sephis sword też wygląda miodnie. A dla casterów Dolyak Prod i wszystko jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:28, Azrathel napisał:

no tak, teraz to trzeba będzie czekać do Świąt, aż wszyscy popodniecają się GWENem i ochłoną
- bo pewnie nie znajdzie się żaden chętny do normalnej gry w poprzednie części (wciąż mam do
zaliczenia Nightfall i kawałek Factions) -_-"

Wiesz, ja tam nie mam GWEN więc jak coś to chętnie w factions bym pograł (caaały prot od podstaw do zrobienia) :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:28, Azrathel napisał:

no tak, teraz to trzeba będzie czekać do Świąt, aż wszyscy popodniecają się GWENem i ochłoną
- bo pewnie nie znajdzie się żaden chętny do normalnej gry w poprzednie części (wciąż mam do
zaliczenia Nightfall i kawałek Factions) -_-"


Zgadzam się z tym, co powiedział Patryk R. Cynk na gildiowym czacie i po chwili śpieszymy na pomoc :)

GW:EN w ciągu najbliższych dni zamierzam przejść :P Tj. główny wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:02, Budo napisał:

>Mammoth Axe wygląda totalnie beznadziejnie!Jak
> wielki pilnik :/

Mammoth Axe to stary skin, leci mi kilka dziennie w Factions ;]
O sworda może Ci chodzi, dla mnie średni, ale tarcze dla woja sa super, sephis sword też wygląda
miodnie. A dla casterów Dolyak Prod i wszystko jasne :P

Tak,chodziło mi o miecz.Nowe skiny są wymyślne i miejscami naprawde przesadzone.Nie lubi broni o prostokątnych ostrzach.Mammoth Sword jest dziwnie podobny do Brute Swords jeśli nie pomyliłem skinów.

Outlander->czy ja mówiłem,że nie lubie grać w GW.Wyraziłem tylko swoją opinie na temat pracy AN.Nie będe sie podniecał byle czym jak Ty,więc daj sobie spokój.

Jeszcze pare godzin do GWEN zostało,więc czas iśc spać,bo po złapaniu dziś 30 elitów z deka padam na pysk.
Zmachałem sie nieco przed monitorem.Jednak opłacało sie i wykonałem swój plan przed wyjściem.A oto jego skutek,z którego jestem bardzo dumny(prot Elony i Tyrii+3 Elite Skill Huntery+Legendary Skill Hunter):

20070831005323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak a to co to ma być? Hę?
-Earth Staff (Orrian Skin) (Earth Magic)
(req9) ---> 80k - 100k

Znalazłem przed momentem na guru i nie piernicz do mnie jak jakiś debil bo raczej ja mam racje, a nie robisz ze mnie przedszkolaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 00:56, Jarzy napisał:

Zapomniałbym o jeszcze jednym skrinie :D Oto i on:

Heh, ile Cię teraz kosztuje SoC u Skill Trinera? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy, od częstego kupowania skilli, wszystkie umiejętności kosztują 1k i 1 skill point. A jeżeli zaczynasz grę To od 50gp wzwyż aż dojdzie do 1k

GZ Jarzy! GZ! /bow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 08:52, protason napisał:

możecie mi powiedzieć gdzie trzeba iść postacią z Faction aby dostać herosów ?

oczywiście NF mam :)


musisz robić fabułę nf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować