Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 09:09, kamciu609 napisał:

> możecie mi powiedzieć gdzie trzeba iść postacią z Faction aby dostać herosów ?
>
> oczywiście NF mam :)

musisz robić fabułę nf...


ale do kogo iść najpierw ? czy muszę się dostać do wioski w której zaczyna się akcja NF (grając postacią z NF) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 09:13, protason napisał:

> > możecie mi powiedzieć gdzie trzeba iść postacią z Faction aby dostać herosów ?
> >
> > oczywiście NF mam :)
>
> musisz robić fabułę nf...

ale do kogo iść najpierw ? czy muszę się dostać do wioski w której zaczyna się akcja NF (grając
postacią z NF) ?


No więc tak postacią z factions idziesz do centrum kaineng i pojawi ci sie komunikat że masz pogadać z jakimś strażnikiem(niepamiętam jak on sie nazywał ale jest niedaleko wejścia do doków) on każe ci iść do doków i pogadać z kormir(weź sobie najemników) i dostaniesz od niej misje po której będziesz mógł sie przenosić do stolicy istanu.W istanie porozmawiaj z pierwszą włucznią dostaniesz zadanie po którym dostaniesz 4 hero.Aha i jeszcze dostaniesz zadanie w dokach od zaishena po którym możesz sobie wybrać jeszcze jednego hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 09:29, RebeliaMuppet napisał:

> > > możecie mi powiedzieć gdzie trzeba iść postacią z Faction aby dostać herosów
?
> > >
> > > oczywiście NF mam :)
> >
> > musisz robić fabułę nf...
>
> ale do kogo iść najpierw ? czy muszę się dostać do wioski w której zaczyna się akcja NF
(grając
> postacią z NF) ?

No więc tak postacią z factions idziesz do centrum kaineng i pojawi ci sie komunikat że masz
pogadać z jakimś strażnikiem(niepamiętam jak on sie nazywał ale jest niedaleko wejścia do doków)
on każe ci iść do doków i pogadać z kormir(weź sobie najemników) i dostaniesz od niej misje
po której będziesz mógł sie przenosić do stolicy istanu.W istanie porozmawiaj z pierwszą włucznią
dostaniesz zadanie po którym dostaniesz 4 hero.Aha i jeszcze dostaniesz zadanie w dokach od
zaishena po którym możesz sobie wybrać jeszcze jednego hero.


dzięki :)

teraz piszę z głowy ale jak się pojawiłem w stolicy to zagadałem jakąś osobę (nie wiem czy to była pierwsza włócznia czy nie) i od razy wysłała mnie na trening dowodzenia, problem polegał właśnie na braku hero ;)
zobaczymy dzisiaj jak się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 00:56, Jarzy napisał:

Zapomniałbym o jeszcze jednym skrinie :D Oto i on:


Widzę że masz ostrą podnietę tymi tytułami ... GG ANET !
Widzę że jesteś kolejnym dzieckiem kamadanu które nie potrafi choć w najmniejszym stopniu pracy tych ludzi. Lepiej przesiądź sięna Tibię, tam nie bedziesz narzekał na "głupie łykendy i eventy, oraz zbugowane updaty"
: /
Koniec więcej z tobą nie będę rozmawiał na ten temat, bo po co ? .... The End

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 08:37, bartek_kawa napisał:

> Zapomniałbym o jeszcze jednym skrinie :D Oto i on:
Heh, ile Cię teraz kosztuje SoC u Skill Trinera? :>

SoC kosztuje mnie standardowo 1k.Troche mnie zachodu łaspanie elitów kosztowało.Robiłem to chyba ze 3 tygodnie,bo mi powoli szło :)

Outlander->puściłbym Ci pare niecenzuralnych linijek,bo tacy jak Ty tylko na to zasługują.Nie moja wina,że nie potrafisz nabić paru prostych tytułów i jedyne co potrafisz to zazdrościć i umniejszać.Aż tak Cie boli,że ktoś ma tytuł a Ty nie?Robie to tylko po to,żeby mieć korzyści w GW 2 z nowych śmieci,ale Ty tego nie rozumiesz,bo jesteś kolejnym pr0-wannabe.
Zupełnie nie rozumiem Twojego głupiego podejścia.Mam sie cieszyć,że update zablokował Boreas Seabed?To jest wg.Ciebie ok i super?Wprowadzanie bugów jest fajne?Zastanaów sie dzieciaku co Ty w ogóle piszesz!!
Na takich jak Ty mam tylko jedno określenie cenzuralne "R rated".Sam sobie to rozszyfruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w Tibii tez zdobywa sie tytuly???

Osiaganie kolejnych tytulow swiadczy o zaangazowaniu w czesc fabularna gry (czesciowo). Nie widze w tym nic zlego ze ktos jest np Obronca Tyrii. Spedza tyle czasu w grze i moze sie tym poszczycic w gronie innych graczy.
Jesli bedzie tak, ze tytuly z GW beda przynosily jakies profity w GW2, dlaczego nie mozna je robic.:))))
Zdobywamy pieniadze aby kupowac lepsze rzeczy, zbroje, bronie
Zdobywam tytuly, aby miec w przyszlosci profity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 09:41, protason napisał:

teraz piszę z głowy ale jak się pojawiłem w stolicy to zagadałem jakąś osobę (nie wiem czy
to była pierwsza włócznia czy nie) i od razy wysłała mnie na trening dowodzenia, problem polegał
właśnie na braku hero ;)
zobaczymy dzisiaj jak się uda


Powinieneś dostać jeszcze jedno zadanie (tylko nie pamiętam gdzie) i w tym zadaniu wychodzisz poza miasto i po rozmowie dostajesz 4 hero a jeśli zaczynasz od nf to będziesz ich dostawał stopniowo(zwykle przed jakąś misją zespołową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak połączyć konto GW z kontem PlayNC?Założyłem sobie jakiś czas temu konto PlayNC i chciałem wklepać tam moje seriale z GWP i GWF,ale nie zostały przyjęte :/ Jak moge połączyć te konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia z GWEN:SUPER!CUDO!MASTAH PIECE!Czuje sie powrót do przecudownej Tyrii!Coś czego NF i F nie mogły i nie dadzą nigdy!Powrót cudownej muzyki(m.in.cudowny utówr,który słyszeliśmy po wejści np.do Snake Dance).Bohaterowie-midzio!Myślałem,że Vekk będzie miał skrzekliwy głosik,bo jest w końcu takim kurduplem :D A Jora?...o laboga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanko: wczoraj juz sobie zamowilem GW: NightFall (po rozwazeniu waszych wszystkich propozycji:)) i czytam sobie wlasnie o klasie Derwisz, i w jego umiejetnosciach co drugie slowo wystepuje cus takiego jak ENCHANT...(?) orientujecie sie moze co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Derwisze opierają swoją działalność na polu walki w dużej mierze na enchantach- niemal każda klasa ma taki rodzaj czaru- to rodzaj spella, który rzucasz na siebie, lub sojusznika i działa on przez jakiś czas- np daje ci regenrację, pozwala blokować ataki, zwieksza obrażenia itd. Enchanty oznacza się żółtym trójkątem- mogą być one ściągane przez wrogów (np mesmerów). Są też enchanty utrzymywane cały czas- wtedy zmniejszają one regenerację energii, ale są aktywne tak długo jak Ci jej nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z monumentem "Fellowship"?Czy żeby wystawić figurke kilku zwierzaków musze najpierw złapać jednego,wytrenować,wywalić i wziąć następnego?Czy zwierzaki herosów też sie liczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem właśnie przetestować swoją cierpliwość i zrobić tytuł "Legendary Defender of Askalon". Mam w związku z tym małe pytanie. Na którym poziomie mogę odbierać nagrody za zadania? W gildii słyszałem, że na 17., na forum GW przeczytałem , że 16. też dobry, ale na GW wiki jest mowa o 19. I teraz nie wiem właśnie, jak długo muszę się męczyć z "death levelingiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 12:48, ShadowG napisał:

jak długo muszę się męczyć z "death levelingiem".


zdecydowanie: Baaaardzo Dłuuugo ;]
z tego co kiedyś czytałem na wiki zapamiętałem, że narody za questy odbiera się na 19 lvlu.
http://gw.gamewikis.org/wiki/Defender_of_Ascalon
[mowa o nagrodach za questy jest w punkcie siódmym]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować