Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Problem z wyczyszczeniem konta jest niestety dość lipny, gdyż rejestrując GW powinnaś również założyć konto na PlayNC podając dane związane z GW. Wtedy nie ma żadnych problemów tak z odzyskaniem hasła jak i stworzeniem nowego. Co do samego supportu: niestety nie masz wyjścia - jeśli nie angielski to... koreański? Może niemiecki, francuski inne języki, które są w GW, ale... na pewno nie polski. :/
Co do samego maila potwierdzającego założenie konta w GW: z tego co kojarzę nikt takowego nie dostał, więc tu akurat wina leży po stronie wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbuję napisać do pomocy tachnicznej z mojego konta email, niech mi wtedy powiedzą, że nie istnieje, lub jest niepoprawne. Obawiam się jednak, że to walka z wiatrakami, nie pojadę przecież do nich (gdzie z resztą? USA , bo to nie polska gra lol) i nie pokażę, żę mam oryginalny klucz.
To jest aż niewiarygodne... j ak ktoś mi w oczy pisze, że mój email nie istnieje/ jest nieprawidłowy/ nie mogą na niego napisać to żadne logiczne argumenty do nich nie przemówią...
to jakby tłumaczyć dlaczego 2+2=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest, abyś pisząc do supportu podała CD-key za pomocą którego stworzyłaś konto. Na 100% będą prosili Cię o przesłanie jego skanu - podejrzewam, że paragon również będziesz musiała zeskanować i przesłać im. Najlepiej od razu zrobić skany całości wraz z pudłem, instrukcjami oraz płytami i wysłać razem. Konto na 100% odzyskasz, ale nie jest powiedziane, że to co tam zdobyłaś będzie nadal na nim. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 15:00, Pajonk78 napisał:

Najważniejsze jest, abyś pisząc do supportu podała CD-key za pomocą którego stworzyłaś konto.
Na 100% będą prosili Cię o przesłanie jego skanu - podejrzewam, że paragon również będziesz
musiała zeskanować i przesłać im. Najlepiej od razu zrobić skany całości wraz z pudłem, instrukcjami
oraz płytami i wysłać razem. Konto na 100% odzyskasz, ale nie jest powiedziane, że to co tam
zdobyłaś będzie nadal na nim. :/

z paragonem będzie gorzej, pewnie wywaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 14:35, Pajonk78 napisał:

Może Ci się przegrzewać karta grafiki, możesz używać moda na łatwiejszego kartografa, który
czasem kaszani grafę w grze, możesz mieć złe sterowniki. Ostatecznie pierdyknęła Ci karta graficzna.
:/


Chyba raczej żadne z nich bo stery do zintegrowanej karty niedawno brałem nowe, moda nie używam, temperatura wynosi ok.30-40 C, a pozatym gram w 2 inne gry które chodzą jak złoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 15:03, seles napisał:

z paragonem będzie gorzej, pewnie wywaliłam

Jeżeli rejestrowałaś grę elektronicznie na gram.pl, to jest jakaś szansa na potwierdzenie zakupu przez ten serwis. Ale nigdy tego nie sprawdzałem. Można dowiedzieć sie w pomocy technicznej (gram.pl), czy jest jakaś na to szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 15:32, Buhahahahaha napisał:

> Może Ci się przegrzewać karta grafiki, możesz używać moda na łatwiejszego kartografa,
który
> czasem kaszani grafę w grze, możesz mieć złe sterowniki. Ostatecznie pierdyknęła Ci karta
graficzna.
> :/

Chyba raczej żadne z nich bo stery do zintegrowanej karty niedawno brałem nowe, moda nie używam,
temperatura wynosi ok.30-40 C, a pozatym gram w 2 inne gry które chodzą jak złoto


mam podobne ''artefakty'', w moim przypadku czesc obiektow staje sie cala zółta, czasem napisy sa narysowywane na tle (obrazek 1)

zwykle w takich przypadkach wlaczam i wylaczam antyalaising i sytuacja wraca na pewien czas do normy

zaczelo sie od gwen, wczesniej bylo ok

20070905155348

20070905155358

20070905155409

20070905155421

20070905155648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 14:54, seles napisał:

To jest aż niewiarygodne... j ak ktoś mi w oczy pisze, że mój email nie istnieje/

Jest nieprawidłowy dla gry. Prościej mówiąc nie istnieje w bazie Guild Wars. Dlatego jest dość prawdopodobne, że ktoś zakosił Ci konto i zmienił adres email i hasło na inne. Byłoby to możliwe właśnie w przypadku łatwego zgadywania hasła.
Nikt zapewne nie napisał, że Twój adres e-mail w ogóle nie istnieje a tylko, że nie jest obecnie zapisany na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 15:59, Arkadiusz napisał:

zaczelo sie od gwen, wczesniej bylo ok

Prawdopodobnie w GWEN użyto programów shaderowych wymagających od sprzętu nieco więcej niż wcześniej. Być może trzeba użyć innego sterownika lub ustawić/ściągnąć profil ustawień sterownika karty graficznej dla Guild Wars. Poszukaj na stronie Nvidii. GF 5200, GF 4 Ti i GF3 Ti/GTS są na dolnej granicy obsługi przez tę grę. No chyba, że chodzi o GF 8500GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2007 o 16:31, Sith66 napisał:

Aha. A w jaki sposób zdobyć inne mini-pety?

możesz je kupić od innych graczy. twoja wirtualna postać otrzymuje minipeta po roku i po dwóch latach od stworzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka sposobów:
1. Kupić od innego gracza -(mini-pety kosztują ok. 10k niektóre 100k a jesze inne ileś tam)-
2. Zdobyć, gdy nasza postać będzie miała roczek dostanie losowego peta.
3. Wymienić pety.
4. Na niektórych eventach rozdają mini-pety. Naprzykład na evencie roku świni dostałem mini świnke.
5. Minipety dodany do gazety (Mini-pet Asura był dodawany do CD-Action chyba 3-4 miesiące temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy przypadkiem nie instalowałes modu do GW,ułatwiającego robienie Cartographera.Jeśli go instalowałeś to tu może leżeć problem.A czy na drugim skrinie przypadkiem postać nie nosi full Chaos Armor? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:54, Matir007 napisał:

> Mógłby mi ktoś podać dobry build na turniej nornów?
Teh, ale na jaką profeskę ;P

Sorry. Kompletnie zapomniałem podać profesji. Potrzebny mi build dla wara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Guild Wars: Nightfall. Moje ulubione profesje to Derwisz i Elementalista. Powinienem wybrć Factions czy Prophecies? Zależy mi na tworzeniu lepszych buildów na pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować