Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 13:29, Master J napisał:

Proszę o wycenę.


Byzzry ktoś chyba rozdawał za darmo ;]
łuk do mercha - spory req., brak perfect upów (w dodatku bonus w postaci xx<50 jest beznadziejny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Byzzr Benediction chodzi za jakieś 2-3k.

ShadowG---> przygotuj się na ok rok pracy (w zależności ile grasz) :P
Nagrody zdecydowanie odbieraj dopiero na 19 poziomie (akurat tyle expa się uzbiera, żeby jeden poziom nabić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:29, Master J napisał:

Proszę o wycenę.

Łuk nic nie warty jest.Nie słuchaj Budo-Byzzr Benediction jest nic nie warty i raczej go nikomu nie opchniesz.Byzzr jest szmeclem i takie coś za friko rozdaje gildiowiczom :) Podczaf farmu 55HP SV leci mi troche tych śmieci.

Dostałem własnie Thunderfist''s Brass Knuckles-mają req.9dagger i zstanawia mnie czy jeśli walne se drugą profesje zabójce i walne 9 w dagger to będe zadawał większe dmg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:10, Jarzy napisał:

Dostałem własnie Thunderfist''s Brass Knuckles-mają req.9dagger i zstanawia mnie czy jeśli
walne se drugą profesje zabójce i walne 9 w dagger to będe zadawał większe dmg?

Szczerze mówiąc, to nie widziałem jeszcze Rangera (bo o ile się nie mylę, tą właśnie postacią przechodzisz GW:EN) latającego ze sztyletami na PvE :P. Jeżeli chodzi o obrażenia, to bez skillów asska i jego kombosów na pewno dużego nie zadasz - w tym właśnie leży siła tej klasy. Szybkość Twoich ataków owszem, zwiększy się. Daggery nadrabiają dosyć niskie obrażenia bazowe (7-17), właśnie swoją szybkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak mamy wyceniać przedmioty, które pierwszy raz na oczy widzimy :P. Skoro mają nowe, unikalne skiny i perfect staty, to pewne jest, że są coś warte. Ja osobiście bym krzyczał ceny w przedziale 20k-50k za te nowe przedmioty, zaczynając od najwyższych kwot. Znajdą się maniacy, którzy kupią ro z miejsca, ale przygotujcie się tez na teksty typu "lol", "n00b price" itp. ;D.
Także opychajcie póki można, bo nim się obejrzycie już dana rzecz stanie się pospolita i przefarmiona :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:54, kamciu609 napisał:

Wiecie jak tam się dostać???

Trzeba mieć NF i dojść do Siarkowej Pustyni.

@DevilQ - może kolejna część układanki z jajami Moa? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:08, DevilQ napisał:

Czy ktoś z was wie o co biega z tymi bałwanami ?


Bałwany były na wintersday event (święta)- pojawiały się w paru questach, a czasem można ich było wziąć do drużyny jako henków (water ele :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:25, Budo napisał:

> Czy ktoś z was wie o co biega z tymi bałwanami ?

Bałwany były na wintersday event (święta)- pojawiały się w paru questach, a czasem można ich
było wziąć do drużyny jako henków (water ele :P).

Jesteś pewien ? To scrin zrobiony dziś w GWEN i walczyły z tymi zielonymi stworkami w czerwonych czapeczkach jeden widoczny na pierwszej focie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:21, gothicsheep napisał:

> Dostałem własnie Thunderfist''s Brass Knuckles-mają req.9dagger i zstanawia mnie czy jeśli
> walne se drugą profesje zabójce i walne 9 w dagger to będe zadawał większe dmg?
Szczerze mówiąc, to nie widziałem jeszcze Rangera (bo o ile się nie mylę, tą właśnie postacią
przechodzisz GW:EN) latającego ze sztyletami na PvE :P. Jeżeli chodzi o obrażenia, to bez skillów
asska i jego kombosów na pewno dużego nie zadasz - w tym właśnie leży siła tej klasy. Szybkość
Twoich ataków owszem, zwiększy się. Daggery nadrabiają dosyć niskie obrażenia bazowe (7-17),
właśnie swoją szybkością.

Tu wychodzi moja skleroza :/ Chodziło mi o boxowanie u krasnoludów-czy jeśli walne 9 w sztylety to będe zadawał większe obrażenia na ringu.Nie musisz mi tułmaczyć połączenia R/A.

DevilQ->bałwany i grentche(te zielone stworki) biorą udział w Wintersday,który odbywa sie w ramach naszego Bożego Narodzenia.Bałwany stoją po stronie Dwayny a grentche po stronie Grenth''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:40, Jarzy napisał:

czy jeśli walne 9 w sztylety to będe zadawał większe obrażenia na ringu.

Nie. Brass knukcles mają z góry ustalony damage. Złote Thunderfisty mają +1 do obrażeń, gdy używasz ich do boksowania. Poza tą minigerką służą one jako zwykłe sztylety max damage, ale podczas "brawlingu" nie zadają obrażeń zgodnych z ich statystykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 19:08, Furion III napisał:

jaka profesje połączyć najlepiej z nekromanta (mesmera czy łowce??)


...mnicha ;]
necro to przede wszystkim MM (minion master, same klasowe umiejętności) lub SS (Spiteful spirit, umiejętności również w większości klasowe) - z innych profesji przydaje się tylko Mnich (dla Rebirtha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:47, Krejt napisał:

> czy jeśli walne 9 w sztylety to będe zadawał większe obrażenia na ringu.
Nie. Brass knukcles mają z góry ustalony damage. Złote Thunderfisty mają +1 do obrażeń, gdy
używasz ich do boksowania. Poza tą minigerką służą one jako zwykłe sztylety max damage, ale
podczas "brawlingu" nie zadają obrażeń zgodnych z ich statystykami.

Wielka szkoda,bo myślałem,że w końcu przyownuje mocniej w czasie boxowania :/ Serialnie,przydałaby sie większa siła ognia przy walce z takim np.Stone Stummit Carverem-trzeba być czujnym,bo frajer sie leczy co jest kurna zupełnie nieuczciwe!W ogóle ten box jest nierówny-ja moge tylko kolesia klepać po ryju pięściami a ten mnie może z siekiery w bebechy pojechać.To ma być uczciwe kurde?

Budo->współczucia!Serialnie współczuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 19:11, Azrathel napisał:

necro to przede wszystkim MM (minion master, same klasowe umiejętności)

Z tego co wiem, gracze nie lubią jak się z nich MM robi :P
Furion III
Co do drugiej profesji- i tak na początku korzystać z niej nie będziesz (po co skille innych profesji? takie mieszanie nie wychodzi na początku na dobre, trzeba inwestować w główną profesję), a potem tworząc buildy można zmieniać ją ( W NFie bardzo szybko imo bo w command post, w Prophie w crystal desert zaś w Factions sam nie wiem kiedy :d ), tak więc potem tworząc build z wiki można zmieniać dowolnie. Ogólnie Necro to nie N/W ani inne tego typu profesje :P Słyszałem, że Necro to często ludzie Emo sobie tworzą :D ale nie będę już ci mieszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować